Jak wyposażyć modyfikacje broni w Destiny 2?

Wraz z wydaniem najnowszego rozszerzenia Shadowkeep do Destiny 2 wprowadzono wiele zmian w sporej mechanice gry. Jedną z tych zmian było zachowanie modyfikacji broni.

Jak wyposażyć modyfikacje broni w Destiny 2?

W tym artykule pokażemy, jak wyposażyć modyfikacje broni w nowym rozszerzeniu Destiny 2, wraz z innymi niezbędnymi informacjami.

Czym są modyfikacje broni?

Modyfikacje broni to przedmioty, które można kupić, zdobyć poprzez zadania lub upuścić przez wrogów, które dają dodatkowe korzyści twojej broni. Dzięki różnorodności dostępnych modów można wybrać jedną, aby uzupełnić styl gry gracza.

Przed aktualizacją Shadowkeep modyfikacje broni były przedmiotem jednorazowego użytku i były używane po zainstalowaniu w broni. W nowym rozszerzeniu zdobycie modu do broni odblokowuje ten typ na stałe i kosztuje tylko Migotanie, jeśli chcesz go umieścić. Jeśli miałeś jakieś odinstalowane mody broni przed aktualizacją Shadowkeep, będą one kwalifikować się do odblokowania. Już zainstalowane mody się nie liczą.

wyposażyć modyfikacje broni

Jak wyposażyć modyfikacje broni?

Wyposażanie modyfikacji broni jest dość proste. Po prostu otwórz ekran postaci, kliknij szczegóły swojej broni, a następnie włóż mod, którego chcesz użyć. Jak już wspomniano, mody są teraz stałymi odblokowaniami, a nie przedmiotami jednorazowego użytku. Będziesz musiał zapłacić trochę migotu, aby włożyć mod do swojej broni, więc upewnij się, że masz pod ręką wystarczająco dużo.

destiny 2 wyposaża się w modyfikacje broni

Jakie rodzaje modyfikacji broni są dostępne?

Istnieje kilka rodzajów modyfikacji broni, każdy z własnym atutem, wraz z różnymi sposobami ich zdobycia. Tutaj wymieniamy dostępne modyfikacje broni, wszystkie są legendarną rzadkością. Mody sezonowe nie są uwzględniane, ponieważ zmieniają się regularnie i są wymieniane po zakończeniu sezonu. Zwróć uwagę, że sklep Banshee-44 w wieży jest losowy i często się resetuje. Z drugiej strony sklep Ada-1 będzie drożał po każdym zakupie, resetując się codziennie. Mody są w kolejności alfabetycznej:

 1. Backup Mag – Zwiększa rozmiar twojego magazynka. Można go kupić w Banshee 44 za 10 komponentów modów lub zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać w łukach bojowych, wyrzutniach rakiet i karabinach śledzących.
 2. Boss Spec – zwiększa obrażenia zadawane pojazdom i bossom. Sprzedawany przez Banshee 44 za 10 Komponentów Modów lub łupiony z Engramów Rusznikarza. Nie można używać w karabinach śledzących.
 3. Kolba z przeciwwagą – zmniejsza odrzut po wystrzeleniu broni, minimalizując odchylenie. Można kupić za 10 komponentów modów od Banshee 44 lub zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać na mieczach i karabinach śledzących.
 4. Dragonfly Spec – zwiększa obrażenia i zasięg Dragonfly. Pojawi się losowo w sklepie Ady-1 ​​i można go początkowo kupić za 10 komponentów modów i 1 schemat czarnej zbrojowni. Nie można używać w karabinach śledzących.
 5. Freehand Grip – Daje zwiększoną celność i czas gotowości podczas strzelania z biodra. Można kupić w Banshee-44 za 10 komponentów modów lub zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać w mieczach i karabinach śledzących.
 6. Uchwyt Ikara – poprawia celność broni podczas lotu. Sprzedawany przez Banshee-44 za 10 komponentów modów lub można go zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać w mieczach i karabinach śledzących.
 7. Major Spec – Zwiększa obrażenia zadawane przez twoją broń potężnym wrogom. Kupiony za 10 komponentów modów od Banshee-44 lub losowo zdobyty z engramów rusznikarza. Nie można używać w karabinach śledzących.
 8. Minor Spec – Zwiększa obrażenia zadawane zwykłym wrogom. Można go kupić w Banshee-44 za 10 komponentów modów lub można go losowo zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać w karabinach śledzących.
 9. Pas szybkiego dostępu – pozwala na szybką zmianę broni po opróżnieniu magazynka. Sprzedawany losowo przez Ada-1 za początkową cenę 10 komponentów modów i 1 schematu Czarnej Zbrojowni. Nie można używać w karabinach śladowych.
 10. Radar Booster – zwiększa zasięg wykrywania wrogów. Losowo sprzedawany przez Ada-1 początkowo za 10 komponentów modów i 1 schemat czarnej zbrojowni. Nie można używać w karabinach śledzących.
 11. Radar Tuner – przyspiesza wykrywanie radarów, gdy przestaniesz celować z celownika. Sprzedawane przez Banshee-44 za 10 komponentów modów lub można je zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać w karabinach i mieczach Trace.
 12. Rampage Spec – zwiększa czas, przez który gracz może pozostać w Rampage. Losowo sprzedawany przez Ada-1 za początkowe 10 komponentów modów i schemat czarnej zbrojowni. Nie można używać w karabinach śledzących.
 13. Sprint Grip – Ten mod zwiększy twoją celność i czas gotowości z bronią po sprincie. Sprzedawany początkowo przez Ada-1 za 10 komponentów modów i 1 schemat czarnej zbrojowni. Nie można używać w karabinach śledzących.
 14. Surrounded Spec – zwiększa obrażenia od broni, gdy jest otoczony przez trzech lub więcej wrogów. Zwiększenie obrażeń utrzymuje się przez chwilę, nawet jeśli gracz nie jest już otoczony. Można go kupić od Ady-1 ​​po początkowej cenie 10 komponentów modów i schematu Czarnej Zbrojowni. Nie można używać w karabinach śledzących.
 15. Taken Spec – zwiększa obrażenia zadawane przez broń podczas walki z Taken wrogami. Wypada losowo podczas najazdu „Ostatnie życzenie”. Nie można używać w karabinach śledzących.
 16. Dostrajacz namierzania – ułatwi graczowi namierzanie wrogów. Sprzedawane przez Banshee-44 za 10 komponentów modów lub można je losowo zdobyć z engramów rusznikarza. Nie można używać w mieczach i karabinach śledzących.

jak wyposażyć mody broni

Szybsze postępy w grze

Korzystanie z modyfikacji broni ułatwia wykonywanie misji i rajdów oraz sprawia, że ​​gra jest ogólnie przyjemniejsza. Wiedza o tym, co robią, jak właściwie je umieszczać i gdzie je zdobyć, jest ważna, jeśli chcesz szybciej awansować w grze.

Czy kiedykolwiek miałeś problemy z wyposażeniem w modyfikacje broni w Destiny 2? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.