Czy Life360 powiadamia o wylogowaniu?

Life360 to najlepsza aplikacja dla mam. Wykorzystuje GPS do ciągłego pokazywania tymczasowej lokalizacji Twoich bliskich. Niektórzy mogą powiedzieć, że ogranicza to prywatność, ale jest to narzędzie, które pomaga ludziom zachować spokój ducha, gdy ich bliscy są daleko. Poinformuje innych o Twojej aktualnej prędkości, miejscu ostatniej podróży i żywotności baterii innego użytkownika w telefonie.

Czy Life360 powiadamia o wylogowaniu?

Zamiast wysyłać tuzin wiadomości tekstowych lub głosowych, możesz po prostu sprawdzić lokalizację ukochanej osoby na mapie. Nie martw się, Twoja lokalizacja nie jest widoczna dla wszystkich korzystających z aplikacji, jest ona dostępna tylko dla osób z Twojego wewnętrznego kręgu.

Jeśli zastanawiasz się, czy po wylogowaniu jest powiadomienie, jest. Gdy wyłączysz swoją lokalizację, inni członkowie kręgu zobaczą komunikat Lokalizacja wstrzymana. Możesz dowiedzieć się o tej i innych wskazówkach Life360, jeśli będziesz czytać dalej.

Czy Life360 powiadamia Cię o wylogowaniu?

O Life360

Life360 istnieje już od ponad dekady i dziwne jest, że wiele osób wciąż o nim nie słyszało. Jest dostępny do pobrania zarówno na iOS, jak i na Androida i jest darmowy.

Możesz wybrać konto premium, które doda dodatkowe przydatne funkcje. Za dodatkowe pieniądze dostępny jest również dodatek Driver Protect, który pozwala sprawdzić, czy osoba z Twojego kręgu pisze SMS-y i prowadzi samochód, czy też przekracza prędkość. Poinformuje Cię również, czy ich samochód uległ wypadkowi, dzięki czemu możesz to sprawdzić i w razie potrzeby zadzwonić do władz.

Jak tego użyć

Pobierz i zainstaluj aplikację ze swojego sklepu z aplikacjami. Musisz zarejestrować konto, używając swojego numeru telefonu, adresu e-mail i oczywiście hasła. Zalecane jest przesłanie zdjęcia, aby Twoja rodzina mogła łatwiej rozróżnić na mapie.

Po zarejestrowaniu się Ty i Twoja rodzina lub znajomi możecie się wzajemnie dodawać. Możesz mieć osobny krąg dla dowolnej grupy, w którym znajdziesz swoje dzieci, drugi dla swojej drugiej połówki, a drugi dla znajomych. Członkowie kręgu są jedynymi, którzy zobaczą informacje dla tego kręgu.

Jak założyć krąg:

 1. Wybierz menu znajdujące się w lewym górnym rogu.
 2. Wybierz Utwórz krąg.
 3. Otrzymasz kod, dzięki któremu będziesz mógł udostępnić go osobom, które chcesz w swoim kręgu.
 4. Muszą mieć zainstalowane Life360.

  kod life360

Gdy Twój krąg będzie kompletny, możesz przez cały czas widzieć wszystkich jego członków na mapie. Możesz także zaznaczyć miejsce w menu, na przykład szkołę, do której chodzi Twoje dziecko. Stuknij imię swojego dziecka w kółku i wybierz szkołę. Teraz aplikacja poinformuje Cię, kiedy Twoje dziecko wejdzie lub opuści szkołę.

Life360 powiadamia o wylogowaniu

Dzięki Life360 możesz wysyłać wiadomości błyskawiczne, sprawdzać stan naładowania baterii kontaktów i ich historię lokalizacji w ciągu ostatnich dwóch dni. Premium wydłuża historię do miesiąca.

