Recenzja Garmin Forerunner 305

138 £ Cena w recenzji

Drugie urządzenie GPS Garmina w teście kosztuje zaledwie 120 funtów, czyli o dobre 30 funtów mniej niż jakiekolwiek inne io połowę mniej niż droższe urządzenia w grupie. Ale to z pewnością nie oznacza, że ​​brakuje mu funkcji.

Recenzja Garmin Forerunner 305

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że chociaż nosisz go na nadgarstku, nie jest to coś, czego używasz jako codziennego zegarka. Jego nieporęczna, owinięta wokół siebie konstrukcja (aby zapewnić dobry odbiór sygnału satelitarnego bez względu na pozycję nadgarstka) nie jest szczególnie wygodna ani stylowa. Zapłata polega na tym, że odbiornik GPS jest zintegrowany z zegarkiem, a nie bezprzewodowo za pośrednictwem oddzielnego POD.

Jest również nieco bardziej wszechstronny niż jego starszy brat, 705, dla biegaczy i triathlonistów. Pakiet zawiera czujnik tętna i pozwala ustawić różne alerty tętna i prędkości dla różnych aktywności. Profile do jazdy na rowerze, wędrówek i biegania są wstępnie zdefiniowane, ale możesz dodać wiele niestandardowych aktywności.

Działa również dobrze: 305 konsekwentnie osiąga blokadę satelity w mniej niż minutę, jego monochromatyczny ekran jest wyraźny, a interfejs jest łatwy w obsłudze. Jesteśmy również wielkimi fanami trybu partnera treningowego Garmin, który pozwala rywalizować z wcześniej zarejestrowanymi trasami i czasami.

Gdzie indziej ma swoje wady. System dokowania to dobrodziejstwo, umożliwiające łatwe przesyłanie tras i informacji o tętnie do komputera, ale narzędzia analityczne nie są najbardziej zaawansowane.

Nadal jednak uważamy, że oferuje fantastyczną wartość. Jeśli potrzebujesz dobrego narzędzia treningowego za niewielką kwotę, jest to lepszy wszechstronny wybór niż Timex.

Detale

Zalecane użycie GPS Bieganie

Mapowanie

Dostarczone mapy Nie dotyczy
Dostawca danych map Nie dotyczy
Oprogramowanie nawigacyjne Nie dotyczy

Sprzęt komputerowy

Rozmiar ekranu Nie dotyczy
Rezolucja Nie dotyczy x Nie dotyczy
Typ mocowania w samochodzie Nie dotyczy
Czy dołączona jest zewnętrzna antena GPS? nie
Obsługa Bluetooth nie
Czytnik kart pamięci na panelu przednim nie
Wyjście słuchawkowe nie
Synchronizować przez kabel? tak
Synchronizować przez podstawkę? tak
Nadajnik FM? nie

Inne funkcje

Informacje drogowe Nie dotyczy
Wyszukiwanie kodu pocztowego Nie dotyczy

Oprogramowanie komputerowe

Dostarczone oprogramowanie Centrum szkoleniowe Garmin