Jak korzystać z GarageBand w systemie Windows

GarageBand to program audio firmy Apple, który był używany przez niektóre gospodarstwa domowe do tworzenia muzyki. Jest to jeden z najpopularniejszych programów audio, ale jest przeznaczony tylko dla Apple. Nie ma wersji tego programu dla systemu Windows i znam tylko jeden sposób, aby działał w systemie Windows.

Jak korzystać z GarageBand w systemie Windows

GarageBand został najwyraźniej nazwany na cześć wielu obecnie znanych zespołów, które zaczęły tworzyć muzykę w swoich garażach jako amatorzy. Odpowiednio, program umożliwia rozpoczęcie tworzenia muzyki niezależnie od tego, czy potrafisz grać na instrumencie, czy nawet go nie posiadasz. Ponieważ wiele gwiazd muzyki twierdzi, że korzysta z GarageBand, nic dziwnego, że inni chcą w tym czasie.

Jeśli wyszukasz „GarageBand for Windows”, prawdopodobnie zobaczysz wiele witryn oferujących wersje tego programu dla systemu Windows. O ile mi wiadomo, to wszystko są podróbki. Nie ma wersji GarageBand dla systemu Windows i podejrzewam, że te pliki do pobrania są fałszywe i pełne adware lub złośliwego oprogramowania. Trzymałbym się z daleka od takich stron dla bezpieczeństwa twojego komputera, jeśli zastanawiasz się nad wypróbowaniem jednej z tych rzekomych „wersji Windows” programu. Istnieje mądrzejsze ryzyko, które możesz podjąć w życiu.

Użyj GarageBand w systemie Windows

Jedynym uzasadnionym sposobem korzystania z GarageBand w systemie Windows jest utworzenie wirtualnej maszyny Mac. Używam MacOS Sierra w VirtualBox i działa bezbłędnie. Jeśli twój komputer z systemem Windows ma zasoby do uruchomienia wersji maszyny wirtualnej, to jedyny sposób, jaki znam, aby móc uruchomić GarageBand na komputerze z systemem Windows.

Przeprowadzę Cię przez tworzenie maszyny wirtualnej Mac, a następnie załaduję na nią GarageBand.

Aby to zadziałało, będziesz potrzebować kopii MacOS Sierra i kopii VirtualBox. Połączona kopia MacOS Sierra jest przechowywana na Dysku Google i została stworzona przez TechReviews. Jest bezpieczny i używałem go wielokrotnie w przeszłości.

 1. Pobierz i zainstaluj VirtualBox na swoim komputerze. Skonfiguruj VirtualBox i zainstaluj go na dysku z dużą ilością wolnego miejsca na dysku twardym.
 2. Pobierz kopię MacOS Sierra na swój komputer i wyodrębnij zawartość.
 3. Otwórz VirtualBox i wybierz Nowy, aby utworzyć maszynę wirtualną.
 4. Nadaj mu znaczącą nazwę.
 5. Ustaw system operacyjny gościa jako Apple Mac OS X, a wersję jako Mac OS X 10.11 lub 10.12.
 6. Przydziel tyle pamięci, ile możesz i wybierz Utwórz teraz dysk wirtualny.
 7. Wybierz Utwórz.
 8. Wybierz nowy dysk wirtualny i wybierz Ustawienia.
 9. Wyjmij dysk twardy i wybierz Użyj istniejącego dysku wirtualnego.
 10. Przejdź do pobierania Sierra i wybierz plik Sierra.vmdk.
 11. Przejdź do DocumentsVirtual Machines w Eksploratorze Windows i kliknij prawym przyciskiem myszy plik VMX.
 12. Wklej ‘smc.version = „0”’ na końcu pliku i zapisz go.
 13. Wybierz zakładkę System w Ustawieniach i upewnij się, że dyskietka nie jest zaznaczona.
 14. Wybierz kartę Przyspieszenie w Systemie i zaznacz pole obok Intel VT-x.
 15. Wybierz OK, aby opuścić Ustawienia i wybierz zieloną strzałkę Start, aby załadować maszynę wirtualną.

Ładowanie może chwilę potrwać w zależności od szybkości komputera; teraz prosisz go o wiele. Bądź cierpliwy i wypij kawę lub coś, jeśli zajmuje to dużo czasu. Obraz Sierra jest dobry i zbudowałem kilka z nich, więc działa i nie powinien być przyczyną jakichkolwiek problemów, które mogą się pojawić. W pewnym momencie zobaczysz ekran instalacyjny Apple, w którym będziesz musiał ustawić strefę czasową, skonfigurować konto i hasło oraz skonfigurować komponenty. To wszystko jest normalne.

Jeśli widzisz błędy podczas ładowania maszyny wirtualnej lub dowolnej maszyny wirtualnej, sprawdź BIOS, aby upewnić się, że Intel VT-x jest włączony. Jest to niezbędna funkcja wirtualizacji wymagana do działania maszyn wirtualnych. Jeśli widzisz logo rozruchowe Apple, a maszyna wirtualna wciąż się resetuje, wróć do ustawień VirtualBox i zmień wersję na karcie Ogólne na nowszego lub starszego gościa i spróbuj ponownie.

Więc teraz powinieneś mieć działającą kopię MacOS Sierra działającą na maszynie wirtualnej w systemie Windows. Teraz jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, zanim uruchomimy GarageBand.

 1. Otwórz Terminal w swojej maszynie wirtualnej Apple
 2. Wpisz „./vmware-resolutionSet 1920 1080”, aby ustawić użyteczną rozdzielczość.

Teraz Twój pulpit Apple powinien być znacznie bardziej użyteczny. Teraz możesz kupić i pobrać kopię GarageBand z App Store.

 1. Otwórz MacOS Sierra VM i wybierz ikonę Apple w lewym górnym rogu.
 2. Wybierz App Store i przeprowadź wszystkie wymienione tam aktualizacje systemu.
 3. Wyszukaj GarageBand i wybierz Pobierz. Pozwól mu pobrać i zainstalować na twoim komputerze.

Będziesz potrzebować Apple ID, aby móc pobrać z App Store. Nie musisz posiadać legalnego urządzenia Apple, aby uzyskać Apple ID. Wybierz Utwórz Apple ID i wykonaj ruchy, a następnie zaloguj się przy użyciu tego Apple ID i wybierz Zainstaluj aplikację. GarageBand zostanie teraz pobrany i zainstalowany na maszynie wirtualnej Apple i możesz od razu zacząć z niego korzystać.