Jak znaleźć ulubione filmy w TikTok

Pojęcie „podobnego” jest kluczowe dla prawie wszystkich aplikacji i platform mediów społecznościowych. Jest to tak ważna część sukcesu w mediach społecznościowych, że niektórzy użytkownicy zrobią wszystko, aby zdobyć upragnione serce lub kciuki w górę. Trochę się spieszymy za każdym razem, gdy ktoś polubi jeden z naszych postów, zdjęć lub filmów, a my uzależniamy się od tego uczucia i chcemy więcej.

Wzmocnienie, jakie otrzymujemy z każdego „polubienia” jest równoznaczne z tym małym wzlotem, który otrzymujesz, gdy wygrywasz dużą kwotę pieniędzy lub nagrodę w loterii – zastrzyk dobrego samopoczucia, po którym następuje chęć zdobycia większej ilości. Dość uzależniające, prawda? Cóż, właśnie dlatego platformy mediów społecznościowych stają się coraz bardziej popularne.

Jak zobaczyć swoje polubione filmy?

Zawsze warto przejrzeć swoje filmy i zobaczyć, które z nich wypadły dobrze, a które mogłyby być lepsze. Aby zobaczyć polubienia Twoich filmów wideo w przeszłości, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz TikTok i kliknij Ja ikonę w prawym dolnym rogu.

  2. Stuknij w opublikowany film i spójrz na symbol serca po prawej stronie, aby zobaczyć swoje polubienia.

Teraz możesz wrócić i sprawdzić popularność każdego filmu. Jeśli naprawdę chcesz stać się sławnym TikTok, sprawdź, jak tworzyć i przesyłać filmy do TikTok.

Jeśli chcesz zobaczyć, które filmy Ci się podobają, możesz to zrobić! Na stronie profilu zobaczysz trzy opcje pod przyciskiem „Edytuj profil”. Kliknij ikonę serca z przekreśloną linią.

Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich filmów, które podobały Ci się od innych twórców.

Jak polubić wideo / obserwować twórcę w TikTok

Bardzo łatwo jest polubić filmy i śledzić twórców. W filmie, który chcesz polubić lub obserwować:

  1. Wybierz ikonę serca, aby polubić wideo.
  2. Wybierz ikonę +, aby śledzić twórcę.

To wszystko. Film wideo pojawi się na Twojej stronie Dla Ciebie, a twórca pojawi się na Twojej stronie Obserwowane.

Jak nie lubić wideo w TikTok

Myślałeś, że podoba Ci się określony film, ale po obejrzeniu go pół tuzina razy zdajesz sobie sprawę, że nienawidzisz go bardziej niż kiedykolwiek nienawidziłeś czegokolwiek. To całkiem normalne, że zmienisz zdanie na jakiś temat. Czy na stałe utknąłeś z tym okropnym klipem w swoim kanale? Zupełnie nie. Zawsze możesz w przeciwieństwie do wideo.

  1. Przejdź do swojej strony Dla Ciebie.
  2. Przesuń, aby znaleźć film, którego już nie lubisz.
  3. Długie naciśnięcie w filmie.
  4. Wybierz opcję Nie interesuje mnie w menu podręcznym, aby usunąć film.

Jak oglądać filmy od twórców, których obserwujesz

Kiedy obserwujesz twórcę, mówisz TikTok, że chcesz zobaczyć zawartość tej osoby za każdym razem, gdy ją wyprodukuje. Śledzenie wielu płodnych i utalentowanych twórców to doskonały sposób na zapewnienie stałego strumienia wysokiej jakości treści dostępnych po otwarciu aplikacji. Gdy zaczniesz obserwować twórcę, za każdym razem, gdy otworzysz stronę obserwowanych, jego filmy będą wyświetlane i możesz je dowolnie przesuwać.

Znajdź filmy do polubienia w TikTok

Kiedy zaczynasz, TikTok odtwarza dla Ciebie losowe filmy, ale szybko ustalisz własny gust, a aplikacja zacznie pokazywać Ci rzeczy, które prawdopodobnie Ci się spodobają. Im więcej czasu spędzasz w aplikacji i im bardziej lubisz filmy, tym bardziej TikTok wykrywa rodzaj filmów, które wolisz oglądać. Możesz także bezpośrednio wyszukiwać treści według własnego gustu, korzystając z funkcji wyszukiwania.

Na stronie wyszukiwania (zwanej Discover) możesz wyszukiwać popularne hashtagi, które działają podobnie do hashtagów w innych serwisach społecznościowych. TikTok zbiera dane i poziomy aktywności dla danych hashtagów i umieszcza gorące hashtagi bezpośrednio na stronie Discover. Możesz wyszukiwać hashtagi bezpośrednio lub przewijać górne hashtagi, aby zobaczyć, co lubią inni.

Możesz także wyszukiwać hasła, używając nazw twórców, pomysłów, tytułów utworów – zwykłych słów kluczowych wyszukiwania. Algorytm jest stosunkowo dokładny, ale czasami możesz zobaczyć losowe filmy, które nie mają nic wspólnego z wyszukiwanym hasłem. To tylko część zabawy.

Często Zadawane Pytania

Jak mogę się dowiedzieć, czy ktoś polubił moje filmy?

Istnieją dwa sposoby sprawdzenia, czy film ma polubienia. Najpierw na stronie TikTok For You dotknij ikony „Skrzynka odbiorcza” na dole. Spowoduje to wyświetlenie powiadomień, w tym polubień filmów i komentarzy.

Sekcja powiadomień jest posortowana chronologicznie. Jeśli więc właśnie opublikowałeś film, polubienia powinny pojawić się u góry powiadomień. Jeśli jest to starszy film, możesz przewinąć w dół do daty jego opublikowania.

Następnie możesz kliknąć ikonę profilu u dołu interfejsu TikTok i dotknąć interesującego Cię filmu. Po prawej stronie podobny przycisk będzie miał obok siebie numer. Tyle polubień ma ten film.

Jak mogę sprawdzić, ile wyświetleń ma mój film wideo?

Dowiedzenie się, ile wyświetleń ma film, jest naprawdę łatwe i nie musisz nawet być zweryfikowanym kontem. Kliknij ikonę profilu. Każdy z Twoich filmów będzie miał w miniaturze numer.

Ta liczba reprezentuje liczbę wyświetleń Twojego filmu TikTok.

Czy mogę powiedzieć, kto polubił moje treści?

Tak! Udaj się do ikony skrzynki odbiorczej u dołu interfejsu TikTok i dotknij polubień danego filmu. Tutaj zobaczysz listę użytkowników TikTok, którzy polubili Twoje treści.