Jak zdobyć Shadow Midas w Fortnite?

Oryginalny Midas był postacią i bossem w Fortnite, którego trzeba było pokonać. Później jego wersja o nazwie Shadow Midas powróciła zarówno jako boss, jak i skórka. Chociaż wydarzenie związane z zdobyciem Shadow Midasa już dawno się skończyło, przyjrzymy się, jak go zdobyć.

Jak zdobyć Shadow Midas w Fortnite?

Było kilka sposobów na zdobycie go podczas wydarzeń. Po omówieniu, jak zdobyć Shadow Midas, omówimy kilka sposobów na zdobycie innych skórek. Dowiesz się też o kilku wskazówkach dotyczących zdobywania skórek.

Jak zdobyć cień Midas w Fortnite

Istnieją dwie różne skórki Midasa, które możesz zdobyć. Jednym z nich był styl dostępny dla Rozdziału 2, Sezonu 2, ulepszenie oryginalnej skórki Midasa. Druga skóra była podobizną Shadow Midasa, bossa. Ta druga skórka była również możliwym celem kopiowania, jeśli posiadałeś skórkę Mystique.

Jak zdobyć Shadow Midas w Fortnite, rozdział 2, sezon 2?

W Fortnite Rozdział 2, Sezon 2, trzeba było kupić przepustkę bojową. Jedynym sposobem na zdobycie oryginalnej skórki Midasa było podniesienie poziomu przepustki bitewnej do poziomu 100. Po osiągnięciu poziomu 100, grając lub kupując poziomy przepustki bitewnej, można było zdobyć skórkę.

Wyposażenie skórki początkowo nie pozwalało na zdobycie stylu Cienia. W stylu Cienia Midas miał na sobie czarną koszulę i kamizelkę. Jego skóra i całe ciało były również w kolorze złotym, nawiązując do klasycznego greckiego mitu.

Aby uzyskać styl cienia, trzeba było rozegrać dwa zestawy misji o nazwie Misja Midasa. Tydzień 9 i Tydzień 10 miały zestaw dla każdego. W humorystycznym zwrocie wydarzeń jeden z wyzwań sprawił błąd, który polegał na przenoszeniu gigantycznego różowego misia na 100 metrów, autouzupełnianie.

Pierwszy zestaw misji wyglądał następująco:

 • Wyszukaj pięć skrzyń w różnych nazwanych lokalizacjach
 • Zadaj 300 obrażeń innym graczom za pomocą karabinów snajperskich
 • Użyj ławki ulepszeń, aby stworzyć broń o legendarnej rzadkości
 • Otwórz lamę, legendarną skrzynię lub zrzut zaopatrzenia.
 • Zadaj 100 obrażeń każdemu Choppas pilotom lub pasażerom na nim jadącym
 • Zbierz pięć monet XP
 • Noś gigantycznego różowego misia przez 100 metrów w ryzykownych kołowrotkach
 • Znajdź Złotą Lamę Midasa między złomowiskiem, stacją benzynową i kempingiem RV
 • Zbierz 10 danych wywiadowczych podczas grania w gry szpiegowskie w operacjach
 • Zdobądź trzy złote medale przetrwania, walki lub zbierania

Zestaw misji z 10 tygodnia był inny:

 • Zabij trzech graczy strzelbami, karabinami szturmowymi i pistoletami maszynowymi
 • Otwórz skrzynię w siedmiu różnych meczach
 • Zabij trzech graczy lub popleczników legendarną lub mityczną bronią
 • Użyj bandażowej bazooki, aby wyleczyć członków drużyny za 200 pkt. zdrowia
 • Po powaleniu Henchmana zatańcz w ciągu 10 sekund
 • Poszukaj trzech złotych kluczy do rur
 • Jadąc na Choppa złap trzy ryby
 • Uszkodź dwóch graczy lub popleczników na jachcie i agencji w jednym meczu
 • W jednej grze przejdź do The Agency, Hayman i Greasy Graves
 • W przebraniu zadaj 100 obrażeń towarzyszom

Otrzymałeś dwie możliwości po ukończeniu co najmniej 18 wyzwań i posiadaniu przepustki bojowej poziomu 100. Możesz dostarczyć dwie legendarne bronie do SHADOW lub GHOST. Jak sugerują ich nazwy, SHADOW daje styl Shadow, a GHOST daje styl Ghost.

Po zdobyciu stylów możesz je dowolnie zmieniać w swoim ekwipunku.

Jak zdobyć Shadow Midas wcześnie w Fortnite, rozdział 2, sezon 4?

W sezonie 4 skórkę można było zdobyć tylko za pomocą Mystique, aby przebrać się podczas wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar. Korzystanie z Mystique nie jest rozwiązaniem trwałym, ponieważ trzeba było to robić wiele razy.

