Jak zdobyć spiny w Shindo Life?

Jedną z najpopularniejszych gier na Roblox jest Shindo Life, wcześniej znana jako Shinobi Life 2. W tej grze grasz jako ninja w świecie inspirowanym Naruto. Jednym z najważniejszych przedmiotów w tej grze jest Spin.

Jak zdobyć spiny w Shindo Life?

Zdobywanie spinów jest ważne, a jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, jesteś we właściwym miejscu. Wymienimy kroki, które należy wykonać. Odpowiemy też na kilka ważnych pytań.

Shinobi Life 2 czy Shindo Life?

Pierwotnie gra nazywała się Shinobi Life 2 i została stworzona przez firmę RELL World. Dziś grupa zmieniła nazwę swojej gry na Shindo Life z powodu ostrzeżeń o naruszeniu praw autorskich. Był zbyt podobny do Naruto i dlatego był celem roszczeń prawnych.

Nie jest to wielka niespodzianka, ponieważ możesz nawet pomylić Shinobi Life 2 z prawdziwą grą Naruto, jeśli nie będziesz zwracać uwagi. Gra została usunięta z Robloxa pod koniec 2020 roku. Po krótkiej chwili i zmianie nazwy wraca do Robloxa.

Obecnie podobieństwo do Naruto nie jest tak oczywiste. Wpływy wciąż tam są, osadzone w świecie podobnym do uniwersum Naruto. Na szczęście gra zostanie.

Czym są spiny?

Obroty to szansa dla twojej postaci na rzucenie Bloodlines. Bloodlines to umiejętności, które wyposażasz w nowe moce i atuty. Jedynym sposobem na zdobycie Bloodlines jest użycie Spins i zdobycie jednego.

Linia krwi, którą otrzymasz z Spin, zależy od przypadku. Istnieją zarówno popularne, jak i rzadkie linie krwi. Jeśli wydasz 80 spinów, masz gwarancję rzadkiej linii krwi dzięki pełnemu spinowi rzadkości.

Istnieje wiele sposobów na zdobycie spinów, które omówimy poniżej.

Jak zdobyć spiny w Shinobi Life 2/Shindo Life?

Oto kilka sposobów na zdobycie spinów w Shindo Life:

Granie w Sławę o nagrody godzinowe

Za każdą godzinę gry otrzymujesz dwa spiny. Powinieneś być aktywny przez całą godzinę, w przeciwnym razie nie otrzymasz tych darmowych spinów. Jeśli będziesz nieaktywny przez 30 minut, zostaniesz rozłączony z grą.

Twórcy wiedzą, że stanie w miejscu nie powinno być nagradzane spinami. Jednak to nie powstrzymało bazy graczy przed kreatywnością. Sposobem na wykorzystanie pasywnego systemu nagród jest użycie automatycznych klikerów.

Po skonfigurowaniu automatycznego klikania, aby trafiał do dzienników treningowych, liczy się, że grasz w grę i jesteś aktywny. W ten sposób gracze mogą przejść AFK podczas zdobywania darmowych spinów.

Pamiętaj, że ta metoda nie jest wyraźnie zabroniona i znajduje się w szarej strefie. Jeśli nie masz ochoty na automatyczne klikanie, nadal jest w porządku. Istnieje wiele innych sposobów na zdobycie spinów.

Granie i wykonywanie codziennych zadań

Możesz grać w codzienne zadania i zarabiać około 20 spinów dziennie. Najpierw musisz sprawdzić dostępne misje. Robisz to, naciskając „L” i wybierając „Codzienna misja”.

Za każdym razem, gdy ukończysz codzienną misję, będziesz musiał powtórzyć akcję i wybrać „Odbierz”, aby otrzymać swoje obroty. Przewijając listę, możesz zobaczyć, kiedy resetują się Twoje codzienne zadania. Znaj swoje czasy, aby w ten sposób wrócić do farmy Spins.

Codzienne misje są często bardzo łatwe, a ich wykonanie zajmuje niewiele czasu. Jeśli zadanie zostanie zresetowane, ponownie otrzymasz nowe zadania na farmę.

Ta metoda nie jest najlepszym sposobem na zdobycie spinów, ale gwarantuje, że zdobędziesz kilka. To powinno wystarczyć na dzienny limit obrotów.

Graj w PvP na arenie

Na arenie znajduje się kilka trybów gry, takich jak Free-for-Alls i Deathmatch. Granie w nie pozwoli ci zdobyć niebieskie monety i Ryo. Niebieskie monety można wymienić na spiny.

Za każde 1000 niebieskich monet otrzymujesz trzy spiny.

Oto kroki wymiany:

 1. Przejdź do menu gry.

 2. Wybierz „Arena”.

 3. Przejdź do ekranu, na którym możesz wybrać tryb gry.

 4. Zamiast wybierać tryb gry, poszukaj zielonego przycisku „Wymień”.

 5. Wymień swoje niebieskie monety na spiny.

Na arenie otrzymujesz więcej niebieskich monet, zadając większe obrażenia. Im więcej zdobędziesz niebieskich monet, tym lepszy bieg na Arenie.

Ryo może być używany do kupowania zestawów ruchów, których będziesz używać na Arenie. Im więcej masz Ryo, tym lepsze zestawy ruchów możesz kupić. Niektóre zestawy ruchów zadają duże obrażenia i pozwalają zarobić więcej niebieskich monet.

