Recenzja klawiatury do gier Saitek Eclipse

Recenzja klawiatury do gier Saitek Eclipse

Obraz 1 z 2

it_photo_26002

it_photo_26001
27 £ Cena w recenzji

Chociaż nowa klawiatura Saitek nie jest dostarczana w zestawie z myszą, nie jest bezprzewodowa i jest stosunkowo droga, musieliśmy ją tutaj uwzględnić. Lepiej znany ze swoich urządzeń peryferyjnych do gier, Saitek rozszerza się teraz na klawiatury i myszy. A jeśli jakość tej klawiatury jest czymś do pominięcia, firma wykonała mądry ruch.

Jak widać na zdjęciu, potrzebujesz komputera z mnóstwem charakteru, aby Eclipse nie wyglądało nie na miejscu. Pomimo nietuzinkowego wyglądu, Saitek zachował całkowicie tradycyjny układ i dodał tylko przyciski głośności. Oznacza to, że nie ma elementów sterujących odtwarzaniem multimediów, ale nie są też potrzebne sterowniki.

Jak wspomnieliśmy, klawiatura nie jest bezprzewodowa – łączy się przez USB. Potrzebuje mocy połączenia USB, aby zapalić niebieskie diody LED, które zapewniają „fajne” podświetlenie. To sprawia, że ​​Eclipse idealnie nadaje się do użytku w ciemności, niezależnie od tego, czy grasz w gry, czy nie. Dodatkowy przycisk pozwala przyciemnić lub wyłączyć diody LED według własnego uznania.

Klawisze są wystarczająco mocne i ciche, dzięki czemu granie lub pisanie jest wygodnym doświadczeniem. Dołączony nadgarstek dodaje tego i można go regulować w odległości do cala od klawiatury.

Jedyną wadą jest cena; za 27 funtów zostaniesz wybaczony za wymaganie więcej niż kilku diod LED i regulatorów głośności. Biorąc pod uwagę, że trzy z oferowanych tutaj bezprzewodowych kombinacji są tańsze niż ta samodzielna klawiatura, Saitek wygląda zdecydowanie drogo. Jeśli jednak regularnie korzystasz z klawiatury w ciemności lub po prostu chcesz uzupełnić wygląd swojego komputera do gier i chcesz, aby coś niezwykłego było podłączone do twojego systemu, Eclipse warto dodać do swojej krótkiej listy.