Jak znaleźć przyjaciół na Kik i jaka jest najlepsza wyszukiwarka przyjaciół Kik? (2021)

Kik jest jedną z kilku alternatywnych wiadomości tekstowych, które zgromadziły sporo zwolenników. Kik umożliwia użytkownikom komunikowanie się ze sobą, udostępnianie zdjęć, filmów i GIF-ów, wspólne granie w gry i nie tylko. Jedną z głównych zalet aplikacji jest to, że chociaż jest to aplikacja na smartfony, nie musisz podawać swojego numeru ani profilu na Facebooku, aby się połączyć. Możesz po prostu wybrać nazwę użytkownika, a stamtąd możesz przejść do czatu. Kik to nie tylko dobre narzędzie do rozmów z ludźmi, których już znasz, ale także fajne miejsce do poznawania nowych ludzi. W tym artykule znajdziesz instrukcje, jak skonfigurować Kik i poznać nowych przyjaciół za pośrednictwem aplikacji.

Jak znaleźć przyjaciół na Kik i jaka jest najlepsza wyszukiwarka przyjaciół Kik2?

Konfiguracja Kik

Uruchomienie i uruchomienie Kik na Twoim urządzeniu jest bardzo proste.

  1. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Kik na swój telefon. (Aplikację można również pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play lub Apple Store).
  2. Zarejestruj się, aby utworzyć nazwę użytkownika. Musisz podać adres e-mail oraz kilka innych informacji; możesz użyć fałszywego nazwiska i numeru telefonu, jeśli chcesz chronić swoją prywatność, jedyne konto, które musi być prawdziwe, to adres e-mail użyty do rejestracji.
  3. Wybierz Ustawienia->Prywatność i włącz „Użyj kontaktów telefonu”, aby dodać istniejące kontakty, które również używają Kik.

Nie musisz jednak poprzestać tylko na obecnych znajomych! Istnieje kilka sposobów na dodanie większej liczby znajomych na Kik.

Grupy publiczne

Jednym ze sposobów na znalezienie nowych znajomych jest skorzystanie z wbudowanej funkcji „Eksploruj grupy publiczne”. Ta funkcja powinna pojawić się na dole listy znajomych, gdy jesteś w aplikacji Kik. Stuknij w # (hashtag), a otworzy się strona wyszukiwania, na której możesz znaleźć dowolne tematy, które Cię interesują. Teoretycznie wszystkie te grupy to PG-13, ale nawet krótkie wyszukiwanie ujawniło, że ta zasada nie wydaje się być bardzo uważnie obserwowanym. Istnieją tysiące grup zorganizowanych wokół każdego tematu. Znajdź interesujące Cię tematy, dołącz do grupy, a będziesz na dobrej drodze do nawiązania nowych znajomości.

Możesz także użyć Reddit, aby znaleźć nowych przyjaciół na Kik. Subreddit r/KikGroups ma ponad 42 000 aktywnych członków i ułatwia znajdowanie osób online do wiadomości. Nowe zgłoszenia dla grup pojawiają się średnio co kilka godzin, a społeczność wydaje się zarówno pomocna, jak i przyjazna. Każde zgłoszenie grupowe zawiera tytuł i temat wymieniony w zaproszeniu, wraz z przedziałem wiekowym osób dopuszczonych do grupy. Niektóre grupy wydają się podawać tylko wymagania dotyczące wieku powyżej 18 lat, podczas gdy inne są bardziej szczegółowe, podając zakresy, takie jak „16 do 22” lub „14 do 19”. Mogą się one wydawać nieco obszerne, ale ogólnie rzecz biorąc, łatwo jest wskazać odpowiednią grupę dla swojego wieku. Możesz użyć potężnej funkcji wyszukiwania Reddit, aby wyszukać interesujące Cię rodzaje grup, jeśli przedzieranie się przez niekończący się strumień ogłoszeń grupowych nie jest atrakcyjne.

Poznawać nowych ludzi

Nie chcesz dołączyć do grupy, ale nadal chcesz poznać kogoś nowego? Kik wykona za ciebie całą pracę! Dotknij paska "Poznaj nowych ludzi" na dole listy znajomych, a zostaniesz losowo dopasowany do kogoś innego, kto chce poznać nowych ludzi. Wasza dwójka będzie miała 15 minut na rozmowę i będziecie mogli dodać się nawzajem jako przyjaciele w dowolnym momencie, jeśli się uda.

