Jak pobrać Disney Plus na telewizory Samsung Smart TV

Dzięki Disney Plus firma w końcu zagłębiła się w świat transmisji strumieniowej i teraz cieszy się znaczącym sukcesem dzięki temu przedsięwzięciu.

Jak pobrać Disney Plus na telewizory Samsung Smart TV

Żyjemy w czasach, w których Disney nie jest już siecią oferującą wyłącznie programy dla dzieci. W przypadku filmów takich jak Gwiezdne wojny będziesz chciał wiedzieć, jak pobrać Disney Plus na swój telewizor Samsung Smart TV. W tym artykule omówiono, jak uzyskać Disney Plus na telewizorze Samsung.

Zacznij od rejestracji

Zanim zaczniesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy Disneya w Disney Plus, musisz założyć konto, jeśli jeszcze go nie masz. Możesz zarejestrować konto, rejestrując się tutaj. Oprócz zwykłej subskrypcji Disney+ możesz uzyskać swoje ulubione filmy, programy i sport za jedną niską cenę, łącząc Disney Plus z Hulu i ESPN Plus.

Czy to działa na telewizorach Samsung Smart?

Telewizory Samsung stają się coraz bardziej popularne i łatwo dostępne w wielu sklepach detalicznych, oferując aplikacje na żądanie, takie jak Netflix, Vudu, Hulu, Disney+ i inne.

Chociaż Disney początkowo usunął telewizory Samsung z listy obsługiwanych aplikacji, od tego czasu rozszerzyły się na telewizory Samsung i wiele innych urządzeń i marek. Obsługują teraz także telewizory inteligentne Amazon Fire TV i LG. Było oczywiste, że będą powiększać swoją listę kompatybilnych urządzeń, ale nowe przedsięwzięcie wymaga stopniowego rozwoju i zmian. Wracając teraz do telewizorów Samsung, możesz przeszukać SmartHub, aby sprawdzić, czy Disney+ jest dostępny w Twoim konkretnym modelu.

Jeśli Twój konkretny telewizor Samsung nie oferuje aplikacji Disney+, nadal istnieją sposoby, aby korzystać z tej usługi na dużym ekranie. Oto miarka.

Disney plus

Co się stanie, jeśli mój telewizor Samsung nie obsługuje Disney+?

Jeśli znasz trendy w nowoczesnych technologiach, powinieneś wiedzieć przynajmniej jedną rzecz. Znalezienie obejścia ma nigdy było łatwiejsze niż dzisiaj. Nawet jeśli urządzenia działają na mikroskopijnym poziomie, prawie zawsze można znaleźć rozwiązanie każdego problemu technologicznego, głównie dzięki mentalności „rozwiąż to lub unowocześnij to lepiej”. W dzisiejszych czasach nikt nie wymyśla kół na nowo. Większość firm skupia się na znajdowaniu rozwiązań istniejących problemów.

Czy istnieje sposób na pobranie Disney Plus na telewizor Samsung, jeśli Disney nie obsługuje Twojego modelu? Cóż, nie do końca. Żaden hack ani dodatek nie jest dostępny, aby otworzyć wrota do świata Disney Plus. MOŻESZ jednak dodać urządzenia obsługujące aplikację. Oto kilka sposobów na oglądanie Disney+ na telewizorze HD firmy Samsung.

Obejścia Samsung TV dla Disney+ Streaming

Słowo „obejścia” może sprawić, że poczujesz się, jakbyś miał zamiar założyć biały płaszcz i kołysać tymi ochronnymi goglami naukowymi. Nie, do pracy potrzebujesz tylko odpowiedniego urządzenia.

Prezentacja ekranu

Każdy nowoczesny smartfon lub tablet jest wyposażony w opcję dublowania/przesyłania ekranu. Zasadniczo wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Disney Plus ze sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu i pozwolić smartfonowi lub tabletowi przesyłać strumień do telewizora Samsung HDTV. Oczywiście zależy to od posiadanego modelu, ale możesz również użyć urządzenia USB, takiego jak Chromecast, jeśli nie ma tej funkcji.

Jeśli chodzi o Urządzenia z systemem iOS, upewnij się, że zarówno telewizor Smart TV, jak i smartfon są połączone z tą samą siecią Wi-Fi. Następnie pobierz aplikację, która pomoże Ci wykonać kopię lustrzaną ekranu telefonu/tabletu. Wiele telefonów z systemem iOS ma wbudowany system operacyjny za pomocą Apple AirPlay 2 funkcja. Jeśli Twój telefon nie ma tej opcji, rozejrzyj się po sklepie z aplikacjami, aby znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom. AirPlay 2 jest dostępny na większości telewizorów Samsung Smart TV od 2018 roku.

pobierz Disney Plus

Z wieloma Telefony z Androidem, możesz użyć wbudowanej aplikacji do screencastingu/odbicia lustrzanego lub znaleźć taką, która lepiej odpowiada Twoim potrzebom w Sklep Play.

Gdy tylko zobaczysz ekran swojego telefonu w lustrzanym odbiciu na telewizorze Samsung Smart TV, możesz uruchomić aplikację Disney+ ze swojego smartfona, aby przesyłać strumieniowo treści HD, ile tylko chcesz.

Urządzenia do przesyłania strumieniowego

Prawdopodobnie słyszałeś o Roku, Chromecaście i podobnych urządzeniach „strumieniowych”. Większość inteligentnych telewizorów, Samsunga lub innych, zwykle nie jest ładowana wieloma aplikacjami, ale oferują niewielką garść. Tutaj przydają się „streamery”.

Dzięki dobremu urządzeniu do przesyłania strumieniowego nie musisz już martwić się podłączaniem laptopa do telewizora przez HDMI lub szukaniem sposobów na strumieniowe przesyłanie filmów z telefonu do telewizora, jednocześnie szukając przyzwoitego miejsca do ładowania, aby cieszyć się zabawą.

Urządzenia do przesyłania strumieniowego specjalizują się w rozrywce na żądanie i działają tak długo, jak tego chcesz, bez konieczności używania ładowarki. Wystarczy podłączyć go do telewizora Samsung za pomocą kabla HDMI, a następnie pobrać bezpośrednio na niego aplikację do przesyłania strumieniowego Disney Plus. Oczywiście każde z tych urządzeń ma inny samouczek konfiguracji, ale zwykle są one bardzo proste i nieskomplikowane. Wiele urządzeń do przesyłania strumieniowego wymaga zasilania USB, niezależnie od tego, czy używasz portu USB w telewizorze, czy zasilacza (takiego jak ładowarka do smartfona) w ścianie.otworek twardego resetu RokuJak oglądać PD na żywo bez kabla - Apple TVDisney+ obsługuje Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast i Android TV, więc prawie każde urządzenie do przesyłania strumieniowego będzie dobrze.

Podsumowując, dublowanie ekranu, przesyłanie ekranu lub korzystanie z jednego z popularnych urządzeń do przesyłania strumieniowego jest zawsze opcją dla wszystkich telewizorów HD firmy Samsung, które nie obsługują Disney+. Oczywiście niektóre modele nie mają wbudowanej obsługi kopii lustrzanej ani żadnych portów USB do urządzeń do tworzenia kopii lustrzanych, ale mają HDMI do urządzeń strumieniowych, więc nadal dobrze jest iść!