Jak znaleźć przyjaciół w telegramie

Telegram stał się jedną z wiodących aplikacji do przesyłania wiadomości w ciągu ostatnich kilku lat. Wielu użytkowników uważa to za bezpieczne i wygodne. Być może korzystasz z aplikacji już od jakiegoś czasu, ale nigdy nie szukałeś znajomych. Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, dobrze trafiłeś.

Jak znaleźć przyjaciół w telegramie

W tym artykule omówimy takie pytania, jak dodawanie i znajdowanie znajomych w pobliżu lub wyszukiwanie znajomych z Telegramu według nazwy użytkownika.

Jak znaleźć przyjaciół w Telegramie?

Poruszanie się po polu wyszukiwania Telegrama jest dość prostym zadaniem. Polega na pojedynczym wyszukiwaniu w celu znalezienia znajomych, grup, wiadomości i w zasadzie wszystkich innych treści. Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać dokładne instrukcje, jak znaleźć znajomych w Telegramie:

Telegram

Notatka: Jeśli twój znajomy jest w Telegramie, jego awatar i nazwa użytkownika pojawią się jako pierwsze w wynikach wyszukiwania. Jeśli jednak znajomego nie ma na Twojej liście kontaktów, musisz go znaleźć w sekcji wyników wyszukiwania „Globalne wyszukiwanie”. Ta lista pokaże wszystkich użytkowników z odpowiednimi nazwami użytkownika.

Na urządzeniach mobilnych

 1. Uruchom telegram na swoim urządzeniu mobilnym.

 2. Kliknij ikonę wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Wpisz imię znajomego w polu wyszukiwania. Zobaczysz kilka opcji wyszukiwania treści: czaty, linki, multimedia itp. Ale Telegram pokaże Ci wszystkie trafne wyniki w polu wyszukiwania, bez konieczności wybierania jednego z nich.

  Telegram Czat

Na pulpicie

 1. Uruchom Telegram na swoim pulpicie.

 2. Przejdź do pola wyszukiwania u góry ekranu i wyszukaj imię lub nazwę użytkownika znajomego.

  Wyszukiwanie telegramów

 3. Jeśli osoby, której szukasz, nie ma na Twojej liście kontaktów, Telegram wyświetli wyniki „Global Search”. W takim przypadku należy wpisać bardzo szczegółowe dane kontaktowe. W przeciwnym razie otrzymasz nieistotne wyniki, jak widać na zrzucie ekranu.

  Telegram globalny

Jak znaleźć przyjaciół w telegramie za pomocą bota?

Telegram wypuścił specjalnego bota o nazwie Telegram Friends, którego możesz używać do znajdowania nowych przyjaciół w celu spotkań towarzyskich i randek. Oto jak zdobyć tego bota:

 1. Przejdź do tej strony.

 2. Kliknij „Otwórz w Telegramie”.

 3. Spowoduje to uruchomienie bota w Twojej aplikacji. Kliknij „Start”, aby otworzyć rozmowę.

 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi przez bota, aby rozpocząć wysyłanie wiadomości.

  Przyjaciele telegramu

Jak znaleźć przyjaciół w pobliżu na Telegramie?

Jedna z najnowszych funkcji Telegrama zawiera opcję „Ludzie w pobliżu”. Ta funkcja umożliwia wyszukiwanie kontaktów znajdujących się w pobliżu Twojej bieżącej lokalizacji. Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać instrukcje, jak to zrobić:

 1. Uruchom Telegram na swoim urządzeniu mobilnym.

 2. Stuknij w trzy poziome linie w lewym górnym rogu ekranu.

 3. Przewiń w dół do zakładki „Kontakty” i otwórz ją.

 4. Stuknij w opcję „Znajdź osoby w pobliżu”.

 5. Wybierz „Uczyń mnie widocznym”, aby włączyć tę funkcję. To pokaże Twój profil innym w Twoim otoczeniu.

 6. Jeśli pojawi się monit, zaakceptuj uprawnienia aplikacji, aby mieć dostęp do swojej lokalizacji. Aby ta funkcja działała, musisz wyrazić zgodę na udostępnienie swojej lokalizacji.

Zobaczysz teraz listę osób znajdujących się w pobliżu, wraz z ich odległością od Ciebie. Możesz wyszukiwać znajomych na liście. Pod listą użytkowników zobaczysz listę aktywnych grup w Twojej okolicy. To kolejny dobry sposób na nawiązanie kontaktu ze społecznością. Najprawdopodobniej znajdziesz grupy społeczności z określonego obszaru lub miasta, w których ludzie mogą udostępniać wiadomości lub zdjęcia.

