Jak znaleźć przyjaciół lub kogoś, kogo znasz na Snapchacie

Jeśli chodzi o udostępnianie migawek z codziennego życia, nie ma prostszej metody niż korzystanie ze Snapchata. Podczas gdy większość aplikacji do udostępniania zdjęć, takich jak Facebook i Instagram, dotyczy trwałości oraz możliwości udostępniania i przeglądania treści z dowolnego momentu życia, Snapchat utrzymuje rzeczy tymczasowe. Nie ma kanału, nie ma możliwości przeglądania treści sprzed miesięcy i lat.

Jak znaleźć przyjaciół lub kogoś, kogo znasz na Snapchacie

Zamiast zwykłych formalności związanych z aplikacjami społecznościowymi, wszystko na Snapchacie jest tymczasowe, od zdjęć i filmów wysyłanych bezpośrednio do znajomych po historie, które przesyłasz na Snapchat, które trwają tylko dwadzieścia cztery godziny, zanim znikną na zawsze. Oczywiście, możesz zapisać zawartość w swoich wspomnieniach, aby wyświetlić lub wysłać je później, ale ta zawartość pozostaje widoczna tylko dla Ciebie jako kanał chwil.

To poczucie tymczasowych postów i udostępniania sprawia, że ​​Snapchat jest jedną z najbardziej opłacalnych sieci społecznościowych w 2021 roku, ale niestety będziesz potrzebować znajomych na Snapchacie, aby platforma była zabawna jak każda sieć społecznościowa. Snapchat zachęca do interakcji z Twoją listą „Przyjaciół” na platformie, od tworzenia pasm Snapchata z najlepszymi przyjaciółmi przez codzienne wysyłanie im zdjęć lub filmów po korzystanie z Bitmoji lub udostępnianie swojej lokalizacji za pomocą funkcji mapy w Snapchacie. Ponadto będziesz chciał, aby ludzie widzieli publikowane przez Ciebie historie, a także będziesz chciał zobaczyć historie swoich najbliższych przyjaciół i rodziny.

Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć nowych przyjaciół, konkretną osobę, czy poznać nowych ludzi na Snapchacie, może być trudno wiedzieć, gdzie szukać. W przeciwieństwie do Facebooka, który ułatwia wyszukiwanie nazwiska osoby, Snapchat używa nazw użytkowników i innych nazw wyświetlanych do ukrywania prawdziwych tożsamości. Jeśli próbujesz znaleźć kogoś na Snapchacie, trafiłeś we właściwe miejsce. Zanurzmy się w tym przewodniku na temat szukania osób w Snapchacie.

Dodawanie znajomych, których znasz

W przypadku większości osób prawdopodobnie chcesz dodać osoby, które już znasz w prawdziwym życiu, czy to znajomych, rodzinę lub współpracowników. Twórcy Snapchata zrobili wszystko, aby ułatwić użytkownikom dodawanie osób. Niezależnie od tego, dodawanie osób jest również mylące, biorąc pod uwagę liczbę opcji i wyborów, jakie masz, aby dodać znajomych do platformy.

Odliczmy każdą metodę na Snapchacie, dzięki czemu bez względu na to, czy jesteś osobiście, czy tysiąc mil stąd, możesz bez problemu dodać każdego ze swoich znajomych na Snapchacie.

Dodaj znajomych do Snapchata za pomocą Snapcode

Jeśli zdarzy ci się być w tym samym miejscu co twoi znajomi, Snapcode to najprostszy sposób na wymianę informacji Snapchata.

 1. Otwórz aplikację, dotknij ikony swojego profilu w lewym górnym rogu wyświetlacza, a zobaczysz swój Snapcode, specjalne narzędzie w stylu kodu QR, zaprojektowane, aby pomóc Ci poznać nowych ludzi.
 2. Po tym otwarciu niech znajomy, który chce Cię dodać, otworzy Snapchata na swoim telefonie
 3. W wizjerze aparatu najedź kursorem na Snapcode.
 4. Twój kod automatycznie aktywuje możliwość dodania Cię do Snapchata i stamtąd możesz zaakceptować ich prośbę.

Podczas robienia zrzutów ekranu czyjegoś Snapcode (za pośrednictwem aplikacji do obsługi wiadomości lub udostępniania w mediach społecznościowych), wybierz kartę "Snapcode" z opcji "Dodaj znajomych". Stamtąd wybierz zrzut ekranu z zawartym w nim Snapcode. Automatycznie uzyskasz dostęp do konta tej osoby, tak jakbyś tradycyjnie zeskanował Snapcode.

