Czy czat Snapchat zwiększa Twój wynik?

Snapchat zmienia się tak często, że śledzenie znaczenia lub działania jego funkcji może być naprawdę trudne. Jeśli nie jesteś zwykłym użytkownikiem, być może będziesz musiał nauczyć się od nowa korzystać z aplikacji po zaledwie trzech miesiącach przerwy.

Czy czat Snapchat zwiększa Twój wynik?

Oczywiście, wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak od czasu do czasu zmienia się kompresja zdjęć lub jak obsługa systemu operacyjnego dla Androida jest nadal bardzo gorsza od tego, co aplikacja oferuje użytkownikom iOS. Jednak nawet coś takiego jak Snapchat Score jest koncepcją podatną na zmiany.

Od jakiegoś czasu wielu użytkowników uważało, że wynikiem jest łączna liczba wysłanych i odebranych snapów. W rzeczywistości to nawet nie jest blisko. Na wynik może mieć wpływ wiele czynników, więc zobaczmy, co może poprawić Twój wynik w oparciu o ciągle zmieniający się system punktów Snapchata.

Jak działa wynik Snapchata

Jedyne, co każdy wie na pewno, to to, że użytkownicy zarabiają jeden punkt za wysłane lub odebrane (i otwarte) snapy. Możesz to sprawdzić samodzielnie, otwierając nieotwarte zatrzaski i monitorując wynik. Wydaje się, że nie ma żadnej różnicy między zdjęciami i filmami, ponieważ oba dają tylko jeden punkt.

Wysyłanie wiadomości tekstowych lub ich czytanie nie wydaje się zmieniać wyniku. Wydaje się również, że nie wzrośnie, jeśli otworzysz aktualizację historii.

Istnieje również wiele usterek, które mogą się pojawić. Czasami możliwe jest, że wynik utknął na określonej wartości. Możesz wysłać dziesiątki snapów i nie zauważyć zmiany swojego wyniku. Nikt tak naprawdę nie wie, dlaczego tak się dzieje, ze względu na niejasne opisy funkcji i algorytmy Snapchata.

Czy możesz zwiększyć wynik na inne sposoby?

Zanim zaczniesz martwić się o zwiększenie wyniku i zagłębienie się w chaotyczne wewnętrzne działanie systemu punktacji Snapchata, powinieneś wiedzieć, co tak naprawdę oznacza wynik. W przeciwieństwie do posiadania dużej liczby obserwujących lub ogromnej liczby przyjaciół, wynik Snapchata nie ustanawia zbyt dużego autorytetu.

Nie oznacza to, że wysoki wynik nie wygląda dobrze. Platformy mediów społecznościowych skupiają się na wysokich liczbach, więc tylko z tego powodu możesz chcieć zwiększyć swój wynik Snapchata. Ponownie pamiętaj, że nie robi to nic, aby podnieść Twój profil lub przynieść Ci więcej biznesu.

Jedną z alternatyw dla wysyłania losowych snapów do wszystkich swoich bliskich przyjaciół jest „współpraca” z innymi popularnymi Snapchatterami. Wysyłanie mapy do osób z dużą liczbą obserwujących powinno umożliwić szybsze zwiększenie wyniku, jednocześnie zwiększając widoczność.

Z systemem punktacji Snapchata wiąże się wiele mitów, a najbardziej popularne są te dotyczące systemu czatu. Niestety, nie ma bezpośredniej korelacji między wynikiem Snapchata a aktywnością na czacie, ale może to nie jest zła rzecz. Jeśli wynik ma stać się bardziej istotny w przyszłości, nadużywanie innych prywatnych wiadomości tylko po to, aby poprawić swój profil, nie jest dobrym pomysłem.

A co z hackiem Snapchata?

Nie brakuje reklam, które oszukują Twoją popularność. Twitch ma boty widzów, podczas gdy na Instagramie można kupić fałszywych obserwujących i polubienia. Użytkownicy Snapchata są również popularnymi celami twórców aplikacji, którzy obiecują ominąć środki bezpieczeństwa i algorytmy hakerskie w celu zwiększenia wyniku swojego profilu.

Na nieszczęście dla naiwnych użytkowników żadna taka strona nie okazała się działać. Większość z nich to witryny typu „koszt za działanie” (CPA), które wciągają Cię i skłaniają do wykonywania dla nich różnych zadań, nie dostając niczego w zamian.

Jedynym sposobem, aby na razie zwiększyć swój wynik, jest zrobienie tego samego, co robiłeś przez cały czas – wysyłanie i otwieranie snapów. Jeśli chcesz, aby Twój wynik poszybował w górę, po prostu zacznij wysyłać zdjęcia do celebrytów lub osób, które mają wielu fanów. Nie otworzą twoich zatrzasków, ponieważ są zbyt zajęci, więc możesz nawet wysłać im pusty obraz. Jeśli chodzi o algorytm, nadal wyślesz snap i tym samym otrzymasz punkt.

Ostatnie słowo

Sposób działania wyniku profilu Snapchat nie jest całkowicie przejrzysty. Istnieje wiele usterek, które się zdarzają, a które nie są adresowane ani rozpoznawane. Nie ma też żadnych hacków ani sztuczek, których można użyć do oszukania algorytmu. Jednym z powodów jest tajemnica otaczająca większość wewnętrznych działań Snapchata.

W większości przypadków tylko wysyłanie i otwieranie snapów może być powiązane ze zmianami w partyturze. Czatowanie na Snapchacie nie zwiększa twojego wyniku, ale być może możesz użyć go jako środka do przekonania niektórych znajomych lub obserwatorów do otwarcia większej liczby snapów, które im wyślesz.