Jak naprawić światła w wśród nas

Żaden gracz w grze Among Us nie lubi otrzymywać przydzielonych zadań elektrycznych. Mocowanie świateł zalicza się do kategorii czynności niebezpiecznych. Wielu oszustów będzie próbowało zabić członków załogi podczas wykonywania tych obowiązków.

Jak naprawić światła w wśród nas

Jeśli zastanawiasz się, jak naprawić oświetlenie w Among Us, jesteś we właściwym miejscu. Przeprowadzimy Cię przez ten proces i porozmawiamy o tym, co powinieneś wiedzieć. Po tym powinieneś być ekspertem w naprawianiu tych nieznośnych świateł.

Jak naprawić światła w nas?

W grze Among Us Oszuści mogą sabotować światła. Członkowie załogi muszą podbiec do panelu elektrycznego, aby naprawić światła. Oto jak przebiega ten proces:

 1. Gdy na ekranie pojawi się sabotaż „Napraw światła”, pobiegnij do najbliższego panelu.

 2. Wejdź w interakcję z panelem.

 3. Przed tobą pojawi się panel pięciu przełączników elektrycznych.

 4. Niektóre z nich będą wyłączone, podczas gdy inne będą włączone. Twoim zadaniem jest włączenie ich wszystkich.
 5. Kiedy uda ci się ponownie włączyć wszystkie przełączniki, światła są naprawione.

 6. Panel zniknie i będziesz mógł kontynuować grę.

Podczas tego sabotażu Oszuści mogą również wyłączać przełączniki, ale może to im zagrażać. Wszyscy gracze dzielą ten sam panel podczas sabotażu, więc wszyscy możecie przypadkowo ponownie wyłączyć przełącznik. Jeśli tak się stanie, będziesz musiał szybko włączyć wszystkie przełączniki.

Sabotaż powoduje zmniejszenie widzenia członków załogi, zmniejszając pole widzenia. Można to dostosować w opcjach, ale większość graczy zwykle go opuszcza, więc światła utrudniają zobaczenie.

Wielu członków załogi boi się naprawiać światła, ponieważ w pobliżu znajdują się otwory wentylacyjne. Oszuści mogą wyskoczyć i zabić ich natychmiast przed ucieczką. Panel zajmuje również dużą część ekranu, zasłaniając Impostora z widoku członka załogi.

Członkowie załogi również będą mieli trudności ze wzajemną odpowiedzialnością. Ciemność sprawi, że wszystko będzie dla nich zagmatwane, aby zidentyfikować, kto przeszedł obok. W fazie dyskusji znacznie utrudnia to zidentyfikowanie oszusta.

Ponieważ w Among Us dostępne są cztery mapy, panele znajdują się w różnych obszarach. Od Ciebie zależy, czy zapamiętasz mapę, aby szybko naprawić światła.

 • Skeld

 • Siedziba MIRA

 • Polus

 • Sterowiec

Możesz udać się tam z innym członkiem załogi, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Nawet jeśli któryś z was zostanie zabity, możesz zgłosić ciało i ujawnić, kim jest Oszust. Samodzielne przejście do elektryki nie jest najlepszym pomysłem, chyba że zostało niewielu członków załogi.

Przed wyjazdem lepiej ustalić odpowiedzialność, dowiadując się, kto tak naprawdę jest członkiem załogi i wiedząc, kto może za ciebie ręczyć. Nigdy nie wiesz, czy oszust może cię wrobić i oszukać wszystkich innych.

Tylko jedna lokalizacja musi mieć naprawione światła, więc w momencie, gdy komuś z Załogi powiedzie się, Sabotaż zostanie odwrócony.

Jak zgasić światło wśród nas?

Jeśli jesteś oszustem, możesz sabotować światła. Przycisk sabotażu lub przycisk „R” na Nintendo Switch pozwoli ci wybrać opcję.

 1. Naciśnij przycisk Sabotaż.

 2. Z listy wybierz symbol elektryczny.

 3. Poczekaj, aż pojawi się panika i chaos, próbując zabić członków załogi.

Poziom widzenia członków załogi podczas sabotażu naprawczego zależy od tego, na ile pozwalają ustawienia. Jeśli ustawienia zapewniają członkom załogi wysoką widoczność, to ten sabotaż nie będzie zbyt skuteczny w zabijaniu. Jako oszust, powinieneś być świadomy ustawień i ich pól widzenia, aby móc przekraść się obok i zabić.

Pomieszczenia elektryczne oferują łatwe zabijanie wielu oszustów. Wszystkie zadania elektryczne są czasochłonne i ograniczają widzenie peryferyjne. Otwory wentylacyjne sprawiają, że wejście i wyjście jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Można powiedzieć, że pokój został zaprojektowany, aby pomóc Oszuści zabijać.

Podczas naprawy sabotażu świateł nikt nie może nacisnąć przycisku alarmowego, aby zwołać spotkanie. Dopiero po rozwiązaniu sabotażu można użyć przycisku. Do tego czasu członkowie załogi muszą wymyślić, jak przetrwać i poradzić sobie ze światłami.

Oszuści mają 30-sekundowy czas odnowienia, zanim będą mogli rozpocząć kolejny Sabotaż. W tym okresie powinieneś spróbować wtopić się i znaleźć najlepszą osobę do zabicia w następnej kolejności.

Podczas gdy przycisku awaryjnego nie można nacisnąć podczas sabotażu naprawczego, każdy nadal może zgłosić ciało. Spowoduje to chwilowe wstrzymanie sabotażu i umożliwi graczom omówienie kogo kopnąć. Jednak to nie rozwiąże naprawy świateł, a członkowie załogi nadal będą musieli dostać się do elektryki.

Czy oszust może naprawić światła w nas?

Tak, moga. To świetny sposób na uniknięcie podejrzeń ze strony innych. Możesz wykorzystać zaufanie członków załogi na swoją korzyść, a następnie zakraść się do kilku zabójstw w przyszłości.

Może po pewnym czasie możesz ponownie sabotować światła i tym razem zabić członka załogi. Możliwości są nieskończone.

Oprócz naprawiania świateł, Oszuści mogą również naprawiać inne sabotaże. Wykorzystaj to zamieszanie na swoją korzyść, a być może uda ci się oszukać wszystkich.

Napraw światła lub przegraj!

Teraz, gdy jesteś ekspertem w naprawianiu świateł w Among Us, nie musisz się bać oszustów. Jeśli jesteś oszustem, być może zdobyłeś też kilka nowych pomysłów z naszego artykułu. Wykorzystaj te informacje na swoją korzyść.

Czy boisz się sabotażu świateł? Co najgorszego przytrafiło ci się, gdy zgasły światła? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!