Data premiery DLC Dark Souls 3, zwiastun i wiadomości: Ashes of Ariandel wychodzi dziś wcześnie

Obraz 1 z 10

magia_1471955440

mapon_bridge_1471955441
wrógfather_1471955438
wróg1_1471955439
rycerz_z_bronią_1471955439
3118663-enemy_birdman
3118668-npc_painter
mapsnow_hill_1471955442
cud_1471955442
pvp_area_1471955443

24.10.2016: Nie mogę się doczekać kolejnej śmierci z oficjalnym uruchomieniem Dark Souls 3pierwsze DLC? Dobre wieści. Możesz teraz zagrać w Ashes of Ariandel dzień wcześniej. Błąd spowodował, że DLC zostało wydane przed terminem w zeszły piątek na Xbox One, więc Bandai Namcom zmienił swoje plany.

„Ze względu na błąd logistyczny DLC Dark Souls III Ashes of Ariandel został przez krótki czas udostępniony do pobrania dla graczy Xbox One” – powiedział Bandai Gamespot. „Od tego czasu naprawiliśmy ten błąd w harmonogramie i DLC Dark Souls III Ashes of Ariandel będzie teraz dostępne 24 października 2016 r. o 15:00 PDT dla graczy Steam i 24 października 2016 r. o 21:00 PDT dla graczy konsolowych. Przepraszamy za wszelkie zamieszanie, które mogło to wywołać u graczy i fanów Dark Souls III; czekamy na wszystkich w świecie Ariandel.”

Oznacza to, że gracze z Wielkiej Brytanii otrzymają Ashes of Ariandel na Steam dziś wieczorem o 23:00, a na konsolach o 5 rano jutro rano.

10/10/16: Dark Souls 3 gracze przygotowują się do wydania pierwszego DLC do gry, Ashes of Ariandel. Od czasu ogłoszenia twórcy Dark Soula zaliczyli parę nadchodzących rozszerzeń jako „ostatni odcinek” serii. Niedawny wywiad z Polygon rzucił dalsze światło na to, co to oznacza dla przyszłości zaangażowania From Software w uniwersum Dark Souls.

Po zapytaniu Dark Souls 3 reżyser Hidetaka Miyazaki, jeśli DLC sygnalizuje zakończenie serii, podobno odpowiedział twierdząco „Tak”, zanim zmniejszył to, mówiąc, że franczyza może wrócić dalej.

„Czas odejść od serii Dark Souls” – powiedział Miyazaki. „Jako prezes From Software nie wykluczam całkowicie możliwości przywrócenia franczyzy w przyszłości. W mojej firmie może być ktoś inny, kto chce pracować nad nowymi ratami. Ale wierzymy, że seria zakończy się po dwóch DLC.

Wydaje się, że przynajmniej na razie Mroczne dusze odpoczywa po Dark Souls 3dwa kawałki DLC. Zamiast kontynuacji serii, Miyazaki zasugerował, że przeróbki starszych wersji HD Dusze gry mogą zostać wydane na nowsze konsole. Powiedział też, że tylko dlatego, że nie pracował nad innym Mroczne dusze gry, nadal jest zainteresowany tworzeniem nowych projektów o podobnym klimacie i stylu rozgrywki.

„Nie mówię, że nie będę pracować nad Mroczne dusze– jak gra lub mroczna gra fantasy” – powiedział. „Chcielibyśmy przenieść niektóre dobre rzeczy z franczyzy do nowych produktów. W miarę wprowadzania nowej technologii chcielibyśmy czerpać z tego, czego się nauczyliśmy Mroczne dusze i używaj go w przyszłym IP.”

Jeśli doskonały Krwiopochodne jest coś do zrobienia, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co dalej zaszeleści Miyazaki i współpracownicy. dark_souls_3_dlc_ashes

24.08.2016: Dark Souls 3 to mistrzowska klasa w budowaniu mglistego świata, a jej kolekcja koszmarnych widoków zostanie poszerzona 25 października o pierwszy dodatek do gry – Ashes of Ariandel.

Zwiastun premierowy dodatku DLC przedstawia zaśnieżony świat pełen samobiczujących się potworów, wojowników uzbrojonych w toporki i watahy wilków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowiedzieć się, dlaczego twoja postać tam jest, ale Bandai Namco wyjaśnia, że ​​twój czas spędzisz na odkrywaniu „strasznej tajemnicy, która leży w nienazwanej zamarzniętej krainie”. To i dużo umierania.

