Jak usunąć wszystkie retweety na Twitterze

Funkcja retweet na Twitterze jest podobna do funkcji udostępniania innych platform społecznościowych. Możesz przesyłać dalej komentarze lub tweety innych użytkowników, a oni mogą zrobić to samo ze wszystkim, co publikujesz na platformie.

Retweety to jedna z rzeczy, które napędzają Twittera i konto danego użytkownika na Twitterze. Bardzo łatwo jest natknąć się na cudze tweety, które lubisz przynajmniej tak samo jak własne. Kto może się oprzeć retweetowi, gdy tak się stanie? Jeśli często retweetujesz do tego stopnia, że ​​przysłaniasz swoje tweety, oczyszczenie swoich retweetów może być świetnym pomysłem. Niestety na Twitterze nie ma masowego usuwania. Nie możesz zbiorczo przestać obserwować, odróżnić ani usunąć niczego.

Czy to oznacza, że ​​będziesz musiał poświęcić mnóstwo czasu na ręczne usuwanie swoich retweetów? Na szczęście nie. Masz do dyspozycji kilka rozwiązań, jeśli chcesz masowo usuwać swoje retweety. Przyjrzyjmy się, czym one są.

Korzystanie z oprogramowania innych firm

Ilekroć platforma nie oferuje bardzo potrzebnej opcji natywnej, są szanse, że niektórzy programiści znaleźliby sposób na jej obejście. Jako platforma, której brakuje pewnych funkcji, które użytkownicy chcieliby zobaczyć, Twitter nie jest wyjątkiem.

Istnieje mnóstwo aplikacji i programów, których możesz użyć, aby jednocześnie pozbyć się wszystkich niechcianych retweetów. Każdy z nich oferuje swój własny zestaw funkcji, dlatego przed znalezieniem najlepszej z nich należy przeprowadzić rozeznanie. Usługi te dają Ci kontrolę nad swoim kontem na Twitterze, gdy programiści platformy tego nie robią.

Dobrym przykładem jest narzędzie Tweet Deleter, modny wybór, którego wypróbowały setki tysięcy użytkowników Twittera.

Chociaż może się to wydawać trudnym zadaniem, TweetDeleter w rzeczywistości ułatwia usunięcie wszystkich Twoich retweetów. Oto jak:

  1. Wejdź na stronę TweetDeleter i kliknij Zaloguj.

  2. Jeśli jesteś już zalogowany na Twitterze w przeglądarce, możesz kliknąć Autoryzować. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to na tej stronie.

  3. Po zalogowaniu zobaczysz swój pulpit nawigacyjny Twittera. Na pasku menu kliknij Typ tweeta. Następnie filtruj według Retweety.

  4. Kliknij puste pole wyboru u góry listy. Zmieni kolor na niebieski z białą kratką.

  5. Kliknij Wybierz wszystkie (przedmioty).

  6. Kliknij Kasować u dołu ekranu.

Teraz Twoje retweety znikną. Pamiętaj, że jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji Tweet Deleter, możesz usunąć tylko pięć retweetów dziennie i nie możesz filtrować według retweetów. Jeśli korzystasz z darmowej wersji, musisz zaznaczyć wszystkie swoje tweety lub usunąć wszystkie tweety.

Tweet Deleter pozwala szybko przeglądać tweety, w tym retweety, oraz wybierać i usuwać wiele z nich naraz, a nawet ustawić automatyczne usuwanie. Usuwa tweety na dobre, więc nie będą już widoczne dla nikogo. Darmowa wersja ogranicza liczbę usuwalnych tweetów dziennie, podczas gdy opcja premium daje 3000 usunięć, a nieograniczona daje nieskończoność.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą kontrolę nad swoim kontem, Tweet Attacks Pro to kolejna świetna opcja. Nie ma prawie nic, czego nie możesz zrobić z aplikacją, więc bez wątpienia poradzi sobie z usunięciem wszystkich twoich retweetów. Wszystkie funkcje Tweet Attacks Pro są w 100% zgodne z API Twittera, dzięki czemu nie zostaniesz zbanowany.

Narzędzie do usuwania retweetów Tweet Attacks Pro nie zapewnia bezpłatnej opcji, ale nadal możesz wypróbować go za 7 USD przez trzy dni. Mimo że aplikacja nie jest otwarta do wypróbowania w żaden sposób, zapewnia mnóstwo przydatnych funkcji i kontroli na Twitterze.

Co więcej, wiele innych aplikacji umożliwia jednoczesne usunięcie wszystkich retweetów i możesz się założyć, że oferują również wiele przydatnych funkcji.

Oto słowo ostrzeżenia. Szukając idealnego oprogramowania, odrób swoją pracę domową i upewnij się, że jest legalne. Istnieją również programy oszustów, które celują w Twoje dane.

