Data premiery Google Home Max w Wielkiej Brytanii: Google Home Max jest już dostępny w Wielkiej Brytanii

Google Home Max w końcu trafia do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj, 30 sierpnia, Google ogłosił, że data premiery Google Home Max będzie faktycznie dzisiaj. Tak, zgadza się, możesz teraz wejść do wybranych sklepów John Lewis (lub zamówić online) i Google Store, aby odebrać Google Home Max.

Google Home Max jest obecnie dostępny wyłącznie dla Johna Lewisa w Wielkiej Brytanii, ale oczekuje się, że w odpowiednim czasie zostanie udostępniony innym sprzedawcom – chociaż Google nie mówi nic w tej sprawie.

Będziesz mógł odebrać Google Home Max za 399 GBP – umieszczając go na podobnym terytorium do Sonos Play 5, ale tym razem z wbudowanym Asystentem Google i odlotową technologią Smart Sound firmy Google.

Google po raz pierwszy ujawnił Google Home Max w zeszłym roku na dorocznym wydarzeniu Made By Google, jednak został wydany tylko w USA. Duży mówca wielkości partii nie miał wtedy przypisanej daty wydania w Wielkiej Brytanii, ale jasne jest, że Google zdecydował, że teraz jest odpowiedni czas na wydanie w Wielkiej Brytanii.

Czytaj dalej: praktyczna aplikacja Google Home Mini

Aby wyjaśnić, Google Home Max to zupełnie nowe urządzenie Google Home stworzone z myślą o audiofilach. Ta bestia inteligentnego głośnika ma być zarówno urządzeniem Google Home, jak i luksusowym głośnikiem, który może generować poważny dźwięk.

Kiedy mówię poważny dźwięk, mam to na myśli. Google Home Max jest najwyraźniej 20 razy głośniejszy niż Google Home. Nie jestem pewien co do ciebie, ale kiedy Google Home ma maksymalną głośność, jest dla mnie wystarczająco głośny. Jest również wyposażony w innowacyjną technologię, która dostosowuje się do Twojego domu, co oznacza, że ​​bez względu na to, gdzie go postawisz, zawsze ma brzmieć świetnie.

Data premiery Google Home Max: kiedy to wychodzi?

Google Home Max jest już dostępny w sklepie Google Play i John Lewis – w tym w wybranych punktach sprzedaży John Lewis.

Cena Google Home Max: Ile to będzie kosztować?

Google Home Max nie jest tani. Ten mamutowy głośnik przywróci Ci 399 GBP – umieszczając go na podobnym terytorium, co Sonos Play 5. W Stanach Zjednoczonych Google Home Max był dostarczany z 12-miesięczną subskrypcją YouTube Music bez reklam, ale mimo że muzyka z YouTube się pojawiła w drodze do Wielkiej Brytanii, Google nie planuje oferować czegoś podobnego w Wielkiej Brytanii.

Kup Google Home Max od Johna Lewisa

Projekt Google Home Max: jak to wygląda?

Google zabrał się do działu projektowego, aby zbudować Google Home Max od podstaw. Z zewnątrz to po prostu głośnik Chalk – lub Charcoal – o wymiarach 336,6 x 190 x 154,4 mm (WHD) i wadze 5,3 kg. Oczywiście ta rzecz nie ma być superprzenośna, to głośnik stworzony do domu.

Na dwóch krótkich bokach Home Maxa Google umieścił przyciski dotykowe, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność. Wzdłuż dłuższego boku znajduje się wrażliwy na dotyk przycisk odtwarzania/pauzy, którego można użyć do aktywacji Asystenta długim naciśnięciem. Z tyłu znajduje się przełącznik do włączania i wyłączania mikrofonu dalekiego pola, a także port USB-C, wejście zasilania prądem przemiennym i port aux-in 3,5 mm.

Podobnie jak w przypadku Google Home Mini, Google Home Max ma zestaw czterech świateł z przodu, które wskazują głośność, odtwarzanie / wstrzymywanie i wyciszanie – wraz z wieloma innymi funkcjami.

Specyfikacje Google Home Max: co jest w środku?

