Jak usunąć zdjęcie z Kik

Wysyłanie zdjęć w aplikacjach do obsługi wiadomości to coś, co robimy na co dzień. Jednak czy kiedykolwiek wysłałeś złe zdjęcie do grupy lub przyjaciela na Kik? Jeśli nie masz pewności, co zrobić, gdy to się stanie, zapewnimy Ci ochronę.

Jak usunąć zdjęcie z Kik

W tym artykule dowiesz się, jak usunąć zdjęcie na Kik. Ponadto dowiesz się, jak dostosować swoje konto Kik i zmienić zdjęcia profilowe.

Usuń obrazek na czacie

Możesz usunąć dowolny tekst, obraz lub wideo na czacie Kik, wykonując następujące czynności:

 1. Kliknij i przytrzymaj zdjęcie.
 2. Zobaczysz wyskakujące okienko z wklejaniem lub usuwaniem.
 3. Wybierz „Usuń” i to wszystko.

Usuwanie wiadomości

Może zaistnieć sytuacja, w której chcesz usunąć wiadomość, obraz lub całą rozmowę. Może się tak zdarzyć, ponieważ nie chcesz już rozmawiać z konkretnym kontaktem lub omyłkowo przesłałeś złe zdjęcie. Tak czy inaczej, oto jak usunąć wiadomości:

 1. Kliknij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz usunąć.
 2. Zobaczysz wyskakujące okienko z dwiema opcjami „Wklej” i „Usuń”.
 3. Stuknij w "Usuń", a nie będziesz już mógł zobaczyć wiadomości.

Warto wspomnieć, że możesz usuwać wiadomości tylko ze swojego urządzenia, ponieważ aplikacja przechowuje je na urządzeniach użytkownika i technicznie nie możesz ich usunąć z samej aplikacji.

Usuwanie czatów

Nawet jeśli niektórzy członkowie Kik okażą się interesującymi przez jakiś czas, jeśli komunikacja między wami ustanie, najlepiej zrobić miejsce na nowe czaty, usuwając stare. Jeśli zastanawiałeś się, czy ten proces jest skomplikowany, to nie jest, oto jak to zrobić:

 1. Wybierz czat Kik, który chcesz usunąć.
 2. Jeśli używasz Androida, naciśnij i przytrzymaj, a w wyskakującym oknie wybierz "Usuń rozmowę".
 3. Jeśli używasz iOS, przesuń rozmowę i kliknij „Usuń”.

Jeśli usunąłeś czat grupowy, zostaniesz automatycznie usunięty z grupy.

Czyszczenie całej historii wiadomości

Od czasu do czasu niektórzy użytkownicy lubią mieć czyste konto i usuwać wszystkie czaty. Jeśli chcesz to zrobić w Kik, oto proces:

 1. Kliknij menu „Ustawienia” i wybierz „Ustawienia czatu”.
 2. Kliknij „Wyczyść historię kranu”, a wszystkie twoje czaty zostaną usunięte.
 3. Teraz możesz zacząć od nowa i dodać nowe kontakty lub dostać się do nowych grup Kik.

Zarządzanie profilami na Kik

Podczas gdy niektórzy ludzie lubią od czasu do czasu zmieniać swoje zdjęcia profilowe, wyświetlaną nazwę i status emoji, inni nie są tak chętni do tego. Jeśli chodzi o zarządzanie profilami, w Kik możesz zmienić wiele rzeczy:

Jak usunąć zdjęcie

Wyświetlana nazwa

Twoja nazwa wyświetlana na Kik może być dowolną nazwą, pseudonimem lub cokolwiek innego. Kiedy zdecydujesz się to zmienić, musisz przejść do „Ustawień”, przejść do „Twojego konta” i dotknąć „Nazwa”.

Zdjęcie profilowe

Jeśli zdecydujesz się zmienić swoje zdjęcie profilowe i przesłać nowe, proces jest stosunkowo prosty. Musisz otworzyć „Ustawienia” i kliknąć swoje zdjęcie, aby zobaczyć dwie opcje: „Zrób zdjęcie” i „Wybierz istniejące”. Kiedy zdecydujesz, którego chcesz użyć, po prostu dotknij "Użyj zdjęcia" lub "Wybierz", aby je zapisać.

Stan emotikonów

Aby informować znajomych Kik o tym, jak się czujesz każdego dnia, otwórz menu „Ustawienia” i dotknij ikony naklejki. Po wybraniu emoji kliknij „Gotowe”, a stanie się on widoczny dla wszystkich.

Obraz tła

Kik wprowadził również opcję zmiany obrazu tła w swoim profilu. Proces jest taki sam, jak przy zmianie zdjęcia profilowego, ale musisz przejść do „Ustawień” i kliknąć „Ustaw zdjęcie w tle”.

Kolor dymka czatu

Użytkownicy, którzy lubią spersonalizować każdą platformę, z której korzystają, uwielbiają tę opcję na Kik. Jeśli chcesz, aby czaty Kik były kolorowe, możesz to zrobić, przechodząc do „Ustawień”, a następnie w „Ustawieniach czatu”. Dostępna jest opcja „Kolor dymka czatu”, w której możesz wybrać kolor, który Ci się podoba.

Jak tymczasowo dezaktywować swoje konto?

Jeśli zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz przerwy od Kik, możesz łatwo dezaktywować swoje konto i ponownie je aktywować, gdy będziesz chciał do niego wrócić. Gdy zdecydujesz się go dezaktywować, przestaniesz otrzymywać wiadomości, powiadomienia, a Twoje imię i nazwisko zniknie z kontaktów innych członków. Możesz to zrobić, przechodząc na stronę dezaktywacji, na której musisz podać swój adres e-mail.

Oczywiście możesz ponownie aktywować swoje konto Kik, logując się. Jeśli zapomnisz swoją nazwę użytkownika lub hasło, możesz je zresetować, używając swojego adresu e-mail rejestracyjnego.

Kik Jak usunąć obraz

Dostosuj swój Kik

Kik wyróżniał się spośród innych aplikacji do przesyłania wiadomości ze względu na swoją specyficzną grupę demograficzną, ponieważ skupiał się głównie na nastolatkach. Ponieważ lubią kolorować swoje profile za pomocą zdjęć w tle i kolorowych bąbelków, opcje te spodobały się ich docelowym odbiorcom.

Teraz, gdy znasz już proces usuwania zdjęcia, aktualizowania swoich danych osobowych i dostosowywania konta Kik, możesz rozpocząć swoją przygodę z Kik.

Jak często wysyłasz zdjęcia na czacie? Jak reagujesz, gdy zdajesz sobie sprawę, że wysłałeś niewłaściwy?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.