„Gracze mają za zadanie wejść do tego nowego świata i pokonać wewnętrzne zło oraz odkryć tajemnicę, co spowodowało, że ziemia została zbezczeszczona” – czytamy w opisie. „Oprócz dodania nowego środowiska do DARK SOULS III, rozszerzenie DARK SOULS III: Ashes of Ariandel będzie również zawierało nowe bronie, zestawy zbroi i magię, które gracze mogą odkrywać i z którymi mogą eksperymentować, a także nowe funkcje dla dzikiej gry popularny tryb rywalizacji dla wielu graczy.”

Jak wskazuje Gamespot, istnieje więcej niż kilka interesujących ukłonów w stronę Painted World of Ariamis w Dark Souls 1. Podobnie jak ten obszar, DLC opiera się na zimowym krajobrazie i ma wroga, który wygląda jak kruczy demon The Painted Worlds. Istnieje również grafika koncepcyjna postaci o nazwie „malarz”.

Dark Souls 3 często nakładało się na Dark Souls 1, więc połączenie jest z pewnością możliwe. Dowiemy się na pewno, kiedy DLC pojawi się 25 października na PS4, Xbox One i PC.

[galeria:1]

11.07.2016: Numer wywiadu z Dark Souls 3 reżyser Hidetaka Miyazaki pojawił się w ciągu ostatniego tygodnia, a deweloper opowiadał trochę o swoich przemyśleniach na temat serialu oraz sukcesach i porażkach jego ostatniej części.

Nie zdradzając niczego istotnego na temat tego Dark Souls 3powtórzył, że pierwszy pojawi się jesienią 2016 roku, a drugi zaplanowano na początek 2017 roku. Kotakupowiedział, że pierwsze DLC będzie zawierało „nowy obszar, wrogów, sprzęt i historię”, a lokalizacja „zaoferuje inny klimat niż Dark Souls 3”.

Zobacz powiązane Dark Souls 3 i groza powtórzeń Dark Souls 3 i groza powtórzeń Dark Souls 3 i groza powtórzeń Dark S… Od Dark Souls do Manifold Garden: Jak gry opowiadają historie poprzez architekturę SOMA, BioShock i horror: jak gry wykorzystaj nasze wewnętrzne lęki

W innym miejscu w tym samym wywiadzie Miyazaki zasugerował, że nadejdą zapowiedzi nowych gier From Software. Zapytany, czy jego stanowisko prezesa firmy zachęciłoby go do podejmowania mniejszego ryzyka w przyszłych grach, Miyazaki wyjaśnił, że podejmowanie ryzyka ma kluczowe znaczenie dla strategii jego studia.

„Gdybyśmy uniknęli ryzyka, nie ustawilibyśmy tej gry jako punktu zwrotnego w serii i zakończenia obecnej fabuły” – powiedział Kotaku. „Wierzę, że nowe projekty, które ogłosimy, pokażą nasze stanowisko i kierunek, w którym zmierzamy”.

Miyazaki był szczery o tym, jakie elementy zadziałały, a jakie nie zadziałały Dark Souls 3. W rozmowie z Gamespotmówił w szczególności o swoich przemyśleniach na temat obszarów w grze, które w przeciwieństwie do Dark Souls 1, nie łącz w jedną, spójną mapę.

„Uważam, że mapy, które przygotowaliśmy, dobrze nadają się do eksploracji, biorąc pod uwagę, że rozmiar mapy jest znacznie większy i bardziej wymiarowy niż wcześniej” – powiedział serwisowi. „Ale czuję też, że sposób, w jaki mapy były ze sobą połączone, był nieco słaby, zawężając poziom swobody w stosunku do kolejności, w której gracze mogli stawić czoła grze”.

Dark Soul 3: Pancerny Rdzeń?

Miyazaki powiedział wcześniej, że jego zaangażowanie w Mroczne dusze się skończył i że rozpoczął już prace nad nowym IP. „Na razie pewne jest, dla mnie osobiście, koniec Dark Souls”, powiedział reżyser w wywiadzie dla tajwańskiej witryny GNN Gamer, przetłumaczonej przez NeoGAF. „Więc zamiast tworzyć kolejną kontynuację, myślę, że nadszedł czas, abyśmy zrobili krok [w] nowym kierunku. Rozwój nowego adresu IP już się rozpoczął.”

W tym samym wywiadzie Miyazaki zasugerował, że chciałby wrócić do mecha gry From Software Pancerny rdzeń seria. “Pancerny rdzeń jest jednym z filarów składu From Software, ale w tej chwili nie mogę nic zdradzić” – powiedział. „Osobiście chcę to zrobić. W końcu brałem udział w trzech grach z serii.”

