Czy Snapchat ma limit znajomych?

Czy Snapchat ma limit znajomych? Jak mogę zdobyć więcej znajomych na Snapchacie? To dwa pytania, które otrzymaliśmy bardzo często w TechJunkie. Ponieważ te pytania są ze sobą powiązane, pomyślałem, że odpowiem na oba w jednym poście.

Czy Snapchat ma limit znajomych?

Snapchat rośnie z dnia na dzień i nie wykazuje oznak spowolnienia. Mając na uwadze popularność Snapchata, jeśli lubisz media społecznościowe lub prowadzisz firmę, którą chcesz promować, Snapchat to sieć społecznościowa, w której musisz być.

Podobnie jak w przypadku wszystkich sieci społecznościowych, Snapchat pozwala zbierać przyjaciół wszelkiego rodzaju. Nie jest tak, jak na tym Facebooku, sieci społecznościowej, która zamienia liczby w coś, z czego można być bardzo dumnym, ale po prostu nie możemy się powstrzymać, ponieważ chcemy więcej przyjaciół i kontaktów na wszystkich platformach społecznościowych.

Czy Snapchat ma limit znajomych?

Kiedy Snapchat został początkowo uruchomiony, uważano, że istnieje limit 2500 znajomych. Kiedy już to trafisz, nie możesz dodać nikogo innego. Jakiś czas później ten limit został podniesiony do 5000 znajomych. Nie mam tylu znajomych na Snapchacie, ale znam kogoś, kto pracuje w marketingu w mediach społecznościowych i ma taką liczbę znajomych na Snapchacie.

Gdy osiągniesz limit znajomych, zobaczysz komunikat informujący, że nie możesz dodać więcej znajomych. Dobrą wiadomością jest to, że nadal mogą Cię dodać, aby mogli zobaczyć Twoje Snapy, ale nie będziesz mógł ich dodać, dopóki nie zrobisz małego sprzątania.

Ilu masz przyjaciół?

Niestety Snapchat nie pozwala użytkownikom zobaczyć, ilu znajomych mają na swoim koncie. Listę znajomych możesz wyświetlić, przechodząc do ustawień w aplikacji.

  1. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu
  2. Wybierz „Moi znajomi” w menu
  3. Przewiń listę, aby zobaczyć swoich znajomych Snapchat

Chociaż nie pokazuje to rzeczywistej liczby znajomych, których masz, możesz zobaczyć, kto jest na liście i zorientować się, ile osób dodałeś na Snapchacie.

Jak mogę zdobyć więcej znajomych na Snapchacie?

Drugie pytanie jest większe, dlatego zostawiłem je na koniec. Zdobywanie większej liczby przyjaciół na Snapchacie wymaga czasu, wysiłku i wyobraźni i nie jest łatwym zadaniem.

Jednak dzięki temu przyjacielowi, który zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, zebrałem kilka wskazówek, które pomogą Ci stać się popularnym.

Masz plan Snapchata

Nie musisz opracowywać własnej strategii marketingowej w mediach społecznościowych, ale warto mieć jakiś plan. Po co ci wszyscy ci przyjaciele? Kim powinni być? Co chcesz osiągnąć na Snapchacie?

Co chcesz, aby Twoi znajomi Snapchata myśleli o Tobie? Plan powinien odpowiadać na te pytania i dostarczać wskazówek dotyczących jakości i rodzaju udostępnianych Snapów.

Posiadanie planu, a następnie jego realizacja znacznie zwiększa szanse, że przyciągniesz więcej znajomych Snapchata.

Stań się bardzo wygodny dzięki Snapchat

Komfort pochodzi z wiedzy, jak używać czegoś i pewności w tym użyciu. Snapchat nie jest najbardziej intuicyjną siecią społecznościową, więc warto przyzwyczaić się do tego, jak to działa, jak Snap, jak chronić swoją prywatność, jak inni wchodzą w interakcje i wszystkie te dobre rzeczy.

