Jak uzyskać więcej zamówień na napęd DoorDash?

Usługa zamawiania i dostarczania jedzenia online DoorDash to popularna opcja generowania dochodów pobocznych lub w pełnym wymiarze godzin. Kurierzy mogą pracować według własnego harmonogramu i selektywnie wybierać zlecenia, które przyjmują. System i aplikacja DoorDash pomogą Ci zmaksymalizować Twoje zarobki.

Dasherzy mogą otrzymać więcej zamówień i zwiększyć swoje dochody dzięki wcześniejszemu planowaniu i znajomości obszaru, w którym będą się poruszać. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zwiększyć zamówienia i zarobić więcej pieniędzy, w tym artykule omówiliśmy kilka kluczowych punktów.

Ponadto omawiamy, jak uzyskać więcej podwójnych i skumulowanych zamówień oraz ogólnie jak zwiększyć swój dochód.

Jak uzyskać więcej zamówień na napęd DoorDash?

Przedstawiliśmy pięć wskazówek, które pomogą Ci uzyskać więcej zamówień podczas zmian.

Wskazówka pierwsza: wybierz odpowiedni czas na pracę

Jeśli to możliwe, pracuj w godzinach szczytu. Według danych DoorDash najlepsze czasy do pracy to zazwyczaj pora lunchu (11:00 – 14:00) i kolacja (16:30 – 20:00). Również biznes rozwija się w niektóre święta, np. Halloween.

Zapoznaj się z obszarami, w których się poruszasz, a także z godzinami szczytu, które mogą się nieznacznie różnić.

Wskazówka druga: bądź we właściwym miejscu we właściwym czasie

O ile to możliwe, bądź we właściwym miejscu, aby przewidywać zamówienia. Gęsto zaludnione obszary z popularnymi restauracjami oferują największy potencjał do wyższych zarobków. Zignoruj ​​obszary o najwyższych płacach, jeśli oznacza to, że będziesz otrzymywać mniej zamówień ze względu na większą liczbę kurierów działających w tym obszarze.

Najlepsi biegacze twierdzą, że otrzymują najwięcej zamówień, gdy przebywają w punkcie początkowym i w pobliżu gorącego punktu. Przed rozpoczęciem zmiany skorzystaj z aplikacji, aby sprawdzić i porównać rynki, aby zobaczyć, które są najbardziej ruchliwe i gdzie znajdują się obszary hotspotów.

Skorzystaj z witryny klienta, aby zobaczyć, które restauracje oferują promocje, ponieważ prawdopodobnie są najbardziej ruchliwe i są dobrym miejscem do oczekiwania.

Wskazówka trzecia: zaplanuj swoje dostawy

DoorDash od czasu do czasu wyszarza określone obszary na mapie, wskazując, że region jest na wyczerpaniu. Zwykle dzieje się tak w obszarach o dużym natężeniu ruchu, gdzie możesz otrzymać wiele zamówień jednocześnie.

Jeśli możesz, spróbuj zaplanować swoją zmianę z maksymalnie pięciodniowym wyprzedzeniem, aby zasadniczo zarezerwować miejsce w ruchliwych obszarach o wysokich zarobkach.

Wskazówka czwarta: świetna obsługa klienta

Jako przedstawiciel DoorDash zawsze pamiętaj o jak najlepszej obsłudze klienta. Wyglądaj reprezentacyjnie, przyjeżdżaj z uśmiechem i zachowaj dodatkowe przyprawy na wypadek, gdyby klient potrzebował więcej. Kiedy klienci czują się dobrze w swoich interakcjach z kurierami DoorDash, będą nadal korzystać z platformy.

Wskazówka piąta: bądź przygotowany

Aplikacja przypomni Ci, że przed rozpoczęciem zmiany musisz mieć:

  • W pełni naładowany telefon

  • Pełny zbiornik gazu

  • Twoja czerwona kartka

  • Termofor i koce kosmiczne

Jak uzyskać więcej podwójnych zamówień na DoorDash?

Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie podwójnych zamówień, wybierz gęsto zaludnione obszary z popularnymi restauracjami i pracuj w godzinach szczytu. Dowiedz się, które restauracje oferują promocje (prawdopodobnie będą najbardziej ruchliwe) z większą liczbą podwójnych zamówień.

Jak uzyskać więcej ułożonych zamówień na DoorDash?

Podobnie jak w przypadku podwójnych zamówień, możesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie skumulowanych zamówień w godzinach szczytu – zwłaszcza w weekendy – w gęsto zaludnionych obszarach z popularnymi i dużymi restauracjami.

Przed rozpoczęciem zmiany użyj aplikacji, aby porównać rynki, aby wiedzieć, gdzie znajdują się hotspoty i pozostać w tym obszarze tak często, jak to możliwe.

Dodatkowe często zadawane pytania

Dlaczego nie otrzymuję żadnych zamówień na DoorDash?

Jeśli nie otrzymujesz zamówień, sprawdź następujące elementy:

• Twoja kreska nie jest wstrzymana.

