Jak pobrać Disney Plus na Samsung Smart Hub

Czy jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? A może jesteś zakochany w Steam Boat Wille? Tak czy inaczej, masz teraz możliwość posiadania wszystkich ulubionych tytułów w jakości HD w jednym miejscu. A najlepsze jest to, że Disney Plus zapewnia wsparcie dla telewizorów Samsung, smartfonów, tabletów i innych gadżetów.

Jak pobrać Disney Plus na Samsung Smart Hub

Oznacza to, że nie będziesz musiał uciekać się do żadnych hacków ani sztuczek, aby uruchomić usługę. Poniższy artykuł koncentruje się na pobieraniu aplikacji na Samsung Smart Hub, z krótkim przeglądem innych dołączonych metod.

Zacznij od rejestracji

Zanim zaczniesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy Disneya w Disney Plus, musisz założyć konto. Zacznij od zarejestrowania się tutaj na bezpłatny tygodniowy okres próbny lub zdobądź swoje ulubione filmy, programy i sport za jedną niską cenę, łącząc Disney Plus, Hulu i ESPN Plus właśnie tutaj!

Korzystanie z Samsung Smart Hub

Pobieranie i instalowanie aplikacji to nic trudnego. Ale przed instalacją należy zrobić kilka rzeczy, aby upewnić się, że Samsung Smart Hub działa jak w zegarku.

Disney plus

Przygotowanie w jednym kroku

Aby korzystać z Samsung Smart Hub, telewizor musi być podłączony do Internetu. Aby uzyskać bardziej stabilne połączenie, użyj kabla Ethernet, nawet jeśli telewizor Samsung działa dobrze w sieci Wi-Fi. Następnie musisz skonfigurować Ustawienia sieciowe – wybierz Menu, kliknij Sieć, a następnie przejdź do Ustawień sieciowych. Spodziewaj się, że zostaniesz poproszony o podanie hasła do sieci.

Samsung inteligentny hub

Brak połączenia z Internetem, teraz musisz skonfigurować koncentrator. Wybierz przycisk „Konfiguruj Smart Hub” w lewym dolnym rogu ekranu i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora. Jest to w zasadzie menu, które pozwala dostosować hub do swoich potrzeb.

skonfiguruj inteligentne centrum

Pobieranie Disney Plus

Przejdź do ekranu głównego telewizora, wybierz ikonę wyszukiwania i wpisz Disney Plus. Aplikacja powinna natychmiast pojawić się pod wynikami wyszukiwania, wybierz ją, aby uzyskać dostęp do okna Disney Plus.

Kliknij Pobierz lub zainstaluj pod obrazem miniatury aplikacji i poczekaj na zakończenie pobierania. Po pobraniu aplikacja przejdzie do okna Moje aplikacje, które znajduje się w menu Aplikacje. Możesz przenieść aplikację na ekran główny, aby uzyskać łatwiejszy dostęp.

Zaznacz Disney Plus i przytrzymaj przycisk Wybierz lub Enter na pilocie Samsung. Teraz możesz przenieść aplikację w żądane miejsce na ekranie głównym.

Disney Plus – jak się zarejestrować

Jeśli chodzi o rejestrację, masz dwie opcje. Zarejestruj się przed pobraniem aplikacji lub zrób to po otwarciu aplikacji w telefonie Samsung. Oto krótki przegląd wymaganych działań.

Rejestracja w przeglądarce

Przejdź do komputera, uruchom przeglądarkę i wejdź na oficjalną stronę Disney Plus. Kliknij przycisk „Keep Me Update” i wypełnij formularz online swoimi danymi. W chwili pisania tego tekstu Disney Plus nie został oficjalnie wydany, a przycisk rejestracji może być inny, gdy wchodzisz na stronę.

Tak czy inaczej, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem od Disneya i możesz teraz użyć danych logowania, aby zalogować się na swoje konto. Te same dane uwierzytelniające dotyczą wszystkich urządzeń z aplikacją Disney Plus.

Rejestracja w aplikacji

Otwórz aplikację Disney Plus z Samsung Smart Hub i wybierz „Rozpocznij bezpłatny okres próbny” w oknie powitalnym. Bezpłatny okres próbny to tylko siedem dni, ale to uczciwe, jeśli weźmiesz pod uwagę stosunkowo niską cenę usługi.

W każdym razie zostaniesz poproszony o podanie swoich danych uwierzytelniających i ponownie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Następnie możesz kontynuować i zalogować się na swoje konto. Podczas pierwszego logowania Disney Plus poprosi Cię o podanie hasła do usługi. Pamiętaj o tym, ponieważ nie ma opcji autouzupełniania, jeśli zdecydujesz się wylogować.

Dygresja: Interfejs logowania do Disney Plus jest naprawdę dobrze rozplanowany. Nie ma zbędnych kroków, mylących menu ani długich formularzy.

Metoda screencastu

Jeśli nie możesz pobrać Disney Plus na Samsung Smart Hub, istnieje możliwość przesłania ekranu ze smartfona Samsung na telewizor. Ta funkcja nazywa się Smart View lub Screen Mirroring i jest dostępna w Galaxy Note II i nowszych modelach, takich jak Galaxy S8.

Jeśli chodzi o telewizory, seria F, która miała kilka iteracji od 2013 roku, wykorzystuje Wi-Fi do screencastu. Nie trzeba dodawać, że zarówno telewizor, jak i smartfon muszą być podłączone do tej samej sieci. Istnieją dwie metody zainicjowania tworzenia kopii lustrzanej.

Naciśnij przycisk Źródło, znajdź źródło Screen Mirroring i wybierz je. Telewizor czeka następnie, aż smartfon nawiąże połączenie. Alternatywnie możesz nacisnąć przycisk Menu, wybrać Sieć, nacisnąć Wybierz, a następnie wybrać Screen Mirroring.

Gdy telewizor będzie gotowy do dublowania, chwyć telefon, przesuń palcem w dół, aby uzyskać dostęp do szybkiego menu, i dotknij Screen Mirroring. Twój Smart TV powinien pojawić się pod sugestiami, dotknij go i gotowe.

Notatka: Metoda screencastingu zakłada, że ​​pobrałeś i zainstalowałeś aplikację Disney Plus na smartfonie Samsung.

Dołącz do świata Disneya

Połączenie Samsung Smart Hub, Smart TV, Disney Plus tworzy potężne centrum domowej rozrywki. Powinieneś również wiedzieć, że usługa subskrypcji Disneya obejmuje kilka innych kanałów, z których możesz korzystać.

Od jak dawna korzystasz z Samsung Smart Hub? Jakie są według Ciebie plusy i minusy tej usługi? Podaj nam swoje dwa grosze w sekcji komentarzy poniżej.