Jak znaleźć Zelle w aplikacji TD Bank

TD Bank obsługuje Zelle, co oznacza, że ​​Zelle jest w pełni zintegrowana z aplikacją Twojego banku i jako taka nie musisz pobierać aplikacji Zelle. Co więcej, oznacza to również, że Twój dzienny limit jest wyższy w porównaniu z bankiem, który nie obsługuje bezpośrednio Zelle.

Jak znaleźć Zelle w aplikacji TD Bank

Jeśli starasz się znaleźć Zelle w aplikacji, ten artykuł jest dla Ciebie.

Gdzie jest Zelle w aplikacji?

Każda aplikacja bankowości internetowej jest nieco inna, a aplikacja TD Bank nie jest wyjątkiem. Nie szukaj sekcji Zelle ani nic podobnego.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć przycisk „Wyślij pieniądze z Zelle”! Powinieneś być w stanie zobaczyć go na pierwszym ekranie po otwarciu aplikacji.

Jak aktywować Zelle w aplikacji TD Bank?

Teraz wiesz, jak znaleźć Zelle, co jest doskonałym początkiem. Jeśli jednak nie korzystałeś wcześniej z Zelle, oto jak aktywować konto Zelle:

  1. Otwórz aplikację TD Bank (w razie potrzeby zaloguj się przy użyciu swoich danych uwierzytelniających).
  2. Stuknij w „Wyślij pieniądze za pomocą Zelle”.
  3. Sprawdź, czy Twój adres e-mail lub numer telefonu jest poprawny.
  4. Jeśli używasz swojego numeru telefonu, otrzymasz SMS-a z kodem weryfikacyjnym. Z drugiej strony, jeśli rejestrujesz się za pomocą poczty e-mail, sprawdź swoją skrzynkę pocztową, aby znaleźć kod.
  5. Wpisz otrzymany kod.

Otóż ​​to! Twoje konto zostanie zweryfikowane i będziesz gotowy do wysyłania lub odbierania pieniędzy!

Jeśli nie masz w pobliżu telefonu komórkowego, nie martw się! Możesz również używać Zelle w przeglądarce. Wejdź na stronę bankowości internetowej Capital One, zaloguj się, a następnie kliknij „Wyślij pieniądze z Zelle”.

Znajdź Zelle w aplikacji TD Bank

Co jeśli Zelle nie działa?

Zrobiłeś wszystko poprawnie, ale nadal nie możesz otworzyć Zelle w aplikacji TD Bank? Zachowaj spokój. Istnieje wiele powodów, dla których może tak się stać i dla każdego z nich istnieje gotowe rozwiązanie.

  1. Wpisałeś błędny e-mail lub numer telefonu – w takim przypadku nie będziesz mógł otrzymać kodu weryfikacyjnego. Wróć na swoją stronę główną i sprawdź wprowadzone dane. TD Bank pozwoli Ci to zmienić w razie potrzeby.
  2. Nie włączyłeś powiadomień – system operacyjny Twojego telefonu może wymagać specjalnego zezwolenia na powiadomienia dla wszystkich aplikacji, w tym aplikacji TD Bank. To są powiadomienia, które i tak chcesz otrzymywać. Włącz i zrezygnuj z otrzymywania wiadomości komercyjnych, jeśli Ci przeszkadzają.
  3. Twój adres e-mail lub numer telefonu mógł być już połączony z kontem Zelle w innym banku – Niestety, adres e-mail lub numer telefonu można połączyć tylko z jednym kontem Zelle. Jeśli wcześniej korzystałeś z Zelle w innym banku, być może będziesz musiał najpierw dezaktywować to konto.

Jeśli nic z tego nie pomoże, powinieneś skontaktować się z obsługą klienta TD Bank, ponieważ będą oni w stanie pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Najlepszym sposobem skontaktowania się z nimi jest numer telefonu: 1-888-751-9000.

Czy są jakieś ograniczenia?

Zelle ma wiele pozytywów: jest szybki, bezpieczny i nie ma żadnych opłat. Jedynym minusem tej usługi płatniczej jest to, że istnieje limit pieniędzy, które możesz wysłać w ciągu jednego dnia. Limit zależy od Twojego banku i TD Banku.

Limit przelewów natychmiastowych wynosi 1000 USD dziennie. Jeśli chcesz wysłać więcej pieniędzy, możesz to zrobić za pomocą przelewu innego niż natychmiastowy (do trzech dni roboczych). Dzienny limit dla drugiego rodzaju przelewu wynosi 2500 USD (1500 USD każdy).

Miesięczne limity wynoszą odpowiednio 5000 USD i 10000 USD.

Zelle w aplikacji TD Bank

Łatwy i przyjemny sposób na wysyłanie pieniędzy

Zelle to doskonała usługa do szybkiego wysyłania pieniędzy do kogoś za darmo. Dzięki aplikacji TD Bank możesz zrobić wszystko w zaciszu swojego domu. Większość ludzi używa Zelle do dzielenia rachunków z przyjaciółmi, wysyłania pieniędzy krewnym lub płacenia za usługi lokalne.

Czy używałeś Zelle? Czy lubisz to? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.