Użyj nazw użytkowników, aby dodać znajomych do Snapchata

Strona profilu ma inną opcję, która ułatwia wzajemne dodawanie: wybór „Dodaj znajomych”. Całe to menu zawiera kilka opcji, które musimy tutaj szczegółowo opisać, ale zaczniemy od najbardziej oczywistej: wpisania nazwy użytkownika w polu u góry strony.

 1. Na swojej stronie profilowej dotknij "Dodaj znajomych."
 2. Wpisz nazwę użytkownika osoby w polu u góry strony, a następnie kliknij lub dotknij "Dodać."
 3. Opcjonalnie: jeśli ktoś dodał Cię z powrotem, możesz go szybko i łatwo zatwierdzić, klikając "Dodał mnie" opcja u góry strony.

Użyj Kontaktów, aby dodać znajomych do Snapchata

Ta sama strona „Dodaj znajomych”, o której wspominaliśmy powyżej, ma inną kartę dla twoich kontaktów.

 1. Zezwól Snapchatowi na dostęp do Twoich kontaktów.
 2. Możesz zobaczyć każdego znajomego, którego numer telefonu jest zsynchronizowany zarówno w Twoich kontaktach, jak i na Snapchacie.
 3. Wyświetl swoje kontakty z Androida w Snapchacie i kliknij "Dodaj" obok tych, które chcesz dodać jako znajomych. Osoby z kontem Snapchat zostaną wyświetlone na liście.

Użyj linków, aby dodać znajomych do Snapchata

 1. Upewnij się, że Snapchat ma uprawnienia dostępu do Twoich kontaktów w systemie Android lub iOS.
 2. Przejdź do swojego profilu na Snapchacie.
 3. Kliknij na "Udział" przycisk na koncie, który znajduje się po prawej stronie „Bitmoji” i „Trofea”.
 4. Wybierać „Udostępnij nazwę użytkownika” aby wysłać wiadomość, tweeta lub posta na Facebooku, zapraszając ludzi do dodania Cię na Snapchacie.

Wybranie "Udostępnij Snapcode" robi to samo, ale daje zdjęcie twojego Snapcode zamiast linku, co pozwala ludziom szybko dodać cię za pomocą metod opisanych powyżej. Podobnie, ludzie mogą wysłać Ci tę samą wiadomość, umożliwiając kliknięcie linku lub zeskanowanie kodu Snapcode, aby je dodać, jeśli zdecydują się udostępnić Ci swoje konto za pomocą powyższych metod.

Dodaj znajomych w Snapchacie za pomocą funkcji Sugerowanych znajomych

Pamiętasz tę pierwszą stronę w opcji „Dodaj znajomych”? Poniżej znajduje się lista sugestii „Szybkie dodawanie”, która zawiera listę sugerowanych osób, które możesz znać na podstawie wspólnych znajomych, lokalizacji i nie tylko. Naciśnij przycisk "Szybkie dodawanie", aby je dodać, a automatycznie wyślesz prośbę o dodanie ich do Snapchata bez większego wysiłku.

 1. Upewnij się, że Snapchat ma uprawnienia dostępu do Twoich kontaktów.
 2. Iść do "Dodaj znajomych" ze swojej strony profilu.
 3. W sugestiach „Szybkie dodawanie”, które zawierają listę sugerowanych osób, które możesz znać na podstawie wspólnych znajomych, lokalizacji i innych, kliknij „Dodaj” obok każdego, kogo chcesz dodać do Snapchata.
 4. Snapchat automatycznie wyśle ​​prośbę o dodanie ich do Snapchata w Twoim imieniu bez większego wysiłku.

Dodawanie osób, których nie znasz do Snapchata za pomocą Reddit

Chociaż znacznie mniej osób prawdopodobnie z tego skorzysta, warto zauważyć, że możesz dodać osoby, których nie znasz w prawdziwym życiu, za pośrednictwem Snapchata, po prostu patrząc we właściwe miejsce. Niezależnie od tego, czy chcesz rozbudować swoją listę znajomych, czy po prostu chcesz dodać osoby poznane w społecznościach internetowych, tutaj znajdziesz nowych znajomych na Snapchacie.

Możesz pomyśleć, że subreddit Snapchat służy do omawiania wiadomości i aktualizacji Snapchata, a także wszelkich problemów w aplikacji. Jednak r/Snapchat to społeczność, której celem jest pomaganie użytkownikom Snapchata wszelkiego rodzaju w znajdowaniu i poznawaniu nowych przyjaciół, z którymi można rozmawiać na platformie. Tylko bądź ostrożny.

