Jak usunąć konto Blizzard

Blizzard jest ostatnio bardzo krytykowany. Niegdyś wspaniała, przełomowa firma zajmująca się grami, która wyprodukowała tak wiele niesamowitych tytułów, zaczęła rozpadać się pod presją. Ostatnio spotkała ich duża reakcja społeczności z powodu incydentu, który miał miejsce podczas jednego z ich turniejów.

Jak usunąć konto Blizzard

W rezultacie wiele osób zaczęło bojkotować Blizzard i szuka sposobów na usunięcie swoich kont Blizzard. Początkowo wydawało się, że Blizzard nie pozwoli na to, ponieważ straci zbyt dużo zysku. Jednak problem został rozwiązany i teraz możesz łatwo usunąć swoje konto. Czytaj dalej i dowiedz się jak.

Informacje ogólne o luzie

Jeśli już chcesz usunąć swoje konto Blizzard, prawdopodobnie wiesz o fiasku, które wydarzyło się niedawno podczas turnieju Hearthstone organizowanego przez Blizzard. Próbowali ukarać gracza o imieniu Blitzchung, który zabrał głos i wspierał protestujących w Hongkongu.

Blizzard chciał odmówić mu nagrody pieniężnej i zabronić mu udziału w organizowanych przez nich turniejach w następnym roku. Społeczność wstała i zjednoczyła się przeciwko takiemu ignoranckiemu podejściu Blizzarda. Próbowali cenzurować wolność słowa, aby Chińczycy byli usatysfakcjonowani, ponieważ firma czerpie ogromne zyski z samych Chin.

Kiedy Blizzard zobaczył, jak bardzo się sprzeciwiali, wycofali się i pozwolili graczowi otrzymać nagrodę pieniężną i usunęli jego bana.

Bez większego trudu pokażemy Ci, jak usunąć swoje konto Blizzard, a następnie dowiesz się, co się stanie, gdy usuniesz swoje konto.

Jak usunąć konto Blizzard

Usunięcie konta Blizzard jest w tej chwili dość łatwe i nie powinieneś mieć z tym żadnych problemów. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami:

 1. Zaloguj się do swojego konta Blizzard online za pomocą dowolnej przeglądarki.

  logowanie do Blizzarda

 2. Kliknij ten link, aby usunąć swoje amerykańskie konto Blizzard.
 3. Przeczytaj uważnie tę stronę, ponieważ wyjaśnia, co usuniesz z ich bazy danych, a co stracisz. Omówimy to w następnym akapicie. Jeśli się zgadzasz, kliknij pole wyboru u dołu strony, aby potwierdzić.
 4. Kliknij Kontynuuj na końcu strony.
 5. Gdy to zrobisz, wyślesz do Blizzarda prośbę o usunięcie Twojego konta, co może potrwać do trzydziestu dni.
 6. Blizzard może poprosić Cię o weryfikację Twojego konta. Istnieje wiele sposobów na to, aby konto należało do Ciebie i zależy to od Twoich osobistych preferencji. Potwierdź weryfikację za pomocą aplikacji mobilnej Blizzard, SMS-a lub e-maila.
 7. Na koniec możesz zgłosić swoje obawy do Blizzard i powiedzieć im, dlaczego chcesz usunąć swoje konto. Zalecamy wykonanie tego kroku i pełne ujawnienie ich, aby wiedzieli, dlaczego tracą tak wielu niegdyś wiernych klientów.

Co się dzieje po?

Gdy zrealizujesz prośbę o usunięcie, nie ma odwrotu. Oto, co się stanie, gdy usuniesz swoje konto:

 1. Twoje dane osobowe zostaną usunięte z bazy danych Blizzarda (informacje bezpieczeństwa, dane kontaktowe, Twoje imię i nazwisko oraz informacje o karcie kredytowej).
 2. Stracisz wszystkie swoje gry Blizzarda, przedmioty w grze, kody promocyjne itp.
 3. Jeśli na Twoim Saldzie Blizzard pozostaną Ci jakieś pieniądze, również je stracisz.
 4. Twoje konta w grach zostaną utracone wraz z postępami, jakie poczyniłeś w grach Blizzarda.
 5. W końcu stracisz wszystkie swoje historie zakupów i nie będziesz mógł skontaktować się z obsługą klienta Blizzard za pomocą swojego konta.

Jak widać, Blizzard ma dość surowe zasady dotyczące usuwania kont, więc upewnij się, że jesteś gotowy stracić wszystko, co miałeś na swoim koncie Blizzard. Ten proces może potrwać do trzydziestu dni, ale po jego zakończeniu jest trwały.

Jeśli zmienisz zdanie podczas oczekiwania na rozpatrzenie Twojej prośby, od razu napisz do pomocy Blizzarda i powiedz im, aby zignorowali Twoją prośbę. Zalecamy nawet nie składać wniosku, jeśli nie masz 100% pewności, że nie przegapisz swojego konta w przyszłości.

Brak półśrodków

Blizzard nie daje nam żadnych półśrodków dotyczących naszej sieci bitewnej, czyli kont Blizzard. Możesz albo całkowicie usunąć swoje konto i stracić wszystko, albo zachować konto ze wszystkimi grami, postępami i saldem, które na nim masz.

Nie ma możliwości dezaktywacji konta. Możesz to jednak zignorować. Blizzard ma kilka niesamowitych gier, takich jak WoW, Hearthstone, Overwatch, Starcraft, Diablo, więc być może pewnego dnia zechcesz w nie zagrać.

gry blizzard

Usunąć lub nie usuwać

W tej chwili Blizzard koncentruje się bardziej na nowych wydaniach gier, zwłaszcza grach na urządzenia mobilne, które są bardzo popularne w Chinach. Jednak ich starsze wydania, choć wymagają trochę TLC, nadal cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

Czy usunąłeś swoje konto Blizzard, czy wspierasz Blizzard? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.