Jak znaleźć swój kod polecający DoorDash?

DoorDash często organizuje różne promocje i rabaty oraz ma system poleceń. Jeśli szukasz tych informacji, najprawdopodobniej jesteś klientem, ale możesz też być Dasherem.

Jak znaleźć swój kod polecający DoorDash?

W obu przypadkach pomożemy Ci znaleźć kody polecające DoorDash. Rzeczywiście, klienci nie są jedynymi, którzy mogą zaprosić swoich znajomych do korzystania z DoorDash. Podczas gdy otrzymują kupony polecające, które mogą zastosować do swoich zamówień, Dashers otrzymują premie za polecenie. Zostań z nami i dowiedz się, jak czerpać korzyści z polecenia DoorDash.

Jeśli jesteś klientem

Aplikacja DoorDash może zmylić Cię, jeśli jesteś nowym użytkownikiem, i jest to uzasadnione, ponieważ istnieją dwa zestawy aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS. Jako klient musisz pobrać aplikację Food Delivery. Oto link dla użytkowników Androida i jeden dla użytkowników Apple.

Wykonaj następujące kroki, aby znaleźć swój kod polecający DoorDash:

  1. Uruchom aplikację na tablecie lub telefonie.
  2. Wybierz opcję Konto.
  3. Następnie dotknij Poleć znajomych, zdobądź $.
  4. Wylądujesz na swojej stronie polecającej DD. Tutaj możesz zobaczyć swój kod polecający. Możesz udostępnić go za pośrednictwem mediów społecznościowych, SMS-a lub e-maila. Wybierz opcję, którą lubisz i od razu zacznij udostępniać swój kod.

Na tej stronie możesz również zobaczyć swoje obecne i poprzednie kupony polecające DoorDash (jeśli ktoś zamówił za pomocą Twojego linku) oraz zaproszenia.

Znajdź swój kod polecający DoorDash

Jeśli jesteś kierowcą

Kierowcy DoorDash mają dla siebie inną aplikację. Korzystają z aplikacji DoorDash Driver, dostępnej bezpłatnie w sklepie Google Play i App Store.

Oto jak polecić znajomych, aby zostali Dasherami:

  1. Uruchom aplikację Driver na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Następnie naciśnij Dash w menu głównym.
  3. Wybierz opcję Poleć znajomym.
  4. Ta strona pokaże Ci podstawowe informacje o skierowaniu Dasher (jak dużą premię możesz otrzymać Ty i osoba zaproszona). Wybierz Zaproszenia.
  5. Możesz wysłać swój kod polecający Dasher e-mailem, SMS-em, Twitterem lub Facebookiem.

Zachęty za polecenie dla klientów

Klienci DoorDash otrzymują kupon polecający za każdym razem, gdy ktoś sfinalizuje zamówienie za pomocą swojego kodu polecającego. Jednak ich zamówienie musi kwalifikować się do programu poleceń DoorDash. W tej chwili kwalifikujące się zamówienia dotyczą zakupów o wartości 12 USD lub wyższej.

Nie możesz jednak uzyskać nieskończonej liczby kuponów polecających. W tej chwili limit wynosi 25, co oznacza, że ​​po tym nie otrzymasz dodatkowych kuponów polecających. Pamiętaj, że Twój znajomy musi użyć Twojego kodu do pierwszego zamówienia DoorDash. Jeśli wcześniej złożyli zamówienie przez aplikację, ich zakup nie kwalifikowałby się do otrzymania kuponu.

Kupon polecający otrzymasz w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Możesz go użyć od razu i automatycznie zostanie zastosowany do następnego zamówienia. Maksymalna zniżka, jaką możesz uzyskać z kuponem polecającym, wynosi 15 USD.

Możesz wysłać swój kod polecający do dowolnej liczby osób, o ile nie publikujesz ich w witrynach komercyjnych, takich jak eBay.

Jak znaleźć kod polecający DoorDash?

Zachęty za polecenie dla kierowców

Podczas gdy klienci DoorDash otrzymują kupony polecające, Dashers otrzymują bonusy. Ponadto osoba, do której skierowali, również ją otrzymuje. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron, więc jeśli chcesz zostać Dasherem, zdecydowanie użyj linku polecającego, aby się zarejestrować.

Zasady są proste. Osoba, do której kierujesz, musi dokonać wymaganej ilości dostaw w ciągu pierwszego miesiąca prowadzenia pojazdu. Nie możemy podać dokładnej liczby minimalnych dostaw, ponieważ różni się ona w zależności od miasta.

Kwota bonusu również nie jest ustalona. Niektórzy Dasher twierdzą, że dostali dużą premię w wysokości 750 $, podczas gdy większość otrzymuje około 300 $. W obu przypadkach polecanie kierowców wydaje się warte dla obu stron. Co więcej, zachęta jest jeszcze bardziej motywująca niż zachęta dla klientów.

DoorDash działa w wielu głównych miastach USA i niektórych miastach w Kanadzie. Sprawdź ich stronę internetową, aby sprawdzić, czy możesz Dash w swojej okolicy. Upewnij się, że używasz linku polecającego, aby się zarejestrować, jeśli jesteś nowy.

Łatwy jak bułka!

Znalezienie i udostępnienie kodu polecającego DoorDash to spacer po parku. Upewnij się, że używasz go bez względu na to, czy jesteś klientem, czy kierowcą, korzyść jest po prostu zbyt duża, aby przejść dalej. Kierowcy mają to trochę lepiej, ale dostawa wymaga więcej wysiłku niż składanie zamówień w aplikacji.

Ilu znajomych zaprosiłeś? Ilu poszło dalej? Czy jest coś, co chciałbyś zmienić w systemie poleceń? Opublikuj swoje odpowiedzi i pytania w sekcji komentarzy poniżej.