Jak naprawić błąd Firestick plr_prs_call_failed

Każdy uwielbia odpoczywać po długim dniu w pracy. Dla niektórych chodzi o grę w ich ulubioną grę. Dla innych oglądanie filmów lub filmów na ich Amazon Firestick. Ale co się stanie, jeśli uruchomisz film, klikniesz przycisk „Odtwórz” i zamiast powitania na ekranie wideo otrzymasz wiadomość z napisem „kod błędu: plr_prs_call_failed?

Jak naprawić błąd Firestick plr_prs_call_failed

To może być trochę frustrujące, to na pewno. Ale jeśli doświadczyłeś tego błędu, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule znajdziesz praktyczne wskazówki, jak rozwiązać irytujący problem.

Kod błędu Firestick plr_prs_call_failed

Nawet jeśli wcześniej byłeś w stanie korzystać z Prime Video, możesz nagle stracić możliwość odtwarzania ulubionych treści z powodu „kod błędu plr_prs_call_failed" wydanie. Istnieje prawdopodobieństwo, że problem wynika z problemów z własnym serwerem Amazon Prime Video. Ich serwer może być wyłączony, gdy próbujesz uzyskać dostęp do wideo.

Możesz wyjść i ponownie uruchomić aplikację, co czasami może rozwiązać wiele typowych problemów. Spowoduje to ponowne uruchomienie procesów aplikacji Prime Video i zapewni im nowy początek.

A może ustawienia Twojego konta wpływają na sposób uzyskiwania dostępu do zawartości i przesyłania strumieniowego na Firestick. W większości sytuacji można naprawić problem „kod błędu plr_prs_call_failed”, ręcznie konfigurując ustawienia Prime Video. Poniżej znajdują się szczegółowe kroki, jak to zrobić:

 1. Uruchom Amazon Prime Video na swoim telewizorze.

 2. Użyj przycisków nawigacyjnych pilota Amazon Fire TV, aby przejść do zakładki Ustawienia.
 3. Wybierz opcję „Ustawienia” i przejdź do „Aplikacje”.

 4. Kliknij „Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami” i wybierz opcję „Prime Video” w sekcji „Zainstalowane aplikacje”.

  Kroki 5 i 6 dostosują liczbę klatek na sekundę w aplikacji wideo Prime.

 5. Kliknij „Wyczyść dane”, aby usunąć dane.

 6. Kontynuuj „Wyczyść pamięć podręczną”, aby usunąć wszystkie pliki pamięci podręcznej.

 7. Po zakończeniu wróć do menu głównego.
 8. Uruchom film i kliknij przycisk „Odtwórz”.

Twój film powinien teraz odtwarzać się bez problemów. Jeśli jednak problem nie został rozwiązany, możesz kontynuować, wykonując poniższe czynności.

Wyłącz swój IPv6

Jeśli masz IPv6 podczas połączenia szerokopasmowego, nie będziesz mieć dostępu do Amazon Prime Video. Ponadto może powodować błędy, które psują czas rozrywki. Jeśli otrzymasz błąd „kod błędu plr_prs_call_failed”, a powyższe kroki nie pomogły, spróbuj wyłączyć ustawienia IPv6 na routerze. Przed rozpoczęciem postępuj zgodnie z sugestiami zawartymi w instrukcji obsługi lub poproś dostawcę usług sieciowych o ich zmianę.

Dostosuj zaawansowane ustawienia połączenia

Wyłączenie IPv6 czasami nie wystarczy, aby rozwiązać ten problem. Może być wymagane sprawdzenie dodatkowych ustawień internetowych Firestick. Zastosuj następujące kroki, jeśli podczas korzystania z Fire TV Stick wystąpił błąd „plr_prs_call_failed”.

 1. Otwórz ustawienia Fire TV Stick.

 2. Przejdź do sekcji „My Fire TV”, a następnie „Informacje” i wybierz „Sieć”.

 3. Przejrzyj tam informacje.
 4. Upewnij się, że są tam adres IP, SSID, maska ​​podsieci, DNS i brama.

 5. Zapisz szczegóły dotyczące ich osobno.
 6. Skonfiguruj swoje ustawienia internetowe. Jeśli korzystasz z Wi-Fi, przejdź do ustawień Fire TV.

