10 najlepszych gier offline na Androida (2021)

Strona z grami na Androida w Sklepie Google Play

Wiedza, które z najlepszych gier na Androida działają w trybie offline, może być trudna. Android nie określa, które gry są odtwarzane w trybie offline, a które nie. Czasami możesz znaleźć szczegóły w opisie aplikacji, ale jest to niewiele. Jeśli nie masz niezawodnego połączenia podczas gry, gra staje się niemożliwa do użycia.

Jest kilka rzeczy bardziej irytujących niż wyrzucenie z gry online w świetnej grze mobilnej. Jeszcze gorzej jest, gdy pobierasz grę dla jednego gracza tylko po to, by odkryć, że nadal potrzebujesz połączenia z Internetem, aby grać.

Nie obawiaj się jednak, ponieważ istnieje wiele gier na Androida, w które możesz grać bez połączenia z Internetem. Nie ograniczasz się tylko do mniejszych gier. Gry offline na Androida zawierają również opcje o większym rozmiarze. W bibliotece gier offline na Androida każdy znajdzie coś dla siebie.

Wiele gier można pobrać za darmo, a wiele z nich jest dostępnych za darmo z dodatkowymi opcjami zakupu, chociaż niektóre większe tytuły poproszą Cię o odkasłanie gotówki, zanim będziesz mógł grać.

Pamiętaj jednak, że aby pobrać gry, potrzebujesz połączenia z Internetem, więc zrób to, zanim przejdziesz do ciemnej strefy w Internecie!

10 najlepszych gier offline na Androida:

Oto najlepsze gry do zabawy w trybie offline na Androida, od przygód, odgrywania ról i gier zręcznościowych/akcji po strategie, symulacje, a nawet gry karciane.

Najlepsze gry przygodowe offline na Androida

Ark: Survival Evolved (za darmo z zakupami w aplikacji) od Studio Wildcard/War Drum Studios

Ark: Survival Evolved, gra o przetrwaniu inspirowana dinozaurami, to jedna z najprzyjemniejszych gier na Androida, w której możesz grać w trybie offline solo lub łączyć się i grać z innymi. To najlepsze z obu światów! Ark to mieszanka przetrwania i eksploracji z perspektywy pierwszej osoby, umieszczająca cię na dużej wyspie pełnej dinozaurów.

Aby przetrwać, musisz zbierać zasoby i struktury rzemieślnicze, ubrania, broń i sprzęt. Jest tam też ukryta historia. Ostrzegamy, że jest to dość potężna aplikacja, więc do jej uruchomienia potrzebujesz systemu Android 7.0 lub nowszego.

Najlepsze gry zręcznościowe/akcji offline na Androida

Minecraft: Pocket Edition (6,99 USD) od Mojang Studios

Minecraft szturmem podbił świat gier w momencie premiery, a programista Mojang dołożył wszelkich starań, aby przenieść go na każde urządzenie z ekranem. Przy 6,99 USD wersja na Androida jest dość droga, ale nadal jest tańsza niż wersja na komputery PC i ma większość tych samych funkcji.

Jeśli nie wiesz, czym jest Minecraft (gdzie byłeś od 2009 roku?), to gra eksploracyjna i survivalowa osadzona w proceduralnie generowanym świecie z charakterystycznym blokowym stylem graficznym. Jest tak szalenie popularny, że posiada kilka światowych rekordów i jest ulubieńcem młodszych graczy.

Pewnego razu wieża (za darmo z zakupami w aplikacji) od Pomelo Games

Once Upon a Tower jest podobny do side-scrollera (być może można to nazwać pionowym scrollerem). Akcja przedstawia księżniczkę uwięzioną w wieży przez groźnego smoka, walczącą o ucieczkę, gdy rozbija bloki, pokonuje wrogów po drodze i chwyta bonusy i monety, aby pomyślnie przejść przez swoją podróż.

Nie ma tu potrzeby księcia! Pokonaj smoka, rozbijaj przerażające czołgi, rozwal trochę skał i przebij się przez poziomy, aby uciec. Ta darmowa gra oferuje zakupy w aplikacji i gra w trybie offline, zapewniając ciągłą akcję i zabawę.

JYDGE (9,99 USD) od 10tons Ltd.

Jydge to strzelanka z widokiem z góry, oparta na komiksie Judge Dredd i inspirowana akcją Neon Chrome. Ta gra pozwala grać przeciwko innym graczom online lub przeciwko botom AI offline. To oferta 2 za 1, której nie oferuje większość gier akcji.

Zbuduj swój spersonalizowany cybernetyczny JYDGE i zacznij eliminować przestępczość w mieście Edenbyrg. Tak, Jydge i Edenbyrg z „y” mają rację! Gra oferuje sterowanie dwoma drążkami, z których jeden służy do poruszania się, a drugi do akcji.

Colonizer (bezpłatny z zakupami w aplikacji) firmy Creative Robot

best_offline_android_colonizer

Od samego początku podejrzanie przypominający grę matematyczną, Colonizer jest dziwnie wciągającą grą akcji. Twoim zadaniem jest skolonizowanie nowych planet na gwiezdnej mapie. Wystrzeliwujesz rakiety w kierunku każdego świata, aby go zamieszkać. Każda planeta jest oznaczona numerem i wymaga tylu trafień pocisków, aby była twoja.

