Jak wyposażyć emotikony Skydive w Apex Legends?

Skoki spadochronowe to podstawowa strategia w Apex Legends. W zależności od tego, gdzie wylądujesz, możesz być w korzystniejszej pozycji niż twoi wrogowie. Bitwa o dominację może nawet rozpocząć się w powietrzu, ponieważ drużyny grają w kurczaka, walcząc o gorący punkt.

Jak wyposażyć emotikony Skydive w Apex Legends?

Jednak domyślne skoki spadochronowe po pewnym czasie mogą się znudzić. Właśnie dlatego Respawn wprowadził emotikony skoków spadochronowych w sezonie 2, dzięki czemu gracze mogą dostosować swoje wrażenia od samego początku meczu. Nowi gracze mogą się zastanawiać, jak wyposażyć te nagradzające emotki.

W tym artykule opowiemy Ci o zdobywaniu i wyposażaniu emotikonów skoków spadochronowych w Apex Legends.

Jak wyposażyć emotki Skydive w Apex Legends?

Emotki Skydive są charakterystyczne dla kosmetyków zorientowanych na legendy. W przeciwieństwie do innych opcji dostosowywania, takich jak odznaki, elementy śledzące i dowcipy, nie znajdziesz miejsca na emotikonę skoku spadochronowego na ekranie dostosowywania przed grą. Skłoniło to kilku graczy do spekulacji, jak wyposażyć te przedmioty, gdy już je zdobędą.

Omówimy krótkie instrukcje dotyczące każdego typu urządzenia, na którym można obecnie grać w Apex Legends.

Jak wyposażyć emotki Skydive na PC?

Emotki Skydive zostaną wyposażone w legendę, w której ją odblokowałeś, gdy tylko ją zdobędziesz. Nie musisz przechodzić przez proces dostosowywania swojej legendy przed rozpoczęciem gry. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do nowego meczu, a opcja spadochronowej emotki stanie się natychmiast dostępna, jeśli odblokowałeś ją dla legendy.

Jeśli odblokowałeś wiele emotek dla legendy, możesz przełączać się między nimi w meczu, gdy poprzednia emotka się skończy.

Jak wyposażyć emotikony Skydive na PS4?

Podobnie jak w wersji na PC, nie ma potrzeby wchodzenia do menu legendy i zakładania emotikony skoku spadochronowego. Jak tylko odblokujesz jeden, zostanie on dołączony do odpowiedniej legendy. Możesz zacząć z niego korzystać w następnym meczu.

Gra wyposaży wszystkie posiadane emotikony spadochronowe dla wszystkich legend, nawet jeśli legenda ma do dyspozycji wiele emotek. Możesz je przeglądać w grze.

Jak wyposażyć emotikony Skydive na Xbox?

Podobnie jak w przypadku innych konsoli, menu dostosowywania legendy wersji Xbox nie zawiera wyboru emotikony skoku spadochronowego. Twoje odblokowane emotikony skoków spadochronowych są automatycznie dodawane do odpowiednich legend i udostępniane do użytku. Skoki spadochronowe możesz urozmaicić w następnym meczu, w którym zagrasz.

Ponieważ większość legend ma obecnie wiele emotikonów skoków ze spadochronem, gra również je wyposaży i pozwoli ci przełączać się między dostępnymi opcjami.

Jak zdobyć emotikony skoków spadochronowych Apex Legends?

Na początku sezonu 2 Respawn wprowadził emotikony skoków ze spadochronem dla wszystkich legend, które były wówczas dostępne do gry. Emotki zostały umieszczone w sezonowej przepustce bojowej i rozmieszczone na 100 poziomach przepustki bojowej.

Gracz musiał kupić przepustkę bojową sezonu 2 i ukończyć ją prawie w całości, aby zdobyć wszystkie emotki (ostatnia emotka była nagrodą za osiągnięcie 95 poziomu przepustki bojowej).

W późniejszych sezonach twórcy wprowadzili więcej emotikonów skoków spadochronowych. Były one związane albo z zakupami i postępami w sezonowej przepustce bojowej, albo ze specjalnymi wydarzeniami rozrzuconymi na przestrzeni lat. Aktualnie dostępne emotikony skoków spadochronowych można znaleźć, przewijając listę nagród przepustki bojowej (otwierając menu „Centrum sezonu” w lewym górnym rogu).

Emotki Skydive wydane podczas wydarzeń można kupić za 1000 monet Apex (waluta premium) lub 800 metalu rzemieślniczego lub w zestawie z innymi przedmiotami z tej samej kolekcji wydarzenia. Jeśli kupujesz zestaw, masz tylko szansę odblokowania emotki skok ze spadochronem, ponieważ w tym samym slocie może znajdować się kilka innych przedmiotów kosmetycznych.

Każde nowe wydarzenie może przynieść nową emotikonę skoku spadochronowego dla ulubionej legendy, więc uważaj na nowe wydarzenia i oferty w sklepie. Po zakończeniu wydarzenia te kosmetyki nie będą już dostępne w sprzedaży.

Jak korzystać z emotikonów skoków spadochronowych w Apex Legends?

Po odblokowaniu emotki skoku spadochronowego dla legendy, zostanie ona automatycznie wyposażona i gotowa do użycia. Aby użyć emotki skoku spadochronowego w grze, naciśnij przycisk skoku podczas skoku spadochronowego. Przycisk skoku domyślnie to „Spacja” na klawiaturze i „A” dla kontrolerów. Możesz również zmienić te ustawienia w menu „Ustawienia”. Polecenie emotikony skoku spadochronowego jest zablokowane dla polecenia „skok”, więc nie można zmienić jednego bez zmiany drugiego.

