Jak usunąć wiadomości w GroupMe

Usuwanie wiadomości zawsze było istotną częścią każdej aplikacji do przesyłania wiadomości. Niezależnie od tego, czy chcesz uporządkować swoją skrzynkę odbiorczą, czy usunąć poufne wiadomości z ciekawskich oczu, wiedza o tym, jak usuwać wiadomości — i całe wątki — jest ważna bez względu na to, jakiej aplikacji używasz do komunikacji.

Jak usunąć wiadomości w GroupMe

W ciągu ostatnich kilku lat wiele aplikacji do przesyłania wiadomości wprowadziło również opcję usuwania wiadomości z wątków czatu dla każdego widza. Inne osoby zobaczą powiadomienie o usunięciu wiadomości, ale treść wiadomości będzie niedostępna.

Ale czy tak jest w przypadku GroupMe? W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o usuwaniu wiadomości w GroupMe.

Jak usunąć wiadomości w GroupMe

Czy przypadkowo wysłałeś coś nieodpowiedniego do kontaktu w GroupMe? Przykro nam to mówić, ale nie możesz usunąć żadnych wiadomości ani zdjęć, które już wysłałeś.

Wiadomości GroupMe działają tak samo jak standardowe wiadomości SMS. Kiedy już tam są, nic nie możesz z tym zrobić.

Jedyne, co możesz zrobić, to ukryć wiadomość przed urządzeniem, z którego piszesz, aby przynajmniej tymczasowo rozwiązać problem.

Jak usunąć wiadomości w GroupMe na Androidzie?

Możesz nie być w stanie usunąć wiadomości GroupMe na telefonie z Androidem, ale możesz ją ukryć.

Oto jak.

 1. Otwórz GroupMe na swoim telefonie i znajdź czat zawierający wiadomości, które chcesz ukryć.

 2. Stuknij wiadomość i przytrzymaj.
 3. Gdy pojawi się menu, wybierz „Ukryj”.

Otóż ​​to. A jeśli kiedykolwiek zmienisz zdanie na temat ukrywania wiadomości, możesz łatwo ją odkryć w ten sposób:

 1. Stuknij zdjęcie profilowe osoby, z którą rozmawiasz. Jeśli jest to czat grupowy, wybierz awatar grupy.

 2. Stuknij w „Ustawienia”, a następnie wybierz opcję „Odkryj ukryte wiadomości”.

Jak usunąć wiadomości w GroupMe na iOS

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, postępuj zgodnie z podobnym zestawem instrukcji. Jednak na iPadzie może się nieco różnić. Na tych urządzeniach zobaczysz przycisk „Ustawienia”, gdy tylko otworzysz czat grupowy. Pozostałe kroki są takie same jak w przypadku telefonów z systemem Android.

Pamiętaj, że jeśli używasz przeglądarki internetowej do logowania się na swoje konto GroupMe, nie możesz w ten sposób ukrywać ani odkrywać wiadomości. To samo dotyczy telefonów z Androidem – musisz pobrać aplikację i ukryć stamtąd wiadomości.

Innym sposobem na odkrycie wiadomości ukrytych na urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to urządzenie z systemem Android czy iOS, jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie. Po otwarciu czatu ponownie zobaczysz wszystkie wiadomości.

Jak usunąć wiadomości w GroupMe na PC?

Aby ukryć wiadomości na komputerze, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Otwórz GroupMe (upewnij się, że jest to aplikacja, a nie wersja internetowa).

 2. Kliknij czat, który zawiera żądaną wiadomość.

 3. Kliknij wiadomość prawym przyciskiem myszy i wybierz "Ukryj wiadomość" z menu.

Jeśli chcesz odkryć wiadomość, zrób tak:

 1. Kliknij zdjęcie profilowe grupy lub zdjęcie profilowe osoby, do której piszesz.

 2. Kliknij „Ustawienia” i wybierz opcję „Pokaż ukryte wiadomości”.

Jak usunąć wiadomości w GroupMe dla wszystkich?