Zastąpienie rycerzy i piromantów gigantycznymi, uzbrojonymi w broń robotami byłoby interesującą zmianą tonu i tempa gry From Software. Zamiast przedzierać się przez dziesięciolecia tępych Pancerny rdzeń historii, jednak dobrze byłoby zobaczyć, jak From Software zresetowało serię i podeszło do niej z nową odsłoną. Jeśli Krwiopochodne jest czymś, przez co można przejść, byłbym bardzo zainteresowany, aby zobaczyć, jak Miyazaki wniesie swój talent do projektowania poziomów i narracji architektonicznej do nowego wszechświata.

bloodstain_rgb_1444817900

Dark Souls 3: Recenzje

Telegraf – 5/5

„Podczas gdy oryginalny Dark Souls pozostaje legendarną grą, Dark Souls 3 jest godnym następcą tej nazwy. Tam, gdzie Dark Souls 2 wydawało się krokiem na uboczu pod względem projektu, Dark Souls 3 łączy wszystkie kultowe konwencje, z których znana jest seria, w wielkim stylu, nawet jeśli wszystko wydaje się dość znajome.

IGN – 9,5

„Chociaż nie wszystkie ryzykowne zmiany lądują tak starannie, jak inne, Dark Souls 3 to potężna podróż i kontynuacja, na którą naprawdę zasługuje seria”.

Wielokąt – 7,0

„Pod wieloma ważnymi względami – projekt świata, tempo, napędzająca go technologia – Dark Souls 3 nie spełnia oczekiwań. Czy grasz dla radości i stresu związanego z odkrywaniem niebezpiecznych, misternie wykonanych miejsc, pełnych ukrytych elementów i niekończących się bocznych ścieżek? Podejrzewam, że dołączysz do mnie, by być trochę zawiedzionym kierunkiem, w jakim posunął się ten sequel.

Eurogamer – Niezbędne

„Czy to jak dotąd najlepsza gra Souls? Nie wiem; może być. Mogę jednak powiedzieć tak: Dark Souls 3 to fantastyczna gra i pasujące zakończenie największej trylogii współczesności.”

Kamień, papier, strzelba – bez punktów

„Gdyby to była ostatnia gra Souls, z przyjemnością się pożegnam. Nie jest to ukoronowanie serii, ale fantastycznie pomysłowa i płynna interpretacja formuły. I być może dzięki temu byłaby to świetna pierwsza gra Souls dla kogoś nowego w tej serii.

Gamespot – 8/10

„Ogólnie rzecz biorąc, twój rozwój jest szanowany. To ten wątek – to prawie ciągłe poczucie postępu – prowadzi do najlepszych momentów w Dark Souls 3. Tworzymy naszych podróżników. Sprawiamy, że są silniejsi, szybsi, bardziej odporni, zamieniając ich w wojowników, gdy my również poznajemy zawiłości tego złowrogiego świata.

Dark Souls 3: Czy to ostatnia gra Souls?

W rozmowie z Gamespotem , Dusze twórca Hidetaka Miyazaki przedstawił swoje plany na przyszłość dotyczące serii Souls – lub ich brak:

„Nie sądzę, aby kontynuowanie tworzenia w nieskończoność był dobrym wyborem Dusze oraz Krwiopochodne gier”, powiedział. „Rozważam Dark Souls 3 być wielkim zamknięciem serii. To nie ogranicza się tylko do mnie, ale FromSoftware i ja razem chcemy agresywnie tworzyć nowe rzeczy w przyszłości. Dark Souls 3 będzie ostatnią grą, w której projekt rozwojowy rozpoczął się, zanim zostałem prezesem”.

To całkiem jasne, chociaż nie przekreśla przyszłości Dusze gier całkowicie – raczej pokazuje, że Miyazaki i spółka zamierzają wyrwać się z Duszeprzynajmniej na razie w kształcie przegródki.

CZYTAJ DALEJ: Horizon Dawn Zero to jedna z najbardziej wyjątkowych gier 2016 roku

Moc dla nich. Miyazaki jest mistrzem projektowania gier i wspaniale będzie zobaczyć go pracującego nad czymś zupełnie nowym. Co ciekawe, w tym samym wywiadzie Miyazaki zasugerował, że Dark Souls 3 może zasugerować przyszły kierunek następnej gry FromSoftware:

„Następny tytuł będzie grą, która powstała, gdy byłem prezydentem. Wierzę, że FromSoftware musi tworzyć nowe rzeczy. Pojawią się od nas nowe rodzaje gier i Dark Souls 3 jest ważnym markerem w ewolucji FromSoftware.”