Jak trwale usunąć konto POF z aplikacji?

Plenty of Fish lub POF, jak to często się nazywa, to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Ma ponad 100 milionów zarejestrowanych użytkowników i blisko cztery miliony aktywnych użytkowników dziennie.

Jak trwale usunąć konto POF z aplikacji?

Aplikacja zachęca ludzi do rozmowy, dlatego wiadomości w aplikacji są bezpłatne i nieograniczone. Ale może to prowadzić do przeciążenia wiadomości, które utrudni nawigację po aplikacji.

To może być wystarczający powód, aby zdecydować się na trwałe usunięcie konta POF. Ale być może znalazłeś osobę, której szukasz, nie jesteś już singlem i dlatego nie potrzebujesz aplikacji. W tym artykule dowiesz się, jak usunąć konto POF za pomocą aplikacji mobilnej.

Trwałe usuwanie konta POF przez aplikację

Aplikacja mobilna POF jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Aby jednak zarejestrować lub usunąć swoje konto POF, musisz uzyskać dostęp do portalu internetowego POF.

Chociaż niektórym użytkownikom może to być łatwiejsze przy użyciu komputera, inni mogą preferować korzystanie z telefonów lub tabletów. W końcu używają swoich urządzeń mobilnych do łączenia się z innymi użytkownikami POF, więc dlaczego nie wykorzystać go również do tego zadania?

Oto najszybszy sposób na trwałe usunięcie konta POF za pomocą aplikacji:

  1. Uruchom aplikację POF na swoim telefonie lub tablecie.
  2. Stuknij ikonę czatu w prawym dolnym rogu ekranu.
  3. Wybierz trzy pionowe kropki w prawym dolnym rogu ekranu.
  4. Wybierz „Bezpieczeństwo i pomoc” z menu rozwijanego.
  5. Przejdź do sekcji FAQ.
  6. Przewiń w dół, aż znajdziesz pytanie „Jak usunąć moje konto Plenty of Fish?”
  7. Stuknij w podany link.

W tym momencie link przekieruje Cię do oficjalnej strony internetowej Plenty of Fish za pośrednictwem domyślnej przeglądarki na Twoim urządzeniu. Tam możesz usunąć swoje konto.

Jak trwale usunąć konto POF z aplikacji?

Co zrobisz następnie?

Witryna POF poprosi o ponowne zalogowanie się na konto. Poprosi Cię również o podanie informacji, dlaczego usuwasz swoje konto.

Jeśli zdecydujesz się na to, możesz również odpowiedzieć na pytania dotyczące liczby randek w aplikacji i tego, czy poleciłbyś POF swoim znajomym. Te pytania pomagają firmie określić wskaźniki sukcesu i niepowodzenia.

Po wypełnieniu tych informacji ostatnim krokiem jest dotknięcie niebieskiego przycisku z napisem „Usuń moje konto obfitości ryb”.

Pamiętaj, że kiedy to zrobisz, nie ma odwrotu. Cały Twój profil, wszystkie preferencje, a nawet wszystkie przesłane zdjęcia zostaną trwale usunięte.

Jak trwale usunąć konto POF z aplikacji?

Ukrywanie konta POF

Jeśli myślisz o trwałym usunięciu konta POF, ale po prostu nie możesz się do tego zmusić, ukrycie go jest opcją do rozważenia.

Firma zdaje sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy mogą mieć ochotę na przerwę od aplikacji, ale nie chcą całkowicie stracić konta.

Ukrycie profilu POF sprawia, że ​​jesteś prawie niewidoczny. Nie będziesz już dostępny w sekcji „Meet Me” i nie będziesz otrzymywać żadnych dopasowań ani wiadomości. Ale wszystkie poprzednie osoby, z którymi się łączyłeś i z którymi się komunikowałeś, nadal będą mogły zobaczyć Twój profil.

A jeśli ktoś zna Twoją nazwę użytkownika, nadal będzie mógł Cię znaleźć w wyszukiwaniu. Jeśli nadal wybierzesz tę trasę, w ten sposób ukryjesz swoją aplikację POF:

  1. Uruchom aplikację POF na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Na samym dole ekranu głównego zobaczysz sekcję "Widoczność profilu".
  3. Obok opcji „Ukryj mój profil” możesz użyć przełącznika, aby ukryć lub odkryć swój profil POF.

Pamiętaj też, że wszystkie te kroki możesz wykonać za pomocą portalu internetowego POF, jeśli jest to wygodniejsze.

Usuń lub ukryj konto POF – to zależy od Ciebie

Jeśli znalazłeś prawdziwą miłość w POF i nie potrzebujesz już aplikacji, prawdopodobnie byś ją usunęła. A jeśli twoje ogólne wrażenia z POF nie były tak wspaniałe i wolisz iść dalej, to usunięcie go również ma sens.

Ale jeśli nie spotkałeś swojego odpowiednika i po prostu chcesz zrobić sobie przerwę, możesz tymczasowo ukryć swoje konto, zamiast całkowicie je usunąć.

Korzystanie z aplikacji na urządzeniu mobilnym w celu usunięcia konta jest podobne do korzystania z portalu internetowego, szczególnie dlatego, że szybko następuje przekierowanie do mobilnej wersji przeglądarki, aby zakończyć kroki. Nadal można to zrobić w kilka minut.

Czy rozważyłbyś trwałe usunięcie swojego konta POF? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.