Czy fuboTV jest łatwe do anulowania?

Być może zarejestrowałeś się w fuboTV na bezpłatny okres próbny i nie chcesz kontynuować płatnej subskrypcji lub chcesz przełączyć się na inną usługę telewizji internetowej. Niezależnie od przypadku, możesz się zastanawiać, jak wygląda proces anulowania i czy FuboTV jest łatwe do anulowania.

Czy fuboTV jest łatwe do anulowania?

W tym artykule pokażemy Ci różne sposoby anulowania subskrypcji fuboTV, w zależności od tego, w jaki sposób się zarejestrowałeś.

Czy FuboTV jest łatwe do anulowania?

Niezależnie od tego, czy zarejestrowałeś się na bezpłatną wersję próbną, czy miesięczną subskrypcję, fuboTV można stosunkowo łatwo anulować. Wystarczy kilka kroków, aby to zrobić i bez względu na platformę, z której korzystasz, proces jest bardzo prosty. Rzućmy okiem na metody anulowania subskrypcji FuboTV na urządzeniach fubo.tv, Roku, Apple TV i iOS.

Anuluj fuboTV w swojej przeglądarce

 1. Otwórz przeglądarkę, wejdź na fubo.tv i zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz swój profil.
 3. Pod swoim zdjęciem profilowym kliknij Moje konto. Spowoduje to przejście do strony Twojego konta.
 4. Po lewej stronie przejdź do Subskrypcja i rozliczenia i kliknij Anuluj subskrypcję. Przycisk znajduje się po prawej stronie, pod bieżącym planem lub na dole strony.
 5. Zobaczysz wyskakujące okienko z propozycją całkowitego anulowania lub wstrzymania subskrypcji. Wybierz opcję Całkowite anulowanie.
 6. Potwierdź akcję po wyświetleniu monitu i nie klikaj żadnej z pozostałych opcji, takich jak Kontynuuj oglądanie lub Zrealizuj ofertę.
 7. Wreszcie istnieje możliwość poinformowania fuboTV o powodach anulowania. Nie jest to konieczne do zakończenia procesu.

Po wykonaniu tych kroków powinieneś otrzymać e-mail z potwierdzeniem anulowania. Pamiętaj, że jeśli anulujesz bezpłatny okres próbny za pośrednictwem witryny fubo.tv, okres próbny zakończy się natychmiast, niezależnie od tego, ile dni pozostało.

Telewizja Fubo

Anuluj fuboTV na Roku

Jeśli zarejestrowałeś się w fuboTV za pośrednictwem Roku, istnieją dwa sposoby na anulowanie tego. Możesz anulować usługę na swoim telewizorze Roku lub za pośrednictwem ich strony internetowej. Oto jak to zrobić:

Roku

1. Anuluj fuboTV na swoim Roku TV

 • Znajdź aplikację fuboTV na swoim telewizorze Roku, przejdź do niej i naciśnij przycisk gwiazdki.
 • Zobaczysz menu kanału subskrypcji. Przejdź do Zarządzaj subskrypcjami.
 • Teraz musisz wybrać opcję Anuluj subskrypcję dwa razy z rzędu. Upewnij się, że nie naciskasz OK dla opcji Pozostaw bez zmian, Zakończ, ponieważ spowoduje to cofnięcie procesu.
 • Wybierz Gotowe, a powinno pojawić się potwierdzenie anulowania.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś całkowicie przekonany, że akcja się powiodła, odwiedź witrynę Roku, aby potwierdzić, że fuboTV nie jest już wymienione w Twoich subskrypcjach. Zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta fuboTV, aby upewnić się, że anulowałeś usługę.

2. Anuluj fuboTV na stronie Roku

 • Zaloguj się na swoje konto na my.roku.com i przejdź do Moje konto.
 • W sekcji Zarządzaj kontem kliknij Zarządzaj subskrypcjami.
 • Znajdź fuboTV i kliknij znajdujący się obok niego przycisk Anuluj subskrypcję. Potwierdź akcję i to wszystko – anulowałeś fuboTV.

Anuluj fuboTV na Apple TV

 1. Włącz Apple TV, naciśnij przycisk Początek i przesuń w dół na pilocie, aby uzyskać dostęp do Ustawień.
 2. Przejdź do Konta użytkowników, wybierz swoje konto i przejdź do Subskrypcje.
 3. Znajdź fuboTV, wprowadź go i wybierz Anuluj subskrypcję u dołu strony.
 4. Wybierz Potwierdź i powinieneś zobaczyć komunikat informujący, że fuboTV zostało pomyślnie anulowane.

Telewizor apple

Anuluj fuboTV na urządzeniach z systemem iOS

 1. Na urządzeniu z systemem iOS przejdź do Ustawień.
 2. Stuknij swoje imię i ikonę, aby przejść do konta Apple ID.
 3. Przejdź do Subskrypcje, znajdź fuboTV i dotknij Anuluj subskrypcję.
 4. Potwierdź, aby zakończyć czynność, i podobnie jak w przypadku Apple TV, pojawi się wyskakujące okienko z potwierdzeniem.

Co się potem dzieje?

Anulowanie subskrypcji fuboTV lub bezpłatnego okresu próbnego to prosta sprawa. Jednak w zależności od Twojej sytuacji czas potrzebny na anulowanie będzie różny. Jak stwierdzono w artykule Zasady anulowania, po anulowaniu bezpłatnej wersji próbnej fuboTV za pośrednictwem strony internetowej dostęp do aplikacji zostanie natychmiast usunięty. Jeśli jednak zarejestrowałeś się za pośrednictwem Roku, nadal otrzymasz pełną siedmiodniową wersję próbną, nawet jeśli anulujesz fuboTV pierwszego dnia.

Jeśli chodzi o subskrypcje, anulowana subskrypcja fuboTV będzie nadal aktywna do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego. Nie będzie zwrotów za usługi przedpłacone lub częściowe miesiące usługi.

Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na innego dostawcę telewizji internetowej, czy nie chcesz angażować się w pełną subskrypcję po bezpłatnym okresie próbnym, fuboTV można łatwo anulować. Teraz, gdy wyjaśniliśmy, jak przejść przez proces anulowania, możesz wybrać program telewizyjny online.

Czy łatwo było anulować fuboTV? Z jakiej platformy się do niej logowałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.