Jak usunąć/usunąć wszystkie polubienia na Facebooku

Przycisk „Lubię to” Facebooka istnieje od prawie dziesięciu lat. To wygodny sposób na okazanie wdzięczności za posty znajomych i zainteresowanie niszowymi stronami na Facebooku. Jednak liczba stron i postów, które lubisz, może szybko się kumulować, aż do zalania Twojego kanału informacyjnego.

Jak usunąć/usunąć wszystkie polubienia na Facebooku

Na szczęście istnieje sposób na usunięcie wszystkich polubień z konta na Facebooku. Właściwie jest sposób na usunięcie wszystkich postów na Facebooku bez usuwania konta, ale to już inny temat. W tym artykule omówiono usuwanie wszystkich polubień z Facebooka. Poniższe metody działają w przypadku polubionych zdjęć, postów, stron i wszystkiego, co podniosłeś kciuki. Nadal nie możesz odróżnić wielu stron i postów jednocześnie, więc niektóre musisz mieć cierpliwość, kiedy zaczniesz filtrować wszystkie swoje polubienia na Facebooku.

Usuń wszystkie polubienia na pulpicie

Pomimo popularności aplikacji Facebook na smartfony, wiele osób nadal korzysta z Facebooka na komputerze. Wykonaj poniższe czynności, aby usunąć/usunąć wszystkie polubienia FB na pulpicie:

 1. Uzyskaj dostęp do swojego konta na Facebooku.
 2. Kliknij ikonę „trójkąta” w prawym górnym rogu strony. Starsze wersje na Facebooku mogą mieć ikonę koła zębatego.
 3. Wybierać "Ustawienia i prywatność.”

 4. Wybierać "Dziennik aktywności.”

 5. Przejdź do sekcji dziennika aktywności po lewej stronie i kliknij „Filtr.”
 6. Wybierać "Polubienia i reakcje” i wybierz „Zapisz zmiany”. Lista w lewej kolumnie pokaże wszystkie polubienia i reakcje chronologicznie.
 7. W razie potrzeby sortuj dalej według roku, korzystając z tego samego wyskakującego okienka „Filtr”, jak powyżej.
 8. Kliknij trzy kropki po prawej stronie każdego posta, który Ci się podobał, a następnie wybierz „w odróżnieniu.” Menu edycji pozwala również usunąć reakcję na post, kliknij „Usuń reakcję”, aby to zrobić.

Istnieje inna kategoria polubień, które możesz chcieć edytować, zakładając, że nie pojawiają się one na powyższych listach. Masz strony na Facebooku (nie posty), które Ci się podobają, takie jak strony dla muzyków, filmy, strony internetowe lub jakikolwiek inny rodzaj strony na Facebooku, oficjalnej lub nieoficjalnej. Możesz również zaktualizować swoje polubienia w tej lokalizacji, jeśli nie zostały odkryte w powyższej metodzie.

Oto jak usunąć/zarządzać polubieniami swojej strony na Facebooku:

 1. Uruchom Facebooka i przejdź do strony swojego profilu, korzystając z linku po lewej stronie.

 2. Wybierać "Jeszcze,”, który znajduje się pod Twoim zdjęciem na okładkę i nazwiskiem.

 3. Kliknij "Lubi,”, który ładuje twoją stronę na Facebooku.

 4. Najedź kursorem na lubianą stronę i kliknij „Lubię” do tego niepodobny. Zniknie z polubień Twojej strony po odświeżeniu karty przeglądarki.

Usuń polubienia w aplikacji Facebook na smartfony z systemem Android lub iOS

Zastanawiasz się, jak usunąć wszystkie polubienia z Facebooka za pomocą aplikacji na smartfona? Nie musisz już drapać się po głowie, wykonaj poniższe czynności, aby odróżnić posty, strony i komentarze.

 1. Uruchom aplikację Facebook na Androida lub iOS
 2. Stuknij w ikona menu (hamburger) aby uzyskać dostęp do opcji. Ikona znajduje się u góry ekranu w systemie Android iu dołu ekranu w systemie iOS.
 3. Wybierać "Ustawienia i prywatność.”

 4. Wybierać "Ustawienia.”
 5. Stuknij w „Dziennik aktywności.”

 6. Wybierać "Kategoria.”

 7. Wybierać "Polubienia i reakcje.

 8. Stuknij w ikona strzałki w dół obok każdego posta, który Ci się podobał, i wybierz „Nie podoba mi się” w wyskakującym okienku.

Alternatywna metoda aplikacji na smartfona

Szybkim sposobem na uzyskanie dostępu do wszystkich polubień na smartfonie jest wykonanie następujących czynności:

 1. Uruchom aplikację Facebook na smartfonie.
 2. Dotknij swojego zdjęcie profilowe, a następnie dotknij „Dziennik aktywności.”
 3. Wybierać "Kategoria" następnie wybierz "Polubienia i reakcje.”

 4. Stuknij w strzałka w dół obok każdego posta, który chcesz odrzucić.

Jak widać, usuwanie lub usuwanie polubień z konta na Facebooku jest dość proste. Wymienione powyżej metody zapewniają powolny, ale gwarantowany sposób usuwania wszystkich polubień na Facebooku. Usunie to obciążenie z Twojej osi czasu i da Ci szansę na „polubienie” tego, co Cię aktualnie interesuje.