Robiąc to, mierzysz się z innymi przeciwnikami próbującymi skolonizować planety. Jeśli rakieta przeciwnika jest ostatnią, która uderzy w świat, zdobędzie go. Jednak ta sytuacja działa również dla Ciebie! Jego założenie może być proste, ale połączenie doskonałego poziomu trudności i łatwości gry sprawia, że ​​gra jest grywalna bez końca.

Najlepsze gry strategiczne offline na Androida

Plague Inc (bezpłatnie z aktualizacją za 0,99 USD) firmy Miniclip SA

Jako jedna z najbardziej znanych gier mobilnych, Plague Inc. jest zdecydowanie warta zagrania. Jest niedrogi, można go bez końca odtwarzać i jest dość edukacyjny – jego twórca został zaproszony do CDC w 2013 roku, aby porozmawiać o używaniu gier jako narzędzia edukacyjnego. Plague Inc. zleca ci zaprojektowanie i rozwinięcie choroby, która ma na celu unicestwienie ludzkości.

Pomyślnie zarażając i eliminując kraje, zdobywasz fundusze na rozwój dżumy z nowymi objawami, metodami infekcji i trybami przenoszenia. Jeden mrocznie przyjemny aspekt wynika również z możliwości nazwania swojej choroby, co skutkuje powiadomieniami typu „Sługusy wyeliminowały Stany Zjednoczone”. Uaktualnienie zapewnia szybkie przewijanie gry, modyfikacje kodu genetycznego, dodatkowy poziom trudności „Mega Brutal” oraz usunięcie WSZYSTKICH reklam.

XCOM: Enemy Within (4,99 USD) autorstwa 2K, Inc./Take-Two Interactive

Inną popularną grą PC przeniesiona na urządzenia mobilne jest XCOM: Enemy Within. Przejmij kontrolę nad XCOM, ostatnią linią obrony Ziemi przed inwazją. Reagujesz na obserwacje UFO i ataki obcych, materiały badawcze pozyskane od wrogów oraz dowodzisz i ulepszasz oddział żołnierzy w obliczu stale rosnących zagrożeń. Rozgrywka jest uzależniająca i intuicyjna, pozostaje wystarczająco trudna, aby pozostać zaangażowanym, nie będąc zbyt trudną.

Najlepsze gry symulacyjne offline na Androida

Fallout: Shelter (bezpłatny z zakupami w aplikacji) autorstwa Bethesda Softworks LLC

Fallout: Shelter stał się bardziej popularny niż seria gier, która zrodziła jego powstanie, z większą liczbą pobrań niż sprzedający się bestseller. W tej grze RPG budującej bazy Twoim zadaniem jest zaprojektowanie podziemnego schronu przeciwatomowego. Aby opiekować się rosnącą liczbą mieszkańców, musisz zapewnić wystarczającą ilość wody i pożywienia, aby przeżyć.

Będziesz nawet musiał wysłać mieszkańców na pustkowia, aby zebrali przedmioty, które pomogą w obronie twojego schronienia. Fani serii pokochają Fallout: Shelter, ale jest to również zabawne dla osób bez wcześniejszej wiedzy, a treści jest wystarczająco dużo, abyś wracał.

Najlepsze gry fabularne / karciane offline na Androida

Star Realms (za darmo z zakupami w aplikacji) od White Wizard Games

Niemal każda gra karciana na urządzenia mobilne wymaga, aby internet synchronizował kolekcje kart i rzucał wyzwanie innym graczom. Na szczęście w Star Realms można grać w trybie offline i po prostu jest to jedna z najlepszych gier karcianych, w jakie możesz grać. Istnieje bardzo wymagająca sztuczna inteligencja, która sprawia, że ​​wracasz po więcej, gdy desperacko próbujesz udoskonalić swoje strategie i je pokonać.

Pierwotnie wydana jako fizyczna gra karciana do budowania talii, jest postrzegana jako drugie życie jako aplikacja. Chociaż musisz zapłacić, aby uzyskać dostęp do dodatków i kampanii.

Occidental Heroes (za darmo z zakupami w aplikacji) od Ensit Media

best_offline_android_occidental

Occidental Heroes to oldschoolowa gra fabularna (RPG), w której radość z grania wynika z jej prostoty. Podział między bitwami nadświatowymi i turowymi; przejmujesz kontrolę nad trzema wojownikami, którzy eksplorują krainę, próbując zarobić pieniądze. Sprawy nie są jednak takie proste, ponieważ Occidental Heroes ma wspaniały roguelike urok wiecznej śmierci. Occidental Heroes to wciągająca i interesująca gra RPG, w której będziesz zaczynać od nowa.

OK, na razie to wszystko! Baw się dobrze, nie martwiąc się o utratę sygnału komórkowego lub znikanie połączeń Wi-Fi.

Tylko pamiętaj, aby pobrać aplikacje, zainstalować je i uruchomić je po raz pierwszy, gdy masz jakiś sygnał danych, w przeciwnym razie mogą nie działać w trybie offline.

Jeśli masz jakiś konkretny faworyt offline, daj nam znać, a jeśli liczba pobrań i oceny są wystarczająco wysokie, a recenzje są dobre, możemy dodać go do listy!