• Jesteś zalogowany do Dash.

• Masz połączenie z Wi-Fi.

Jak mogę zarobić więcej jeżdżąc dla DoorDash?

Lokalizacja to pieniądze

Przejdź do obszarów, w których będziesz mieć zamówienia najwyższej jakości.

Staraj się unikać miasta tak bardzo, jak to możliwe. Życie w mieście może być drogie. Osoby mieszkające w condos i mieszkaniach mogą mieć mniejszy budżet, dlatego mogą oferować mniejsze napiwki. Wielkość ich zamówień również wydaje się być mniejsza – zazwyczaj zamówień dla jednej lub dwóch osób – w porównaniu z zamówieniami od osób mieszkających w domach.

Parking

W zatłoczonych obszarach miejskich będziesz mieć mniej opcji swobodnego parkowania i być może będziesz musiał zapłacić za parkowanie.

Czas zwrotu

Z reguły staraj się unikać wysokich podwyżek i mieszkań, chyba że w grę wchodzą podwójne i skumulowane zamówienia, które są warte twojego czasu.

Uzyskiwanie dostępu do mieszkań i budynków typu condo może być zadaniem samym w sobie. Ścisła ochrona, punkty kontrolne, bramki, kody do drzwi itp. Oczekiwanie, aż klient odbierze wywołanie bramy, oczekiwanie na kod itp. Możesz stracić dużo czasu na dostanie się do budynku tylko po to, aby zrzucić go.

Z DoorDash im szybciej jesteś, tym więcej zarabiasz. Dlatego kluczowe znaczenie ma skrócenie czasu porzucania. Im mniej czasu spędzisz na drop-off, tym więcej drop-offów możesz zmieścić w danym okresie.

Dash w drogich obszarach

Wybierz drogie targowiska, składające się z drogich domów mieszkalnych. Osoby mieszkające na tego typu obszarach mają zwykle większy dochód do dyspozycji, dlatego mogą oferować hojne napiwki. Ich zamówienia są również większe, ponieważ zamawiają dla rodzin, co oznacza więcej pieniędzy dla ciebie.

Czas to pieniądz

Nie próbuj robić zbyt wiele w jeden dzień. W efekcie wydasz więcej na paliwo i zwiększysz niepotrzebny przebieg samochodu. Pracuj w godzinach szczytu w bardziej zamożnych rejonach.

Pory kolacji są zwykle bardziej zajęte, ponieważ wiele osób nie ma czasu na gotowanie, gdy wracają z pracy do domu. Wygodniej jest używać DoorDash.

Pracuj więcej okresów szczytowych

Weekendy mogą być najlepszym czasem na zarobienie największych pieniędzy, ponieważ Twoi koledzy Dasherzy mogą zdecydować się na wolne weekendy. Najbardziej ruchliwe są sobotnie i niedzielne pory obiadowe.

Na przykład możesz zaplanować pracę na jeden dzień w tygodniu i oba dni w weekend w godzinach szczytu. Przyniesie to więcej korzyści Twojej kieszeni niż konieczność gonienia za zamówieniami każdego dnia w ciągu tygodnia.

Zwróć uwagę na promocje

Korzystaj z aplikacji, aby być na bieżąco z promocjami. W bardzo ruchliwych okresach aplikacja wskaże, ile więcej zarobisz na kroplę, np. plus 3 dolary, plus 4 dolary itd.

Zmiana lokalizacji podczas zmiany

Zmień swoją lokalizację tylko wtedy, gdy jest to wygodne.

Zastanów się, ile to zajmie, jaki jest przebieg benzyny i samochodu oraz czy dobrze tam zarobisz. Jeśli wybierasz się w nowe miejsce, czy będziesz musiał przebyć długą drogę powrotną do obszaru, z którego zacząłeś wracać do domu? W takim scenariuszu, kiedy zbliża się koniec twojej zmiany, lepiej byłoby zmienić obszar, który może być bardziej lukratywny niż ten, w którym aktualnie się znajdujesz i który jest bliżej domu.

Zwiększ swoje szanse na DoorDash

DoorDash to jedna z największych internetowych platform dostarczania żywności, z której korzysta 18 milionów ludzi. Kurierzy DoorDash mają możliwość zarobienia dużych pieniędzy, zwiększając swoje szanse na otrzymanie większej liczby zamówień.

Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie tego celu, w tym planowanie zmian z wyprzedzeniem, dzięki czemu możesz pracować w najbardziej ruchliwych obszarach i pracować w weekendy w godzinach szczytu. Możliwość otrzymywania podwójnych i skumulowanych zamówień wzrasta podczas pracy w gęsto zaludnionych obszarach z popularnymi restauracjami i restauracjami z promocjami.

Jakie było twoje dotychczasowe doświadczenie jako Dasher? Co lubisz w tym najbardziej, a co najmniej? Daj nam znać, jak to jest pracować dla DoorDash w sekcji komentarzy poniżej.