 1. Przejdź do Reddita Snapchata (r/Snapchat).

 2. Przed wysłaniem należy pamiętać o aktualnych zasadach, które mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, chociaż jest to rzadkie.

 3. W oparciu o zasady Snapchat Reddit, podaj swój wiek (na przykład 23), następnie płeć plus żądaną płeć (F4A, F4F, M4F, M4M itp.), a następnie tytuł celu. Na koniec wpisz krótki opis mówiący, co chcesz.

 4. Bot Subreddita automatycznie ułatwia ludziom bezpośrednie wysyłanie wiadomości na Reddit w celu wymiany nazw użytkowników lub Snapkodów.

Ogólna koncepcja jest prosta: tworzysz post opisujący Twój wiek, grupę docelową i intencje, a następnie bot subreddita automatycznie ułatwia ludziom bezpośrednie wysyłanie do Ciebie wiadomości w celu wymiany nazw użytkowników lub kodów Snapcode. Subreddit Snapchat nie zezwala na treści nie bezpieczne w pracy (NSFW), chociaż istnieją inne społeczności, które można tam znaleźć, które pozwalają właśnie na to.

Dodawanie osób, których nie znasz do Snapchata za pomocą społeczności witryn

Chociaż zalecamy Reddit jako miejsce, w którym można poznać nowych ludzi na Snapchacie, musimy przyznać, że znalezienie innych za pośrednictwem witryn takich jak AddMeSnaps jest opcją, zwłaszcza jeśli nie znasz lub nie możesz korzystać z Reddit. Oto jak korzystać z AddMeSnaps.

 1. Przejdź do AddMeSnaps w dowolnej przeglądarce.

 2. Wypełnij każdą sekcję formularza: „Nazwa użytkownika Snapchata”,"Wiek," "oraz "Płeć."Kliknij lub dotknij „+ Dodaj mnie!”

 3. Pojawi się nowy formularz wraz z listą opartą na Twoim wieku i płci. Aby znaleźć lepsze dopasowania, użyj formularza nad listą, aby oprzeć wyniki na „Płeć”, „Wiek” i „Kraj”.

 4. Kliknij lub dotknij dowolną „nazwę użytkownika”, którą chcesz dodać jako znajomego.

 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby rozpocząć proces tworzenia znajomych. Na telefonach komórkowych wyświetli opcje „Otwórz za pomocą”, które obejmują Snapchat.

Narzędzie jest bardzo uproszczone i w ogóle nie dostarcza wielu informacji. AddMeSnaps lepiej przyzwyczaja się do znajdowania połączeń lub innych flirtów za pośrednictwem Snapchata lub uzyskania szybkiego przyjaciela do rozmowy, ale opcja jest dostępna, jeśli chcesz. Pamiętaj, aby zachować ostrożność podczas łączenia się z użytkownikami online, jak nigdy nie wiadomo, kto może być na drugim końcu połączenia z Tobą.

Podsumowując, Snapchat ułatwia łączenie się z przyjaciółmi, rodziną i nieznajomymi. Dzięki wielu metodom i opcjom łączenia się z ludźmi zarówno blisko, jak i daleko, łatwo jest znaleźć osobę w pobliżu, połączyć się z nią przez Snapchat i automatycznie zostać przyjaciółmi. Daj nam znać, jak łączysz się ze znajomymi na Snapchacie w komentarzach poniżej!

Często zadawane pytania dotyczące znajdowania i dodawania znajomych Snapchat

Czy Snapchat powiadamia ludzi o ich dodaniu?

Tak. Gdy wykonasz jedną z powyższych metod, drugi użytkownik otrzyma powiadomienie, że je dodałeś. Jednak Snapchat nie powiadomi innego użytkownika, jeśli je usuniesz.

Czy mogę zobaczyć, czy ktoś „przyciąga” wpisy innej osoby?

Snapchat nie informuje bezpośrednio o działaniach innych. Ale jeśli oboje jesteście przyjaciółmi w aplikacji, istnieją sposoby, aby dowiedzieć się, czy dana osoba aktywnie przyciąga wpisy innych osób. Snapchat Score/Snapscore (liczba znajdująca się w profilu użytkownika) rośnie między innymi z każdym snapem. Jeśli liczba wydaje się rosnąć, a druga osoba nie przyciąga Twoich postów, prawdopodobnie przyciągają kogoś innego. Innym sposobem sprawdzenia, czy twój znajomy Snapchat przyciąga kogoś innego, jest zmiana emoji. Snapchat używa emotikonów Best Friend, które automatycznie pojawiają się wraz ze smugami Snap. Jeśli masz emoji z sercem i znika, twój przyjaciel prawdopodobnie pstryknie komuś innemu niż ty.