Jeśli masz kilka emotikonów skoków spadochronowych dla legendy, możesz wybrać, w którą chcesz zagrać, przytrzymując przycisk emotki i wybierając emotikonę z wyskakującego menu kołowego. Alternatywnie, jeśli skończyłeś emotikonę skoku ze spadochronem, możesz przejść do następnej odblokowanej (ułożonej według daty pozyskania).

Możesz używać emotikonów skoków spadochronowych za każdym razem, gdy skaczesz, co może się zdarzyć w kilku scenariuszach:

  • Na początku meczu wszyscy gracze będą skakać ze statku spadochronowego. Ta długa przerywnikowa scena skoku spadochronowego może czasami pozwolić ci na powtórzenie emotikony skoku spadochronowego więcej niż jeden raz, w zależności od tego, jak daleko spadasz.
  • Skalowanie wieży do skoków (linia tyrolska połączona z czerwonym balonem). Kiedy dotrzesz na szczyt, zaczniesz skakać ze spadochronem na ziemię.
  • Na mapie Krawędź Świata gejzery na mapie działają jak wieże do skoków (z nieco krótszym czasem wznoszenia). Te gejzery są rozrzucone po mapie (na mapie są również wieże do skoków), ale najbardziej widoczny jest w POI (punkt zainteresowania) o nazwie „Gejzer”.

Aktualizacje map mogą czasami dodawać inne funkcje, które pozwalają graczom skakać ze spadochronem. Gra wyświetli również monit o użycie emotikony skoku spadochronowego w dolnej części ekranu.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak aktywować emotkę Skydive w Apex?

Możesz aktywować emotikonkę skoku spadochronowego podczas skoku, naciskając przycisk „Skok”. W przypadku konfiguracji klawiatura + mysz jest to przycisk „Spacja”, podczas gdy większość kontrolerów zamiast tego używa przycisku „A”.

Czy Bloodhound ma emotikonę skoku spadochronowego?

Bloodhound ma obecnie trzy emotikony skoków spadochronowych:

• Postawa stoicka: Bloodhound obraca się w powietrzu i kiwa głową graczowi. Ta emotka była dostępna jako część przepustki bojowej sezonu 2.

• Nigdy więcej: Bloodhound obraca się w powietrzu do góry nogami jako nieuprzejmość kręgu kruka wokół niego. Emotka była dostępna jako część kolekcji przedmiotów wydarzenia „Przejęcie systemu”.

• Skrzyżowane miecze: Bloodhound aktywuje swoje reflektory (podobnie do używania swojej superumiejętności), wyciąga dwa miecze i wykonuje powietrzne akrobacje. Ten przedmiot był dostępny w kolekcji przedmiotów wydarzenia „Noc walki”.

Niektóre wydarzenia w przyszłych nagrodach przepustki bitewnej mogą wprowadzać nowe emotki skoków spadochronowych (lub umożliwiać kupowanie starszych), więc uważaj na aktualizacje sklepu i nowe sezony rankingowe!

Jak skakać ze spadochronem w Apex Legends?

Wszyscy gracze będą skakać ze spadochronu ze startowego statku desantowego do miejsca zrzutu, gdy rozpocznie się mecz. Ten dodatkowy czas pozwala na ustalenie początkowej strategii i rozpoznanie pozycji przeciwników. Teraz nadszedł czas, aby użyć emotikonów skoków ze spadochronem.

Alternatywnie użyj wież do skoków (balonów połączonych pionowymi liniami zip z ziemią), gejzerów (na Skraju Świata) lub innych funkcji mapy. Na przykład funkcja „Mirage Voyage” miała otwory wentylacyjne, które wyrzucały graczy do skoku spadochronowego. Korzystając z wieży do skoków, będziesz skakać ze spadochronem tylko wtedy, gdy dotrzesz na szczyt tyrolki.

Twoja legenda wyświetli szlak spadochronowy podczas wykonywania skoku spadochronowego.

Jak wyposażasz trasy w Apex?

Ślady skoków spadochronowych pojawią się za graczem podczas skoku spadochronowego. Niestandardowe trasy do skoków spadochronowych zostały wprowadzone wraz z pierwszą ligą rankingową (podczas sezonu 2) dla graczy z najwyższej półki (Diamond i Apex Predator). Tradycja rozdawania tras spadochronowych dla najlepszych graczy była kontynuowana przez kolejne sezony. W sezonie 4 wprowadzono rangę Mistrza, przewyższając Diament (i sprawiając, że Diament nie kwalifikuje się już do nagród za szlak nurkowy). W sezonie 8 szlaki nurkowe zostały ponownie wprowadzone dla graczy Diamond. Kolor szlaku nurkowego zależy od osiągniętej rangi.

Aby wyposażyć ścieżkę nurkową, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz zakładkę „Wyposażenie” w górnej części menu głównego.

2. Wybierz „Dostosowanie gry” na dole.

3. Kliknij na zakładkę „Skydive Trails”.

4. Kliknij prawym przyciskiem myszy szlak, który chcesz wyposażyć (gracze na kontrolerach muszą użyć przycisku „RT” lub „strzel”).

Skok spadochronowy do zwycięstwa z emotikonami

Teraz wiesz, jak zdobywać i wyposażać emotikony skoków spadochronowych w Apex Legends. Możesz użyć tych krótkich animacji, aby spędzić trochę czasu, upuszczając większe odległości na mapie. Pamiętaj tylko, aby zwracać uwagę na pobliskich przeciwników, zamiast skupiać się na ładnych animacjach!

Jaka jest twoja ulubiona emotikona skoków spadochronowych w Apex Legends? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.