Przy odpowiednim oprogramowaniu usunięcie Twoich retweetów powinno być bułką z masłem. Zwykle wystarczy kilka dotknięć lub kliknięć, aby pozbyć się wszystkich tweetów i retweetów, których nie chcesz już oglądać.

Możesz również usunąć wzmianki z Twittera, jeśli cierpisz na wzmianki o spamie lub wolisz usunąć konkretną wzmiankę z dowolnego powodu.

Używanie skryptu do usuwania retweetów z Twittera

Jeśli kodowanie sprawia ci przyjemność, może to być doskonały sposób na pozbycie się wszystkich niechcianych retweetów. Nawet jeśli tak nie jest, jest to o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

Oto, co musisz zrobić:

  1. Otwórz Chrome. (Lub najpierw pobierz i zainstaluj Chrome).
  2. Zaloguj się na swoje konto na Twitterze i przejdź do swoich tweetów.
  3. Otwórz konsolę debugowania, naciskając klawisz F12 na klawiaturze.
  4. Przejdź do Konsola i wklej następujący skrypt:

ustaw interwał(

funkcja () {

t = $( '.js-actionDelete button' ); // pobierz przyciski usuwania

for ( i = 0; prawda; i++ ) { // liczba usunięta

if ( i >= t.length ) { // jeśli usunięto wszystkie aktualnie dostępne

window.scrollTo( 0, $( dokument ).height() ); // przewiń do dołu strony - ładuje więcej

powrót

}

$( t[i] ).trigger( 'klik' ); // kliknij i usuń przycisk z dom

$( 'przycisk.usuń-akcja' ).trigger( 'klik' ); // kliknij i usuń przycisk z dom

}

}, 2000

)

W zależności od liczby tweetów i retweetów, zajmie to różną ilość czasu. Możesz też trzeba odświeżyć stronę i powtórzyć ten proces kilka razy, zanim cała lista zostanie wyczyszczona.

Skrypty to świetny sposób na obejście ograniczeń Twittera, a inne mogą pomóc w zbiorczej manipulacji obserwującymi, polubieniami i praktycznie wszystkim innym. Możesz je wszystkie znaleźć w Internecie, więc daj im szansę.

Często Zadawane Pytania

Jeśli masz więcej pytań, czytaj dalej.

Czy mogę odzyskać usunięty tweet?

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych tweetów. Niektóre witryny i usługi stron trzecich twierdzą, że odzyskują usunięte tweety, ale należy wspomnieć, że niektóre z tych opcji to oszustwa.

Twitter ma opcję archiwizacji, co oznacza, że ​​możesz jej użyć do odzyskania usuniętych tweetów. Wykonaj następujące kroki: Więcej>Ustawienia i prywatność> Pobierz archiwum swoich danych możesz pobrać plik zip zawierający usunięte tweety. Niestety, ten proces zajmuje około 24 godzin, aby odzyskać usunięte tweety.

Jeśli używasz narzędzia do usuwania tweetów (jak pokazano powyżej), istnieje możliwość zapisania tam również tweetów.

Jak usunąć tweety na Twitterze?

Możesz usunąć swoje tweety w witrynie Twitter, wykonując następujące czynności:

1. Kliknij Profil po lewej stronie i przewiń do tweeta, który chcesz usunąć. Następnie kliknij trzy poziome kropki w prawym górnym rogu.

2. Kliknij Kasować w menu rozwijanym.

Jak wspomniano powyżej, na Twitterze nie ma opcji masowego usuwania. Jeśli wolisz tę metodę, będziesz musiał powtórzyć te kroki dla każdego tweeta, którego chcesz się pozbyć.

Ostatnie słowo

Dopóki Twitter nie zdecyduje się wzbogacić swojej platformy o funkcje, takie jak usuwanie zbiorczych retweetów, opcje tutaj są Twoimi głównymi opcjami. Z punktu widzenia Twittera NIE sprawiłoby to, że platforma byłaby bogatsza. Stałoby się dużo „słabsze”, gdyby zbyt wielu użytkowników masowo usuwało rzeczy.

W tym celu większość ludzi prawdopodobnie skorzysta z aplikacji innej firmy, głównie ze względu na wygodę i łatwość użytkowania. Poza tym większość aplikacji do usuwania retweetów na Twitterze jest bezpłatna.

Jeśli zdecydujesz się na scenariusz, powyższe kroki powinny wystarczyć każdemu. Zawsze możesz również dostosować skrypty do swoich potrzeb. Skrypty to również bezpieczniejszy sposób usuwania retweetów, ponieważ nie logujesz się na swoje konto na Twitterze, aby uzyskać dostęp do innej aplikacji. Aplikacja może nie mieć złych intencji, ale haker zakulisowy z pewnością może.