Jak znaleźć znajomych w Dubsmash

Dubsmash to świetna platforma teledysków, która pozwala oglądać i tworzyć własne teledyski, klipy taneczne i synchronizowane z ustami i wiele więcej. Osoby nowe w Dubsmash narzekają, że trudno jest znaleźć znajomych na platformie, dlatego postanowiliśmy im pomóc.

Jak znaleźć znajomych w Dubsmash

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które chcą znaleźć przyjaciół na Dubsmash, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule dowiesz się o tym wszystkim. Krótko mówiąc, najlepiej jest znaleźć znajomych za pomocą ich numeru telefonu, ale czytaj dalej, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, porady i wskazówki.

Zapisz się na Dubsmash

Zanim zaczniesz, pobierz lub zaktualizuj Dubsmash do najnowszej wersji za pomocą oficjalnego App Store lub Google Play Store, w zależności od typu posiadanego urządzenia. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie; instalacja jest naprawdę łatwa.

Po zainstalowaniu aplikacji możesz od razu zacząć z niej korzystać – jest całkowicie darmowa. Każda osoba w wieku 13 lat lub starsza może korzystać z Dubsmasha. Notatka: wielu nastolatków korzysta z tej aplikacji, ponieważ wydaje się, że jest popularna w tej grupie demograficznej.

Gdy aplikacja jest zainstalowana na telefonie, dotknij jej, aby rozpocząć. Zostaniesz poproszony o podanie prawidłowego adresu e-mail, hasła i unikalnej nazwy użytkownika. Po skonfigurowaniu profilu Dubsmash automatycznie poprosi Cię o dodanie kontaktów. Ponadto musisz zezwolić Dubsmash na dostęp do swoich plików multimedialnych i wyżej wymienionych kontaktów.

Jak dodać kontakty w Dubsmash

Jeśli stworzyłeś profil na Dubsmash, czas dodać swoje kontakty. Jest to najprostszy sposób na znalezienie znajomych w Dubsmash i zdecydowanie zalecamy skorzystanie z tej metody. Wykonaj kroki:

  1. Po pierwszym zalogowaniu i rejestracji konta Dubsmash poprosi Cię o dodanie znajomych z aplikacji Kontakty telefonu. Jeśli Twoi znajomi mają zainstalowany Dubsmash na swoim telefonie, zobaczysz ich nazwy i będziesz mógł je dodać.

    Dodaj kontakty

  2. Możesz także zaprosić znajomych do zainstalowania Dubsmash i czerpania korzyści z aplikacji. Wystarczy dotknąć Zaproś, a Twój znajomy otrzyma zaproszenie do tej zabawnej aplikacji.
  3. Gdy zaakceptują Cię w aplikacji Dubsmash, będziecie mogli komunikować się ze sobą i wysyłać sobie nawzajem swoje Dubsmash (filmy, które tworzysz w aplikacji).

To prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na znalezienie znajomych na Dubsmash. Ale jest inny sposób, który przedstawimy poniżej.

Jak śledzić ludzi na Dubsmash

Podczas konfigurowania profilu Dubsmash zostaniesz również poproszony o obserwowanie ludzi i uzyskanie kilku rekomendacji. Oto przykład, jak to wygląda na Twoim urządzeniu:

śledzić

Są to zazwyczaj bardzo popularne konta użytkowników, zwane również kontami Trending. Mają wielu tysięcy obserwujących i zwykle nie pójdą za tobą w zamian. Nie martw się, Twoi obserwatorzy szybko się zliczą i staną się znacznie bardziej zauważalni.

Możesz również skorzystać z funkcji wyszukiwania w aplikacji, wprowadzając dokładny termin użyty przez znajomego do utworzenia konta, czyli jego nazwę użytkownika. Ponieważ bardzo trudno wymyślić jednoznaczną nazwę, bo wszystkie te dobre są zajęte, ludzie zwykle używają swojego imienia, po którym następuje losowy ciąg cyfr, np. Jana 1234.

Znalezienie znajomych bez ich nazwy użytkownika lub numeru telefonu jest praktycznie niemożliwe. Z tego powodu pamiętaj, aby dodać je do Kontaktów w telefonie lub poprosić o nazwę użytkownika w Dubsmash. To samo dotyczy ich, gdy chcą cię znaleźć.

Z przyjaciółmi wszystko jest lepsze

Gdy uda Ci się znaleźć znajomych na Dubsmash, możesz ich dodać i udostępniać im treści. Oprócz Dubsmash możesz również wysyłać swoje Dubsmash przez Facebook i WhatsApp, korzystając z natywnych opcji udostępniania tej aplikacji.

Dlatego jeśli Twoi znajomi nie chcą instalować aplikacji, możesz zamiast tego użyć tych platform mediów społecznościowych do udostępniania swoich filmów. Czy dobrze się bawisz na Dubsmash? Kto jest twoim ulubionym twórcą? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.