Zawsze możesz dotknąć opcji „Przestań mi pokazywać”, aby przestać udostępniać swoją lokalizację.

Ludzie w pobliżu

Jak dodać znajomego w Telegramie, używając jego nazwy użytkownika?

Może chcesz dodać znajomego do swojej listy kontaktów, ale nie masz jego numeru telefonu komórkowego. W porządku, o ile masz jego nazwę użytkownika, możesz go łatwo znaleźć i rozpocząć wymianę wiadomości. Wystarczy wykonać poniższe czynności:

 1. Uruchom Telegram na preferowanym urządzeniu.

 2. Przejdź do pola wyszukiwania u góry ekranu i zacznij wpisywać nazwę użytkownika znajomego.

 3. Jeśli nie masz ich jako swojego kontaktu, ich konto pojawi się pod wynikami „Globalne wyszukiwanie”.

 4. Stuknij jego nazwę użytkownika lub awatar, aby rozpocząć rozmowę.

 5. Jeśli używają kanału do komunikowania się z innymi, dotknij "Dołącz", aby wejść do kanału.

Jak dodać kontakt na iOS?

Dodawanie kontaktów na dowolnym urządzeniu z systemem iOS obejmuje te same czynności, co w przypadku innych urządzeń. Jeśli chcesz dodać kontakt za pomocą iPhone'a, po prostu uruchom Telegram na swoim telefonie i poszukaj jego nazwy lub nazwy użytkownika w polu wyszukiwania.

Jeśli jednak chcesz formalnie dodać kontakt, wykonaj następujące kroki:

 1. Stuknij w trzy poziome linie na swojej stronie głównej Telegrama.
 2. Przejdź do sekcji „Kontakty”.

 3. Kliknij niebieską ikonę kontaktu na dole ekranu.

 4. Dodaj imię i nazwisko swojego kontaktu.

 5. Wybierz swój kraj.
 6. Wpisz ich numer telefonu.

 7. Dotknij białego znacznika wyboru w prawym górnym rogu ekranu, aby zapisać swój wpis.

Dodatkowe często zadawane pytania

Oto kilka pytań związanych z Telegramem, które pomogą Ci w pełni wykorzystać tę aplikację.

Jak znaleźć grupę w Telegramie?

Znalezienie grupy Telegram obejmuje te same kroki, co znalezienie przyjaciół. Jeśli nie masz linku umożliwiającego dołączenie do określonej grupy, ale wiesz, że tam jest, możesz go poszukać w polu wyszukiwania. Jeśli jednak chcesz dołączyć do losowych interesujących grup, spójrz na u003ca rel=u0022noreferrer noopeneru0022 href=u0022//tdirectory.me/u0022 target=u0022_blanku0022u003ehereu003c/au003e. Możesz wyszukiwać tysiące grup publicznych, które pasują do Twoich zainteresowań.u003cbru003eu003cbru003eGdy znajdziesz grupę, która Ci się podoba, po prostu kliknij u0022Joinu0022, aby zostać członkiem.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-205452u0022 style=u0022width: 300pxu0022 src=u0022//www. techjunkie.com/wp-content/uploads/2021/03/Join-Group.pngu0022 alt=u0022Dołącz do grupyu0022u003e

Jak znaleźć mojego bota Telegrama?

Znajdowanie botów Telegram obejmuje te same kroki, co znajdowanie znajomych: przejście do pola wyszukiwania. Na przykład, jeśli używasz Game Bota, znajdziesz go, wyszukując [email protected] w polu wyszukiwania.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-205453u0022 style=u0022width: 400pxu0022 src=u0022//www.techjunkie .com/wp-content/uploads/2021/03/Telegram-Gamebot.pngu0022 alt=u0022Telegram Gamebotu0022u003e

Łatwe znajdowanie znajomych w telegramie

Telegram to świetna aplikacja do doganiania znajomych. Wspaniałe w tym jest to, że pozwala wyszukiwać znajomych, nawet jeśli nie masz ich numeru telefonu. Możesz także użyć botów, aby pomóc Ci je znaleźć, co jest kolejną świetną funkcją tej aplikacji. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu z łatwością znajdziesz znajomych, boty i grupy w Telegramie.

Z jakich botów Telegrama korzystasz? O co prosisz ich, aby zrobili dla ciebie? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.