Udostępnianie lokalizacji

Jak wspomniano wcześniej, przez cały czas możesz zobaczyć lokalizację wszystkich członków swojego kręgu. O ile nie wyłączą udostępniania lokalizacji lub nie wylogują się z aplikacji, otrzymasz powiadomienie z komunikatem informującym, że ich lokalizacja lub GPS są wyłączone, nie mają sieci lub ich telefon komórkowy jest wyłączony.

Life360 Powiadom o wylogowaniu

Obok ich nazwy pojawi się wykrzyknik. Może się to również zdarzyć w przypadku utraty połączenia lub wyczerpania baterii. Kiedy wrócą online, nie zobaczysz już wykrzyknika.

Jeśli ktoś wyłączy udostępnianie lokalizacji, zobaczysz, że wstrzymał swoją lokalizację obok swojej nazwy. Aby ich lokalizacja była ponownie widoczna, muszą:

 1. Wejdź w Ustawienia.
 2. Przejdź do przełącznika Circle znajdującego się na górze.
 3. Wybierz żądany krąg.
 4. Przesuń palcem po Udostępnianie lokalizacji, aby je włączyć.

  Czy Life360 powiadamia o wylogowaniu?

Rozwiązywanie problemów Life360

Jak każda aplikacja, Life360 ma pewne dziwactwa. Niestety, niedokładne lokalizacje lub niepokazywanie się na mapie są częścią doświadczenia. Porozmawiajmy o kilku sposobach naprawienia tych usterek.

Jeśli otrzymasz nowy telefon lub masz wiele urządzeń, konieczne może być wykonanie powyższych kroków, aby poprawić wszelkie błędy.

Jeśli utraciłeś połączenie, musisz ponownie połączyć się z Life360. Najlepszym sposobem na to jest ponowne uruchomienie aplikacji. Wyloguj się i zaloguj ponownie.

Jeśli aplikacja się nie zamyka, użyj opcji Force Stop w informacjach o aplikacji. W razie potrzeby wyłącz telefon i włącz go ponownie. Teraz powinno być możliwe ponowne połączenie.

Aplikacja będzie musiała przez cały czas działać w tle Twojego telefonu. Może to być wieprz danych / baterii, ale dla niektórych osób z pewnością jest to warte spokoju. Sprawdź ustawienia danych komórkowych i czasu przed ekranem, aby upewnić się, że aplikacja ma odpowiednie uprawnienia do aktualizowania wszystkich osób w Twoim kręgu.

Ci, którzy korzystają z sieci CDMA (Verizon lub Sprint), mogą nie mieć możliwości rozmawiania i surfowania, co oznacza, że ​​Internet nie będzie działał podczas rozmowy telefonicznej. Life360 wymaga dostępu do Internetu przez cały czas, aby aktualizować lokalizację. Jeśli Twoja lokalizacja nie aktualizuje się prawidłowo, może to być spowodowane tymi ograniczeniami.

Podszywanie się pod Twoją lokalizację

Jeśli poważnie myślisz o dyskretnych podróżach, możesz sfałszować swoją lokalizację. Na urządzeniach z Androidem jest to znacznie łatwiejsze niż na urządzeniach z systemem iOS, ale jest to jeden ze sposobów na ukrycie Twojej prawdziwej lokalizacji bez wykrycia. Użytkownicy Androida mogą pobrać fałszywą aplikację GPS ze Sklepu Google Play, ustawić lokalizację swojego telefonu w dowolnym miejscu i udać się tam, gdzie chcą.

Uważaj na rodzinę

Life360 to darmowy i łatwy sposób na śledzenie znajomych i rodziny. Nie musisz już meldować się z każdym z nich kilka razy dziennie. Zobacz je na mapie przez cały czas.

Pamiętaj jednak, że udostępniasz swoją lokalizację z własnej woli. Nikt nie może cię do tego zmusić. Udostępniasz swoją lokalizację tylko osobom ze swoich kręgów. Nikt na zewnątrz nie dowie się, gdzie się znajdujesz.