Jak zdobyć skórki w Valorant?

Wszyscy używają tej samej broni w Valorant, ale to nie znaczy, że każda broń musi wyglądać tak samo. W końcu będziesz spędzać dużo czasu patrząc na swoją broń, więc równie dobrze może być przyjemnie patrzeć.

Jak zdobyć skórki w Valorant?

Na szczęście ludzie z Riot mają idealne rozwiązanie dla graczy, którzy muszą wyglądać jak najlepiej podczas strzelania do wrogów. Skórki to dodatki kosmetyczne, które mogą zmienić fizyczny wygląd broni, a także animację i efekty dźwiękowe.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie można uzyskać te wyjątkowe stylizacje i czy będziesz musiał zagrać, czy zapłacić, aby odblokować dostosowania.

Jak zdobyć skórki w Valorant?

W przeciwieństwie do innych popularnych gier z wieloma strzelankami, Valorant nie ma specjalnych skórek do zmiany i dostosowywania wyglądu agenta – przynajmniej na razie. Oferują kolekcję skórek, które mogą modyfikować i ulepszać wygląd broni podczas gry.

Niekoniecznie poprawiają rozgrywkę, ale czasami wystarczy dobry wygląd, aby wygrać mecz, prawda?

Jest kilka sposobów na zdobycie odblokowanych skórek:

1. Wydawanie prawdziwych pieniędzy

To może być najprostszy sposób na zdobycie pożądanej skórki broni, ale nie masz czasu na odblokowanie. Valorant Points lub VP to waluta premium używana w grze do odblokowywania agentów, skórek i nie tylko ze sklepu w grze.

Oto przykład konwersji pieniędzy w świecie rzeczywistym na VP na serwerze w Ameryce Północnej:

 • 4,99 $ – 475 VP, bez premii VP, łącznie 475 VP
 • 9,99 $ – 950 VP, 50 bonusowych VP, łącznie 1000 VP
 • 19,99 $ – 1900 VP, 150 bonusowych VP, łącznie 2050
 • 34,99 $ – 3325 VP, 325 bonusowych VP, łącznie 3650
 • 49,99 $ – 4750 VP, 600 bonusowych VP, łącznie 5350
 • 99,99 $ – 9500 VP, 1500 bonusowych VP, łącznie 11000

Jako punkt odniesienia, kolekcje polecane w Valorant Store mają około 7100 VP. Poszczególne skórki na broń są nieco tańsze i generalnie wahają się od 1775 VP do 4350 VP każda, przy czym skórki na broń do walki wręcz znajdują się na wyższym końcu skali cenowej.

Zanim zaczniesz szukać skórek na broń, powinieneś wiedzieć, że polecane pakiety zmieniają się co kilka tygodni, a indywidualne oferty skórek zmieniają się co 24 godziny. Tak więc to, co widzisz dzisiaj, może nie być tym, co zobaczysz jutro.

2. Wypełnij umowy z agentami

Jeśli chcesz odblokować jak najwięcej agentów, prawdopodobnie zawierasz już indywidualne umowy z agentami. Ukończenie tych kontraktów to jednak coś więcej niż odblokowanie agentów. Dotarcie do poziomu 10 w Rozdziale 2 może również przynieść skromną kolekcję skórek na broń dla agentów. A co najlepsze? Są za darmo!

Problemem, na który napotyka wielu graczy, jest pozornie nie do pokonania wymóg PD, aby osiągnąć poziom 10. Jeśli liczysz tylko poziom szósty w górę, potrzebujesz 625 000 PD, aby odblokować te skórki. Innym dodatkowym problemem jest to, że nie możesz się z tego wydostać, tak jak w rozdziale 1.

Jeśli jednak chcesz poświęcić czas, te bezpłatne dostosowania skórek mogą być tego warte.

3. Ukończ poziomy w przepustce bojowej

Jak zawsze Valorant dodaje darmową ścieżkę i płatną ścieżkę premium do wszystkich swoich przepustek bojowych. Jeśli trochę boisz się gotówki, nadal możesz zdobywać skórki, przechodząc przez poziomy Przepustki Bitewnej, ale jeśli chcesz pełnego zakresu nagród, być może będziesz musiał otworzyć swój portfel. Battle Pass Premium kosztuje około 10 USD lub 1000 VP, aby uzyskać dostęp do pełnego cyklu nagród.