Ponieważ jakość dźwięku jest równoznaczna z Google Home Max, Google wyposażył go w zaawansowaną technologię audio. Wewnątrz plastikowej obudowy znajdują się dwa 114-milimetrowe głośniki niskotonowe z podwójną cewką głosową i dwa 18-milimetrowe specjalnie zaprojektowane głośniki wysokotonowe. Są one umieszczone w szczelnej obudowie i umieszczone za „przezroczystą akustycznie” tkaniną.

google_home_max_specs

Znajdziesz tu również wejście audio aux i obsługę Bluetooth 4 i Google Cast, co oznacza, że ​​możesz podłączyć go do istniejącego systemu hi-fi i inteligentnej sieci głośników. Wśród nich znajduje się również mikrofon do rozpoznawania głosu w dalekim polu.

Inteligentne funkcje Google Home Max napędza czterordzeniowy, 64-bitowy procesor ARM A53 1,5 GHz.

Kup Google Home Max od Johna Lewisa

Funkcje Google Home Max: co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy?

Oprócz wszystkich funkcji Google Home, które są standardem w Google Home Max, Google naprawdę naciska na zdolność Maxa do dostosowania się do otoczenia. Korzystając z technologii znanej jako Smart Sound, Home Max może ustalić, gdzie znajduje się w pomieszczeniu, a następnie dostosować moc dźwięku, aby zmaksymalizować jakość w tej przestrzeni.

Na przykład, jeśli zostanie umieszczony blisko ściany, dostosuje się w ciągu kilku sekund, co oznacza, że ​​mniej dźwięku jest tłumione przez róg i zamiast tego może rezonować na zewnątrz pomieszczenia. Dostosowuje również ustawienia dźwięku w zależności od tego, jakiego utworu słuchasz, więc zawsze powinien odtwarzać dźwięk w najlepszym wydaniu. Nie jest jasne, w jaki sposób wpłynie to na jakość dźwięku – co z Home Max przesuwającym równowagę w locie – ale ponieważ jest to urządzenie stworzone dla audiofilów, prawdopodobnie Google starał się ograniczyć zniekształcenia.

Obsługuje YouTube Music, Google Play Music, Spotify, Pandora, TuneIn i iHeart Radio oraz współpracuje ze wszystkimi innymi inteligentnymi usługami, z którymi współpracuje Google Home.

Google Home Max może być również używany w dowolnej orientacji i zamiast brzydkich gumowych nóżek widocznych po ustawieniu w innej orientacji, Google Home Max ma sprytną wyjmowaną podkładkę magnetyczną, która zapewnia jej wytrzymałość.

google_home_max_-_turntable_setup

Kup Google Home Max od Johna Lewisa

Google Home Max: pierwsze wrażenia

Zobacz powiązaną recenzję Google Home Mini: Nowy rywal Amazon Echo Dot kosztuje 49 GBP Wydarzenie Google: Wszystko, co Google ogłosiło podczas premiery Pixel 2 Recenzja Google Home: Doskonały inteligentny głośnik jest teraz tańszy niż kiedykolwiek

Widząc, że nie byliśmy w stanie osobiście skorzystać z Google Home Max na imprezie Google w dniu 4 października, możemy jedynie sformułować nasze pierwsze wrażenia na podstawie tego, co widzieliśmy do tej pory.

Z pewnością wydaje się, że nowy dźwiękocentryczny głośnik Google to dobrze wyprodukowany produkt, ale nie jest jasne, czy jest na niego duży popyt wśród głównych konsumentów. Na pierwszy rzut oka wygląda to na próbę zmierzenia się z takimi graczami jak Sonos we własnej grze, ale jeśli Google może zbudować inteligentny głośnik z bezproblemową integracją z domem, być może będą w stanie wygrać na zatłoczonym rynku inteligentnych głośników .

Niedługo otrzymamy od Google jednostkę recenzującą, dzięki czemu w najbliższych dniach będziemy mogli zaoferować prawdziwą, pełną recenzję. Nasze pierwsze wrażenie jest takie, że 399 funtów to dużo do zapłacenia, a biorąc pod uwagę ilość konkurencji na rynku, Google naprawdę musi być w stanie zapewnić jakość dźwięku w sposób, którego nie są w stanie zapewnić jego rywale.