 7. Przejdź do „Sieć”.

 8. Wybierz opcję „Dołącz do innej sieci”.

 9. Przejdź do opcji „Bez zabezpieczeń”.

 10. Kliknij „Zaawansowane”.

 11. Wprowadź adres IP i bramę z kroku 4 w odpowiednich polach tekstowych.

 12. Rodzaj "24” przed etykietą z napisem „sieć o stałej długości”.

 13. Dostosuj ustawienia DNS, jak podano poniżej:
  • DNS1: 8.8.8.8

  • DNS2: 8.8.4.4

 14. Naciśnij przycisk „Połącz”, aby zakończyć.

Poprawiłeś teraz zaawansowane ustawienia połączenia, a Fire TV Stick powinien być w stanie odtwarzać zawartość bez przerw.

Pamiętaj, że może pojawić się błąd „plr_prs_call_failed”, jeśli Twoja aplikacja jest uszkodzona lub nieaktualna. Jeśli powyższe kroki nie pomogły, spróbuj rozwiązać problem lub ponownie zainstalować aplikację Prime Video. Możesz ponownie zainstalować aplikację, usuwając ją z urządzenia oraz pobierając i instalując ponownie ze sklepu z aplikacjami na urządzeniu. Po ponownej instalacji spróbuj ponownie odtworzyć ulubioną zawartość.

W ostateczności, przed skontaktowaniem się z obsługą klienta Amazon, możesz spróbować dostosować ustawienia lokalizacji i wyrejestrować swoje konto Amazon.

Dostosuj ustawienia lokalizacji

 1. Otwórz dowolną przeglądarkę i przejdź do ustawień konta Amazon.
 2. Przejdź do „Zarządzaj treścią i urządzeniami”.

 3. Przejdź do zakładki "Preferencje" i wybierz "Ustawienia kraju/regionu".

 4. Wybierz „Zmień”.

 5. Wprowadź swoje dane osobowe.

 6. Wybierz „Aktualizuj”.

 7. Wykonaj poniższe czynności, aby wyrejestrować swoje konto Amazon.

Wyrejestruj swoje konto Amazon

 1. Uruchom Amazon Fire TV i przejdź do ekranu głównego.

 2. Przejdź do „Ustawienia”, a następnie „Moje konto”.

 3. Wybierz swoje konto Amazon i kliknij „Wyrejestruj”, a następnie „Wyrejestruj”, aby potwierdzić.

 4. Zarejestruj ponownie swoje konto.
 5. Przejdź do „Ustawienia”, następnie „Moje konto”, a następnie „Zarejestruj”.
 6. Wpisz swój adres e-mail Amazon i kliknij „Dalej”.
 7. Wprowadź hasło i naciśnij „Zaloguj się”.

Skontaktuj się z pomocą techniczną Amazon

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie zadziałało, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta Amazon i zgłosić problemy z Prime Video podczas korzystania z Firestick. W niektórych przypadkach przedstawiciele obsługi klienta mogą być w stanie rozwiązać problem ze swojej strony.

Sprawianie, że Amazon Fire TV znów się świetnie trzyma

Mimo że jest to fantastyczne urządzenie, Amazon Fire TV Stick nie jest wolny od sporadycznych błędów, które mogą zepsuć wrażenia podczas przesyłania strumieniowego. Czasami problem może dotyczyć pilota. Ale często jest to częsty problem z połączeniem zgłaszany przez wielu użytkowników, na przykład „plr_prs_call_failed" błąd.

Na szczęście istnieje rozwiązanie każdego problemu, a ten nie jest wyjątkiem. W tym artykule przedstawiono kilka metod, które pomogą Ci rozwiązać problem z połączeniem na Firestick. Zalecamy rozpoczęcie od pierwszego, ponieważ jest to najczęściej akceptowane rozwiązanie w sieci.

Czy rozwiązałeś Firestick?kod błędu plr_prs_call_failed" wydanie? Która metoda pomogła Ci rozwiązać problem? Podziel się swoim doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.