Slither.io: 6 porad i wskazówek, jak przeżyć w grze wieloosobowej Snake-em-up

slither.io to prosta, wciągająca mała gra, która obecnie działa na komputerach stacjonarnych, iOS i Androidzie. To trochę jak wieloosobowa wersja Snake'a, chociaż twój wesoło wyglądający robak nie umiera, gdy zderza się z własnym ciałem. Jednak ginie, jeśli jego głowa wejdzie w kontakt z innym wężem. Oto jak temu zapobiec tak długo, jak to możliwe.

Slither.io: 6 porad i wskazówek, jak przeżyć w grze wieloosobowej Snake-em-up

Po pierwsze, podstawy:

  • Bądź kolorowym wężem.
  • Jedz kolorowe drobinki.
  • Nie bij innych węży.
  • Jeśli to zrobisz, eksplodujesz w deszcz kolorowych kawałków.
  • Inne węże będą wtedy ucztować na twoich resztkach, podobnie jak sępy o szklistych oczach, którymi są.

1. Wskazówki i triki Slither.io:Trzymaj się blisko dużych węży, ale nie za blisko

Wielkie węże bawią się dłużej i dlatego mają więcej do stracenia. Oznacza to, że będą mniej narażać się na ryzyko śmierci, szarżując na ciebie. Trzymanie się blisko nich oznacza również, że będziesz pierwszym, który zgarnie ich cząsteczki, jeśli umrą. Jeśli zaczną cię krążyć, będziesz chciał się oddalić – więcej o tym później.

2. Wskazówki i triki Slither.io:Unikaj małych węży

Drugą stroną poprzedniego punktu jest to, że małe węże mają stosunkowo niewiele do stracenia i częściej wymachują swoimi żylastymi ciałami przed twoją twarzą, próbując cię rozbić. Jeśli śledzi cię mały wąż, nie ma się czym martwić, ale jeśli zacznie zbliżać się do ciebie, twoja głowa ostro skręci.slitherio_1

3. Wskazówki i triki Slither.io:chyba że planujesz je okrążyć

Krążenie to chleb powszedni drapieżnictwa w slither.io, co w zasadzie oznacza, że ​​musisz owinąć swoje ciało wokół mniejszego węża, aby zmusić go do rozbicia. Upewnij się jednak, że jesteś wystarczająco duży, zanim zaczniesz usidlać mniejszego wroga i użyj swojego wzmocnienia, aby narysować krąg, zanim zdołają uciec.

4. Wskazówki i triki Slither.io:Skorzystaj z mapy

W prawym dolnym rogu ekranu znajduje się mapa obszaru gry. Jasnoszare obszary na mapie są najgęściej zaludnione, podczas gdy ciemniejsze obszary są mniej zaludnione. Generalnie większość graczy będzie znajdować się w centrum mapy.

Jako mały wąż, który ma niewiele do stracenia, najlepiej udać się do walki w centrum i pożreć jak najwięcej cząstek. Następnie, gdy będziesz większy, możesz odpłynąć od środka i stworzyć dla siebie wijący się teren łowiecki w kierunku krawędzi mapy.slitherio_2

5. Wskazówki i triki Slither.io:Zwijanie jest również przydatne dla własnego bezpieczeństwa

Zobacz powiązane GTA bez broni: Poznaj pacyfistów, którzy nie chcą zabijać Wizjonerskie ambicje sztucznych symulatorów życia Jak gry takie jak The Walking Dead zmieniają nas w fotelowych filozofów

w odróżnieniu Wąż, nie umrzesz za slither.io nakładając na siebie własne ciało. Może to być przydatne, jeśli chcesz chronić głowę przed innymi wężami, ponieważ możesz zwrócić się do swojego ciała i użyć go jako bariery między sobą a innymi.

6. Wskazówki i triki Slither.io:Wzmacniaj mądrze

Wzmocnienie poprzez przytrzymanie przycisku myszy lub dwukrotne dotknięcie ekranu w telefonie to przydatne narzędzie w slither.io. Na początek jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz szybko uciec. Jest to również niezbędne do oszukiwania innych graczy i sprawiania, by zderzyli się z twoim ciałem – w tym celu podróżuj obok gracza, a następnie przytrzymaj wzmocnienie, aby poruszać się przed jego twarzą, a następnie zwolnij.

Co najważniejsze, będziesz chciał wyrobić sobie nawyk wzmacniania za każdym razem, gdy zobaczysz duży stos cząstek. Pamiętaj jednak, że inne węże będą robić to samo, więc w razie potrzeby przygotuj się na szybki zwrot. Pamiętaj też, że ciągłe wzmacnianie zmniejszy twoją długość, więc nie nadużywaj go.

CZYTAJ DALEJ: Donald Trump to złoczyńca z gry wideo w modzie NES „Trumptendo”