Jak wspomniano, nie możesz usuwać wiadomości z czatów indywidualnych lub grupowych w GroupMe. Ta opcja nigdy nie była dostępna. Najlepsze, co możesz zrobić, to ukryć wysłane SMS-y, ale tylko na swoim urządzeniu. Nadal będą widoczni dla innych osób w rozmowie.

GroupMe Jak usunąć wiadomość

Jak trwale usunąć wiadomości w GroupMe?

Możesz usunąć swoje rozmowy (w tym wszystkie wiadomości) poprzez wyczyszczenie historii czatów. Jednak ta czynność dotyczy również tylko Twojego urządzenia. Inni uczestnicy rozmowy nadal będą mieli dostęp do wiadomości i pełnej historii czatu. Jeśli usuniesz historię czatów z telefonu, tabletu lub komputera, nie możesz jej odzyskać, więc pamiętaj o tym, zanim podejmiesz decyzję.

Aby usunąć historię czatów, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację GroupMe i znajdź żądany czat.

 2. Kliknij awatar czatu iz menu wybierz „Ustawienia”.

 3. Kliknij „Wyczyść historię czatu”, a następnie potwierdź swój wybór, klikając ponownie „Wyczyść” w oknie, które się pojawi.

Jak usunąć wiadomości z czatu grupowego GroupMe?

Czaty grupowe również nie pozwalają na usuwanie wiadomości. Jeśli jednak to Ty stworzyłeś rozmowę, możesz coś zrobić. Kończąc grupę, wyeliminujesz również wszystkie wiadomości i zdjęcia wysłane za pośrednictwem czatu.

Oto jak zakończyć czat grupowy.

 1. Uruchom GroupMe na swoim urządzeniu.

 2. Kliknij wybraną grupę, a następnie wybierz jej awatar.

 3. Wybierz „Ustawienia”, a na dole kliknij „Zakończ grupę”.

Po zakończeniu grupy informacje i wiadomości z nią połączone nie mogą być już pobierane.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jeśli masz więcej pytań dotyczących usuwania wiadomości w GroupMe, pomocne może być przeczytanie poniższej sekcji.

Dlaczego GroupMe nie usuwa wiadomości?

Możesz nie lubić, że GroupMe nie pozwala ci usuwać czatów lub wiadomości, ale ma to swój cel. Na przykład inne aplikacje do przesyłania wiadomości nie są tak bezpieczne dla nieletnich dzieci, ponieważ możesz łatwo usunąć tekst z czatu. Załóżmy, że dziecko jest ofiarą zastraszania za pośrednictwem wiadomości, ale nie zrobiłeś zrzutu ekranu rozmowy. W takim przypadku nie masz dowodu nadużycia. u003cbru003eGroupMe nie pozwala użytkownikom na usuwanie wysłanych wiadomości z czatów indywidualnych lub grupowych. Oznacza to, że rodzice mają większą kontrolę nad tym, co robią ich dzieci w Internecie, i mogą odpowiednio wcześnie reagować w przypadku nękania.

GroupMe Usuń wiadomości

Nie możesz usunąć, ale możesz się ukryć

W przypadku wiadomości GroupMe to, co zostało wysłane, zostało wysłane. Nie możesz usunąć wiadomości GroupMe, więc zastanów się dwa razy, zanim naciśniesz przycisk „Wyślij”. Możesz być w stanie wyczyścić historię czatu lub ukryć wiadomości, ale to nie to samo. Jedynym sposobem na całkowite wyeliminowanie czatu jest zakończenie grupy (ale tylko tej, którą utworzyłeś), ale to również wymazuje całą rozmowę.

Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, warto wiedzieć, że usunięcie wiadomości nie jest całkowicie możliwe w tej aplikacji, zanim jeszcze zaczniesz z niej korzystać.

Czy udało Ci się ukryć swoje wiadomości w GroupMe? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.