Graj w życie Shindo podczas wydarzeń

Okazjonalnie w grze będą pojawiały się wydarzenia sezonowe. Gracze często mają szansę na więcej spinów niż zwykle. Ponieważ te wydarzenia nie są regularnie zaplanowane, nie zaleca się na nie czekać.

Zamiast tego zdobądź spiny innymi metodami i graj w wydarzenia, aby zwiększyć liczbę obrotów, które otrzymujesz codziennie.

Realizowanie kodów

To najlepszy sposób na zdobycie darmowych spinów. Wykorzystywanie kodów nie zajmuje dużo czasu, a wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć działający kod. Kody wygasają dość szybko, więc powinieneś szybko z nich korzystać.

Oto jak realizujesz kody w Shindo Life:

 1. Otwórz menu gry.

 2. Wybierz „Edytuj”.

 3. Wybierz „Kody YouTube” w prawym górnym rogu.

 4. Wpisz kod.

 5. Naciśnij przycisk realizacji.
 6. Powinieneś mieć darmowe spiny lub inne nagrody.

Kody Shindo Life nie tylko dają spiny, ale niektóre pozwalają zdobyć podwójne PD. Kilka z nich umożliwia resetowanie statystyk. Jednak przytłaczający odsetek z nich daje darmowe spiny.

Kody Shindo Life można znaleźć w różnych miejscach, takich jak:

 • Często sprawdzam na Wiki.

Oficjalna witryna Shindo Life Wiki ma stronę, która jest regularnie aktualizowana o działające kody. Wszelkie wygasłe kody są natychmiast usuwane. Wracaj często na tę stronę, aby zobaczyć, jakie nowe kody się pojawiły.

Jeśli kod, którego nie wprowadziłeś, zniknął z listy, prawdopodobnie wygasł. Jednak nadal możesz spróbować.

 • Znajdź trochę na Twitterze.

Czasami może się okazać, że konto RELL World na Twitterze publikuje kody. Niestety konto nie robi tego często. Jeśli obserwujesz ludzi ze społeczności Shindo Life, możesz trafić na kod lub dwa.

Twitter nie jest najlepszym miejscem do wyszukiwania kodów. Najlepsze należy do Wiki, ale jest też inne źródło kodów.

 • Subskrybuj YouTuberów Shindo Life, którzy aktualizują widzów kodami.

Jest wielu YouTuberów, którzy tworzą filmy o najnowszych kodach. Dwa przykłady to ItzVexo i RazorFishGaming. AlphaBolt również regularnie przesyła filmy o najnowszych działających kodach. Te filmy trwają tylko kilka minut i nie zajmą Ci zbyt wiele czasu.

Gdy skończysz oglądać filmy, po prostu wpisz te kody do gry, aby je wykorzystać. Proces jest prosty i nie zajmuje dużo czasu.

Zwykle programiści z RELL World publikują nowe kody robocze, gdy zaczyna się nowy miesiąc – może to być w drugim tygodniu miesiąca. Miej oko na te nowe kody i szybko je wykorzystuj.

Nie będziesz wiedzieć, kiedy wygasną, chyba że sprawdzisz stronę Wiki. W rezultacie lepiej zawsze mieć na nie oko.

Nie hakuj gry

Wcześniej wspomnieliśmy o używaniu automatycznych klikerów do darmowych spinów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić. Niestety, istnieją również metody zdobywania spinów, które polegają na wykorzystywaniu i hakowaniu.

Niektóre skrypty pozwalają zdobyć nieograniczoną liczbę obrotów, ale będą wymagały wykorzystania gry. Jest to łamanie zasad i może skutkować banem.

Nie zalecamy hakowania gry w celu uzyskania nieograniczonej liczby obrotów. Ryzykujesz utratę konta i jest to niesprawiedliwe wobec graczy, którzy korzystają z sankcjonowanych metod.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jaka jest teraz nazwa gry?

Obecnie Shinobi Life 2 zostało przemianowane na Shindo Life. Było to spowodowane strajkami DMCA przez Viz Media. Gra ma teraz nowe obrazy, które zostaną ponownie udostępnione ogółowi społeczeństwa.

Czy możesz grać w Shindo Life na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Dopóki masz aplikację Roblox na swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym, możesz grać w Shindo Life. Gra może nie działać tak płynnie, ale nadal możesz grać.

Jak wyglądają kody?

Kody składają się w większości z kilku słów połączonych ze sobą bez spacji i mogą zawierać cyfry. Wszystkie kończą się również wykrzyknikiem. Niektóre kody mają wielkie litery, podczas gdy inne w ogóle nie mają cyfr.

Powinieneś upewnić się, że wpisujesz kod literą za literą i symbolem za symbolem.

Zakręcić, aby wygrać? Nie, to wszystko za darmo!

Teraz, gdy wiesz, jak najlepiej zdobywać obroty w Shindo Life, możesz zwiększyć zdolność walki swojej postaci. Możesz nawet dostać Rodowód, który próbowałeś rzucić przez długi czas. Pamiętaj, że hakowanie jest niebezpieczne dla Twojego konta, więc nie zalecamy tego.

Jaka jest najlepsza linia krwi, jaką masz? Jaki był twój najszczęśliwszy spin? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.