Słowo o punktach radiacyjnych

Radianite Points (RP) to waluta w grze, często zdobywana poprzez wypełnianie poziomów i kontraktów Battle Pass. Możesz także kupić RP za Valorant Points. Chociaż nie możesz odblokować skórki broni za RP, Móc ewoluuj odblokowane skórki do nowego wariantu – finishera – a nawet animację broni przy użyciu tej waluty.

Jak zdobyć skórki za darmo w Valorant?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie darmowych skórek w Valorant. Pierwszym z nich jest ukończenie kontraktów agentów do rozdziału 2. Te skórki są przeznaczone dla agentów, jeśli możesz przejść przez poziom 10 umowy agenta.

Drugim sposobem na zdobycie skórek jest skorzystanie z „darmowej trasy” podczas gry w Valorant Battle Pass. Możesz nie mieć dostępu do wszystkich nagród, które otrzymują gracze premium, ale dostajesz sporo darmowych gadżetów za awansowanie na poziomach.

Jak kupować skórki w Valorant?

Kupowanie skórek to jeden z głównych sposobów, w jaki gracze otrzymują skórki do broni. Jeśli chcesz dokonać zakupu, zapoznaj się z poniższymi krokami:

 1. Uruchom grę.
 2. Przejdź do Sklep patka.

 3. Przeglądaj najnowsze oferty.

 4. Kliknij skórkę, którą chcesz kupić.

 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokończyć transakcję.

Pamiętaj, że przed wejściem do sklepu powinieneś mieć saldo PZ. Jeśli potrzebujesz doładować lub kupić Punkty po raz pierwszy, oto jak to zrobić:

 1. Przejdź do ekranu głównego w grze.
 2. Kliknij maleńkie stylizowane logo „V” lub Valorant. Jeśli masz saldo PZ lub RP, zobaczysz je odpowiednio w tej sekcji nagłówka.

 3. Wybierz metodę płatności.

 4. Wybierz pakiet VP, który chcesz kupić.

 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć transakcję.

Ogólnie rzecz biorąc, w sklepie dostępna jest jedna specjalna kolekcja, a także wybór poszczególnych skórek. Ponadto w sklepie co 24 godziny cztery indywidualne skórki broni są rotowane. Więc sprawdź ponownie za kilka dni, jeśli nie widzisz skórki, której szukasz, ponieważ skórki te są wybierane losowo. Nigdy nie wiesz, co zaoferują w następnej kolejności.

Jak kupić skórki, których nie ma w sklepie w Valorant?

Kolekcje skórek na broń są dostępne tylko przez ograniczony czas w sklepach, a gdy znikną, znikną na zawsze. Cóż, w większości.

Deweloperzy z Riot twierdzą, że nie planują przywracania starych zestawów jako polecanych kolekcji w sklepie, ale możesz mieć możliwość złapania pojedynczych skórek na broń z tej samej oferowanej kolekcji bez ceny zestawu. Problem polega na tym, że poszczególne skórki broni są wybierane losowo, więc nigdy tak naprawdę nie wiadomo, kiedy ta, której szukasz, pojawi się w sklepie.

Jeśli szukasz skórek oferowanych jako nagrody za poprzednie przepustki bojowe, możesz nie mieć szczęścia. Riot może w przyszłości wydać nową wersję popularnej kolekcji skórek, podobnie jak w przypadku Kolekcji Prism, ale nie będzie można znaleźć oryginalnej kolekcji poza rotacyjnymi zapasami w sklepie Valorant.

Jak zdobyć skórki na nóż w Valorant?

Skórki do broni białej są czasami dostępne jako nagroda przepustki bojowej za osiągnięcie określonego poziomu. Na przykład Epizod 1, Akt 1 wydał następujące kolekcje skórek:

 • Królestwo

 • Couture

 • Kropka Exe

Z trzech kolekcji skórek tylko Kingdom oferowało skórkę na broń do walki wręcz graczom, którzy osiągnęli poziom 50 aktu 1.