W rozdziale 2, sezonie 4, użycie Mystique było jedynym sposobem na zdobycie skórki przed jej wydaniem. Oto jak:

 1. Uruchom Fortnite.
 2. Idź do szafki.

 3. Wyposaż Mystique jako swoją skórę.

 4. Wejdź do gry i udaj się do „Ruin”, czyli „Władzy”.

 5. Idź i znajdź Shadow Midasa i jego popleczników.
 6. Zabij go.
 7. Użyj emotki „Zmiennokształtu”, aby się w niego przemienić.

Korzystanie z emotki Zmiennokształtny pozwala zachować skórę aż do śmierci. Gdy umrzesz lub wygrasz grę, powrócisz do pierwotnego wyglądu Mystique.

Ta metoda wymagała zarówno skórki Mystique, jak i emotki Zmiennokształtnego. Brak któregoś z nich nie pozwoli ci się przemienić.

Czy możesz dostać Shadow Midas już dziś?

Niestety dzisiaj nie możesz zdobyć Shadow Midasa. Jego skórka w stylu Cienia była dostępna tylko w 2020 roku, jeśli kupiłeś i ukończyłeś przepustkę bitewną. Nie będzie już dostępny, chyba że Epic Games zdecyduje się na powrót do sklepu z przedmiotami.

Z drugiej strony Fortnite jest pełen ekscytujących nowych wydarzeń, które wciąż wprowadzają nowe skórki. Teraz przejdziemy do najnowszych skórek w sezonie 7.

Aktualne skórki karnetu bojowego

Jeśli posiadasz przepustkę bojową Rozdziału 2, sezonu 7, będziesz mieć czas do 12 września, aby go ukończyć. Ta przepustka bojowa ma kilka unikalnych i nigdy wcześniej nie widzianych skórek, w szczególności Rick from Rick and Morty. Jeśli kupiłeś go lub udało ci się zebrać wystarczającą ilość V-dolców przez lata, możesz zdobyć te skórki.

Skórki w aktualnej przepustce bojowej to:

 • Twoja osobista skórka Kymery, wysoce konfigurowalna
 • Sunny, który ma dwa warianty o nazwie Beachcomber i Voyager
 • Guggimon z jednym wariantem zamaskowanym
 • Joey, z wariantami Unzipped i Sandstone
 • ZYG, z wariantami Molten Midnight i Mechaglow
 • Doktor Slone ze swoimi wariantami Battlesuit, Battlestripe i Shades
 • Rick Sanchez i wariant Toksycznego Ricka

Są to obecne nagrody w postaci skórek dostępne w sezonie 7. Niektóre warianty wymagają od graczy wydania Gwiazd Bitewnych, aby je odblokować i zdobyć określoną liczbę nagród.

Rick Sanchez i jego wariant Toxic pojawiły się znikąd i pojawia się w stylu artystycznym swojego oryginalnego serialu. Epic Games pozwoliło sobie na pewną swobodę w tworzeniu go w 3D, ale skóra nadal wygląda bardzo wiernie oryginalnemu wyglądowi Ricka.

Konfigurowalna skórka Kymera wymaga od graczy polowania na kanistry i oszczędzania artefaktów obcych w celu wyrzeźbienia własnego kosmity. Dostępnych jest wiele stylów i kombinacji.

Pod koniec sezonu zostanie udostępniona skórka Supermana. Podobnie jak oryginalna skórka Midasa, Epic Games prawdopodobnie wyda niektóre misje do ukończenia przez graczy. Kiedy skończysz, Superman będzie dostępny.

Ponieważ jeszcze nie ma września, o wyzwaniach dowiemy się dopiero pod koniec sezonu 7. Miej oko, gdy zbliża się data.

Dodatkowe często zadawane pytania

Co musisz zrobić, aby wyeliminować Midasa w Fortnite?

Aby wyeliminować Midasa, musisz wylądować w miejscu jego odrodzenia, Ruinach. Musisz strzelić w jego głowę, aby zadać dodatkowe obrażenia, ponieważ ma dużo tarcz i zdrowia. Jeśli jesteś zbyt wolny, jego śmiercionośny pistolet maszynowy szybko cię zabije.

Kim jest Shadow Midas?

Jest szefem w Fortnite, ciemnej formie Midasa. Shadow Midas odzyskał Ruiny, dawniej znane jako Władza. Dzięki swoim mocom Shadows będzie słuchał jego poleceń w bitwie.

W porównaniu ze starym wyglądem Midasa ma więcej fioletu i energii, podczas gdy jego linie głosowe są zniekształcone i odwrócone.

Sprawdź moją kolekcję skór

Chociaż skórka Shadow Midas nie będzie dostępna w najbliższym czasie, nadal możesz poczekać na skórkę Ariany Grande i zdobyć te z przepustki bojowej. Było kilka innych wydarzeń i skórek, które można było zdobyć, ale zniknęły po czasie pisania.

Jaką skórkę najbardziej lubisz w przepustce bojowej sezonu 7? Jak myślisz, kiedy Shadow Midas będzie naprawdę dostępny? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.