Strony z wyszukiwarką znajomych Kik

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją sieć jeszcze szerzej, istnieje wiele stron internetowych osób trzecich, które zawierają użytkowników Kik. Problem polega na tym, że większość witryn jest pełna wyskakujących okienek, reklam, złośliwego oprogramowania lub gorzej. Istnieje również wiele przypadków oszustw typu phishing, więc chociaż te strony internetowe świadczą usługi, bardzo ważne jest, aby zachować czujność podczas korzystania z nich! Udało mi się znaleźć trzy witryny, które choć mają reklamy, wydają się być wolne od oczywistego złośliwego oprogramowania i wydają się mieć przyzwoite społeczności użytkowników.

Wyszukiwarka przyjaciół Kik

Kik Friends Finder to wyszukiwarka przyjaciół z siedzibą w Wielkiej Brytanii, ale ma użytkowników z całego świata. Witryna ma filtr wieku i kraju, który może naprawdę pomóc w zmniejszeniu bałaganu ludzi, z którymi nie chcesz się równać. Możesz spotkać dziewczyny, chłopaków lub cokolwiek innego, flirtować, rozmawiać, wyszukiwać i nie tylko. Strona jest szybka, nie ma wyskakujących okienek i ułatwia poznawanie nowych ludzi i czatowanie.

Przyjaciele Kik

Kik friends to kolejna prosta witryna, która umożliwia wyszukiwanie użytkowników według płci lub według tego, kto jest online. Następnie możesz zawęzić wyszukiwanie według wieku, zainteresowań lub obrazu i stamtąd przejść. Jest to bardzo prosta witryna z minimalnym interfejsem użytkownika, który utrzymuje użytkowników na pierwszym planie.

Kik Wyszukiwarka nazw użytkowników

Kik Usernamesfinder daje najwięcej opcji wyszukiwania spośród wszystkich wyszukiwarek znajomych, których szukałem, pozwalając ci określić przedział wiekowy, płeć, orientację i kraj przeglądanych profili. Witryna prezentuje również wyniki w preferowanej kolejności, niezależnie od tego, czy są to najmłodsi czy najstarsi użytkownicy, ostatnio przesłane profile itp.

To tylko cztery z wielu witryn wyszukiwania znajomych Kik, ale są one mniej błędne lub nachalne niż wiele innych. Każda z nich ma tysiące użytkowników, więc na pewno będzie ktoś, z kim można porozmawiać online!

Inne strony

Są inne sposoby na poznanie nowych przyjaciół na Kik. Jednym ze sposobów jest subskrybowanie witryn takich jak Whisper i zamieszczanie tam ogłoszeń w poszukiwaniu nowych przyjaciół Kik. Możesz także publikować reklamy szukające przyjaciół na stronach takich jak Craigslist.

Bezpieczeństwo

Chociaż anonimowość jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie korzystają z Kik, może również stanowić poważne zagrożenie. Ważne jest, aby przez cały czas zachować czujność i odpowiedzialność podczas komunikowania się przez Internet z osobami, których nie znasz osobiście. Użytkownicy Kik mogą kłamać na temat każdego aspektu siebie na swoim profilu, w tym wieku i płci. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby zapewnić sobie anonimowość i bezpieczeństwo podczas poznawania nowych przyjaciół na Kik:

  • Nigdy nie podawaj żadnych danych osobowych nieznajomym w Internecie. Obejmuje to Twoje prawdziwe imię i nazwisko, wiek, lokalizację, zdjęcie itp.
  • Nigdy nie zgadzaj się na spotkanie z kimś, kogo znasz tylko z Kik; równie dobrze mogą nie być tym, za kogo się podają.
  • Nie otwieraj żadnych e-maili ani innej korespondencji z załącznikami od nieznajomych. Może to być złośliwe oprogramowanie lub próba poznania Twoich danych osobowych.

Czy masz jakieś inne sugestie dotyczące dobrych sposobów na poznanie nowych przyjaciół na Kik? Podziel się nimi w sekcji komentarzy poniżej!