Jak usunąć wszystkie filmy dzwonków do drzwi [lipiec 2021]

Ring(R) zrewolucjonizował świat zabezpieczeń domowych i sprawił, że monitorowanie każdej części domu jest łatwe i wygodne. Urządzenia Ring Doorbell pomagają chronić przed intruzami, zapobiegać kradzieży i zapewniają spokój ducha, wiedząc, że masz nagrania wideo, gdy jesteś poza domem. Wiele osób uczyniło Ring integralną częścią swoich systemów bezpieczeństwa w domu.

Jak usunąć wszystkie filmy dzwonków do drzwi [lipiec 2021]

Jeśli miałeś okazję korzystać z Ring, zauważyłeś, że urządzenie przechwytuje i przechowuje filmy w dzienniku aktywności. Samo urządzenie nie przechowuje żadnych informacji, więc wszystko jest zapisywane w aplikacji. Po połączeniu go z kontem możesz mieć pełny przegląd wszystkiego, co dzieje się w Twoim domu.

Jak możesz sobie wyobrazić, te filmy zajmują sporo miejsca. Ponieważ większość filmów nie ma nic wartościowego, istnieje duża szansa, że ​​zechcesz usunąć wiele z nich, aby zaoszczędzić miejsce.

Na szczęście jest na to prosty sposób. Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak szybko i łatwo usunąć wszystkie filmy z urządzenia Ring Doorbell lub wybrać te, które chcesz usunąć.

Jak usunąć filmy z pierścieniem

Usuwanie wszystkich wydarzeń z aplikacji Ring to prosty proces. Na szczęście Ring pozwala usunąć je osobno lub wszystkie naraz. Oto jak to zrobić:

Aby usunąć poszczególne zdarzenia wideo Ring:

 1. Otwórz aplikację Ring.
 2. Przejdź do pulpitu nawigacyjnego.
 3. W swojej lokalizacji znajdź wydarzenie, które chcesz usunąć, a następnie przesuń palcem w lewo.
 4. Stuknij ikonę kosza na śmieci, aby usunąć wydarzenie i usunąć odpowiedni film.

Powtórz powyższe kroki dla każdego filmu Ring, który chcesz usunąć. Po zakończeniu będziesz mieć dużo miejsca do przechowywania i przechowywania większej liczby filmów.

Aby usunąć wszystkie zdarzenia wideo Ring:

 1. Otwórz aplikację Ring i przejdź do listy wydarzeń.
 2. Przesuń całą listę w prawo, aby wyświetlić przyciski wyboru.
 3. Wybierz zdarzenia, które chcesz usunąć lub wszystkie, dotykając przycisków wyboru.
 4. Dotknij „Usuń”.
 5. Gdy pojawi się menu podręczne, potwierdź usunięcie.

Pamiętaj, że każde usunięcie jest trwałe, więc zachowaj ostrożność przy usuwaniu. Filmy zostaną również usunięte z bazy danych Ringa, aby nikt nie miał do nich dostępu, i nie ma możliwości przywrócenia tych usuniętych wydarzeń. Dlatego przed podjęciem kroków w celu wyczyszczenia pamięci urządzenia Ring Doorbell należy dokładnie przejrzeć wszystkie filmy aktualnie przechowywane na urządzeniu.

Pierścień przywracania ustawień fabrycznych

Jeśli powodem usunięcia filmów jest to, że nie chcesz już używać dzwonka do drzwi, najlepszym rozwiązaniem jest przywrócenie ustawień fabrycznych.

Możesz usunąć swoje konto z urządzenia, a Twoje dane nie będą już powiązane z dzwonkiem Ring. Ten środek bezpieczeństwa umożliwia sprzedaż lub utylizację urządzenia bez obaw, że Twoje dane osobowe zostaną naruszone.

Oto jak usunąć swoje konto z Ring Doorbell:

 1. Otwórz aplikację Ring.
 2. W lewym górnym rogu zobaczysz ikonę Ring Doorbell. Stuknij w to.

 3. Stuknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.

 4. Wybierz „Usuń urządzenie”

 5. Gdy pojawi się wyskakujące menu, dotknij „Usuń”, aby potwierdzić usunięcie.

Ta czynność spowoduje usunięcie wszystkich danych Ringa z Twojego urządzenia, w tym wszystkich filmów. Po odłączeniu urządzenia od konta możesz je bezpiecznie sprzedać lub przekazać komuś, nie martwiąc się o pozostawienie swoich danych.

Ponownie, jest to trwałe, więc upewnij się, że na urządzeniu nie ma danych, które chcesz zachować przed przywróceniem ustawień fabrycznych Ring.

Korzystanie z planu ochrony pierścienia

Jeśli usuwasz swoje filmy wyłącznie w celu zwolnienia miejsca, dobrym pomysłem jest jeden z planów ochrony pierścienia (Ring Protect). Możesz usunąć filmy z urządzenia, zachowując do nich dostęp.

Zarówno plany Ring, „Basic”, jak i „Plus”, umożliwiają przesyłanie wszystkich filmów Live View, Motion i Ring do chmury, gdzie będą one przechowywane przez 60 dni. Ta korzyść zapewnia mnóstwo czasu na podjęcie decyzji, które filmy chcesz zachować, a które nie.

Plan ochrony pierścienia umożliwia również zapisywanie i udostępnianie wszystkich filmów wideo Ring, dzięki czemu możesz udostępniać je na wielu urządzeniach, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę miejsca. Oba plany zapewniają również dodatkowe korzyści wykraczające poza wszystko, co jest dostarczane z urządzeniem.

Plan Ring Protect Plus kosztuje 10 USD miesięcznie lub 100 USD rocznie, podczas gdy Basic zaczyna się od 3 USD miesięcznie lub 30 USD rocznie. Plan podstawowy obejmuje tylko jedno urządzenie, a plan Plus obejmuje wszystkie urządzenia Ring.

Oprócz przechowywania filmów w chmurze każda subskrypcja oferuje dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, których nie znajdziesz w bezpłatnym abonamencie, więc rozważ te opcje, jeśli chcesz uzyskać więcej z urządzeń Ring.

Jak widać, usunięcie wszystkich filmów z Ringa jest niezwykle proste i zajmuje bardzo mało czasu. Wystarczy kilka kliknięć, aby usunąć całą historię aktywności i zwolnić cenne miejsce na urządzeniu. W przeciwnym razie możesz wybrać i wybrać te, które chcesz usunąć. Nowe wersje dzwonków Ring nagrywają filmy w wyższej rozdzielczości, co zajmuje więcej miejsca w pamięci telefonu.

Pamiętaj, że po usunięciu filmów nie ma odwrotu, więc upewnij się, że nie będziesz ich już potrzebować, zanim je skasujesz. Jedynym wyjątkiem jest wykupienie abonamentu Ring Protect, który zapewnia dostęp do pamięci w chmurze. Chmura umożliwia przeglądanie wszystkich filmów z ostatnich dwóch miesięcy.