Kiedy będziesz całkowicie zadowolony ze Snapchata, pojawi się to w twoich postach, co w rezultacie będzie lepiej odbierane.

Ćwicz robienie ciekawych rzeczy, które sprawią, że Twoje Snapy będą bardziej atrakcyjne, na przykład tworzenie kolażu zdjęć do historii Snapchata.

Zobacz, co robią inni, którzy mają wielu znajomych na Snapchacie

W marketingu proces ten nazywa się analizą konkurencji. Co twoi konkurenci robią na Snapchacie? Jakie treści udostępniają? Czy podoba się ich publiczności? Czy czegoś im brakuje? Coś, co mógłbyś zrobić lepiej? Co próbują osiągnąć twoi konkurenci?

Wszystkie te rzeczy mogą poważnie poprawić wydajność Snapchata, niezależnie od tego, czy robisz to tylko dla zabawy, czy w celu promowania firmy. Możesz uczyć się od innych ludzi, którzy już osiągnęli to, do czego dążysz.

Na początek emulacja jest w porządku, ale chcesz się upewnić, że wszystko, co robisz, jest oryginalne. Jeśli ludzie widzieli to wcześniej, nie będą chcieli tego zobaczyć ponownie.

Zapylenie krzyżowe z innymi sieciami społecznościowymi

Zapylanie krzyżowe oznacza udostępnianie postów Snapchata w innych sieciach społecznościowych. Korzystaj ze swojego Snapcode, gdzie tylko możesz, korzystaj z łącza do udostępniania w innych sieciach, dodaj swój Snapcode do podpisów w wiadomościach e-mail i znajdź sposoby udostępniania treści w różnych kanałach, z których korzystasz.

Możesz także zmienić przeznaczenie treści, z których korzystałeś w innych sieciach społecznościowych na Snapchacie.

Uważaj jednak, aby nie dręczyć ludzi ani nie stać się denerwującym. Jeśli spróbujesz wymusić udostępnianie lub udostępnianie wszędzie tych samych treści, ludzie szybko się tym zmęczą. Zrób to oszczędnie i złap haczyk. Następnie zostaw to ludziom do ugryzienia lub nie.

Opowiadaj historie za pomocą Snapchata

Snapchat dotyczy głównie Snapów, ale Historie też mogą być potężne. Jeśli zrobiłeś lub zrobiłeś ostatnio coś interesującego, zrobienie z tego historii jest fantastycznym sposobem na przyciągnięcie uwagi.

Dobrze opowiedz historię, a zyskasz przyjaciół. Zaplanuj swoją historię, zanim ją opublikujesz, ponieważ kiepskie historie również nie trafiają do nikąd!

Za kulisami historie są szczególnie przydatne, jeśli jesteś właścicielem firmy lub jesteś kreatywny. Zapewnienie ludziom wglądu w to, jak coś się robi lub robi, jest niezawodną wygraną. To samo dotyczy zabawnych lub poruszających historii, chociaż są one znacznie trudniejsze do wymyślenia.

Zdobywanie wpływu na dowolną sieć społecznościową to zasadniczo ten sam proces. Chcesz być trafny, użyteczny, zabawny i zabawny dla swoich odbiorców. W sieciach społecznościowych publikowanych jest wiele treści o niskiej jakości, więc jeśli potrafisz stanąć ponad tym, konsekwentnie ciężko pracując nad tworzeniem wyjątkowych treści dla swoich odbiorców, wyróżnisz się i zyskasz obserwujących.

Powodzenia i trzymaj się tego! Budowanie odbiorców i dobrych relacji w mediach społecznościowych wymaga czasu,

Ten artykuł TechJunkie może okazać się pomocny w osiągnięciu celów Snapchata: Dane demograficzne i statystyki Snapchata.

Czy masz jakieś wskazówki lub triki, aby zdobyć więcej przyjaciół na Snapchacie? Jeśli tak, powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!