Jak upuszczać przedmioty w Robloxie (2021)

Roblox to ogromna gra online zaprojektowana jako bezpieczne miejsce dla dzieci do zabawy, tworzenia i wyrażania siebie. Jest to ogromny ekosystem, w którym tworzony jest świat, a gracze mają prawie pełną swobodę w wyborze tego, co robić. Gracze Roblox stworzyli własne światy, własne przedmioty, minigry i wszelkiego rodzaju rzeczy. Jako gra z dużą ilością przedmiotów, zarządzanie ekwipunkiem jest kluczowe. Ten samouczek pokaże ci, jak upuszczać lub wymieniać przedmioty w Roblox.

Jak upuszczać przedmioty w Robloxie (2021)

Podobnie jak w przypadku większości gier, masz ograniczoną przestrzeń w ekwipunku, a zarządzanie wszystkimi swoimi rzeczami może stać się dość uciążliwym obowiązkiem. Chociaż ekwipunek Roblox nie jest tak obszerny jak inne gry, takie jak Skyrim, jest wystarczająco trudne, aby od czasu do czasu wykonywać drobne porządki i ponownie znacznie ułatwia zarządzanie grą. Możliwość sprawdzenia swojego ekwipunku na stronie Roblox dodaje trochę dodatkowej wygody, ale niewiele.

Inwentarze graczy są absolutnie ogromnym punktem zainteresowania Roblox. Od sprawdzania, co mają inni gracze, po zbieranie przypadkowych rzeczy, które ludzie zostawiają w pobliżu, jest to mały, ale wciągający aspekt gry.

Poruszanie się po ekwipunku online w Roblox

Interfejs użytkownika ekwipunku w grze to dobry początek, ale gdy zaczniesz gromadzić dużą kolekcję przedmiotów, strona Roblox staje się znacznie łatwiejsza w użyciu. Witryna oferuje najłatwiejszy sposób zarządzania niektórymi funkcjami gry, takimi jak dostosowywanie postaci i projektowanie strojów. To nie jest idealne, ale w żadnym wypadku nie jest to przerwanie gry. Wykonaj następujące kroki, aby poruszać się po ekwipunku na stronie Roblox:

  1. Wejdź na stronę Roblox i zaloguj się.
  2. Wybierz ikonę menu w lewym górnym rogu i wybierz Ekwipunek.
  3. Użyj menu po lewej stronie, aby wybrać kategorie przedmiotów i nawigować stamtąd.

Jeśli nie widzisz przedmiotu, którego szukasz, na dole każdej strony znajduje się selektor stron. Jeśli twój ekwipunek obejmuje wiele stron, pamiętaj, aby przewijać każdą z nich podczas wyszukiwania przedmiotu.

Upuszczanie przedmiotów w Roblox

Zarówno gracze, jak i programiści często zostawiają rzeczy leżące w Robloxie. W zależności od serwera, pory dnia i populacji, często zobaczysz losowe przedmioty, które po prostu czekają, aby każdy użytkownik mógł wybrać według własnego uznania. Jeśli ktoś coś upuścił i nie ma go już w pobliżu, te przedmioty również są uczciwą grą.

Jeśli masz przedmiot, którego chcesz się pozbyć, możesz go w tym celu upuścić. Po prostu wybierz przedmiot w ekwipunku, przytrzymaj go i wybierz Backspace. To zadziała, aby upuścić wszystko w twoim ekwipunku, z wyjątkiem czapek, które z jakiegoś powodu musisz użyć klawisza „=”.

Prywatność zapasów w Roblox

Ulubioną rozrywką wielu graczy jest śledzenie programistów lub innych znanych graczy w Roblox i sprawdzanie ich ekwipunku. To dałoby ci wyobrażenie o tym, jakie przedmioty mogą pojawić się w grze lub może po prostu zaspokoić ciekawość. Jeśli interesujesz się projektowaniem własnej odzieży i strojów w Roblox, podglądanie ekwipunku ludzi było fantastycznym sposobem na uzyskanie inspiracji.

Szpiegowanie ekwipunku innych graczy jest zaskakująco popularną rozrywką, jeśli fora Robloxa są czymś, do czego można się przyczepić. Niestety, szpiegowanie inwentarza stało się trudniejsze, gdy twórcy Robloxa dodali prywatność inwentarza jako ustawienie. Uzyskiwany z poziomu zwykłych ustawień prywatności w Roblox, możesz kontrolować, kto może zobaczyć, co znajduje się w twoim ekwipunku. To niewielka zmiana, ale taka, która zatrzymała turystykę inwentaryzacyjną.

Aby uczynić swój ekwipunek prywatnym w Roblox, zaloguj się na swoje konto i wybierz menu zębate. Wybierz Ustawienia i Prywatność i ustaw swój ekwipunek zgodnie z żądanymi ustawieniami. Gracze, którzy spróbują wyświetlić twój ekwipunek, zobaczą komunikat „Nie możesz zobaczyć ekwipunku tego gracza”.

Handel przedmiotami w Roblox

Jednym z wielu sposobów interakcji z innymi graczami w Roblox jest handel. Dopóki jesteś subskrybentem Builders Club, możesz handlować przedmiotami ze swojego ekwipunku. Możesz także projektować i sprzedawać przedmioty, ale to samo w sobie jest warte osobnego artykułu.

Handel jest czymś w rodzaju niezaangażowanego procesu, w którym odwiedzasz profil gracza, z którym chcesz handlować, wybierasz przedmioty i wymieniasz je. Nie ma spotkania ani wymiany w grze ani animacji wymiany. Wszystko odbywa się za pośrednictwem interfejsu ekwipunku.

  1. Wybierz profil gracza osoby, z którą chcesz handlować.
  2. Wybierz ikonę menu z trzema kropkami w lewym górnym rogu ich strony i wybierz pozycje handlowe.
  3. Wybierz przedmioty, na które chcesz wymienić, w wyskakującym okienku, które się pojawi.
  4. Dodaj własne przedmioty lub Robuxa, jeśli dodajesz walutę w grze.
  5. Wybierz Prześlij.

Po dodaniu przedmiotów do okna handlu możesz najechać kursorem na każdy z nich, aby zobaczyć jego statystyki lub dodać lub usunąć go z handlu. Po naciśnięciu przycisku Prześlij do drugiego gracza zostanie wysłana wiadomość, aby zaakceptował lub odrzucił tę transakcję.

Handel jest dużą częścią Roblox i wymaga trochę więcej badań niż ten mały akapit. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj na stronie Roblox.

Możliwość upuszczania lub wymiany przedmiotów w Roblox pomaga utrzymać świeży i łatwy w zarządzaniu ekwipunek i jest fajnym sposobem na zdobycie nowego sprzętu przy jednoczesnym pozbyciu się starego. Przyzwyczajenie się do zarządzania ekwipunkiem, upuszczania przedmiotów i handlu może zająć trochę czasu, ale wysiłek jest tego wart!