Jeśli więc przegapisz okazjonalną skórkę na broń do walki wręcz oferowaną w przepustkach bojowych, zawsze możesz udać się do sklepu w grze. Pamiętaj tylko, że kolekcje skórek nie zawsze oferują skórkę na broń do walki wręcz. Zanim kupisz ten kosztowny zestaw, zrób rozeznanie, aby upewnić się, że zawiera on skórkę, którą chcesz dla swojej broni.

W przeciwnym razie będziesz musiał poczekać na poszczególne miejsca na obrotowe skórki broni. Znajdują się w dolnej części sklepu. Te skórki broni są wybierane losowo, więc możesz znaleźć jedną od razu lub być może będziesz musiał wrócić za jakiś dzień.

Jak zdobyć skórki Prime w Valorant?

Kolekcja Prime była jednym z pierwszych polecanych pakietów Valorant i została wydana w czerwcu 2020 roku. Niestety, jeśli nie kupiłeś zestawu w sklepie w momencie premiery gry, nie będziesz mógł go dostać nigdzie indziej.

Riot ogłosił jednak wydanie Kolekcji Prime 2.0 wraz z Aktem Przepustki Bitewnej 2, Epizod 2, który ma się ukazać na początku marca 2021 roku. Kolekcja trafi do sklepu w grze za 7 100 VP i będzie zawierała skórki dla następująca broń:

 • Odyna

 • Bucky

 • Szał

 • Nóż do walki wręcz

Wszystkie skórki broni, z wyjątkiem broni do walki wręcz, mają cztery warianty i cztery poziomy, które możesz osiągnąć za pomocą Punktów Radianite.

Nowe skórki w odcinku 3 aktu II

Dla tych z was, którzy szukają szczegółów na temat najnowszych skórek w odcinku 3, akcie 2, oto krótkie podsumowanie.

 • Porcelana: dostępna dla Ghost, Bucky, Phantom i Marshal
 • Orzech: Dostępny dla sędziego, Stingera, Bulldoga i szeryfa.
 • Electroflux: Dostępny dla Odyna, Wandala, Strażnika i Operatora.

Valorant właśnie wypuścił nową linię skórek Zedda we współpracy z DJ Zeddem.

Jak zdobyć skórki Prism w Valorant?

Oryginalna kolekcja Prism i odnowiona kolekcja Prism II szturmem zdobyły społeczność Valorant. W dzisiejszych czasach musisz spróbować szczęścia w rotacyjnej ofercie dostępnej w sklepie, aby zdobyć te skórki.

Alternatywnie, jeśli grasz w przepustkę bojową z odcinka 3, aktu 2, możesz otrzymać bezpłatnie skórkę pistoletu Prism III. Chociaż nie masz dostępu do całej kolekcji nowej skórki Prism III, będziesz mieć dostęp do wszystkich wariantów, jakie ta skórka ma do zaoferowania.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy skórki Valorant zostaną przeniesione?

Skórki zakupione w fazie beta Valorant nie zostały przeniesione wraz z oficjalną pełną premierą gry. Jednak gracze, którzy kupili skórki w tym czasie, otrzymali zwrot w postaci Valorant Points z dodatkowymi 20% dodanymi za wsparcie gry.

Jak odblokować skórki w Valorant?

Najprostszym sposobem na odblokowanie skórek jest gra. Ukończ kontrakty agentów, aby uzyskać skórki na broń dla postaci i przepustki bojowe, aby uzyskać limitowane skórki na broń. Jeśli chcesz wydać pieniądze, możesz również kupić skórki w sklepie Valorant.

Zmień wygląd swojej broni

Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to wizualny dodatek, który zainspiruje Cię do wygrania tych meczów. Więc następnym razem, gdy poczujesz, że potrzebujesz przeróbki broni, udaj się do sklepu Valorant i wybierz swój kolejny wygląd. Pamiętaj tylko, że skórki broni często się zmieniają w sklepie, więc jeśli zobaczysz taką, którą chcesz, działaj szybko. Nigdy nie wiadomo, kiedy się wróci.

Kupujesz skórki na broń czy zdobywasz je za darmo? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.