Jak usunąć wszystkie komentarze Reddit

Reddit to najlepsza społeczność do śledzenia trendów, znajdowania informacji, których nigdy nie uważałeś za potrzebne, i dzielenia się opiniami na szerokie spektrum tematów. Z drugiej strony jest to również najlepsze miejsce, aby wdawać się w płomienne wojny o bezsensowne rzeczy i spotykać wszystkowiedzących, z którymi interakcja może być dość denerwująca. Może sam byłeś jedną z tych osób lub powiedziałeś przed wiekami kilka rzeczy, z których nie jesteś zbyt dumny.

Dobrą wiadomością jest to, że w takim przypadku istnieje sposób na usunięcie wszystkich komentarzy. Zła wiadomość jest jednak taka, że ​​rozwiązanie może nie być tak proste, jak myślisz.

Reddit nie pozwala na masowe usuwanie komentarzy, więc będziesz musiał włożyć trochę pracy, jeśli chcesz wyczyścić tabliczkę. Znaleźliśmy kilka prostych metod, aby to osiągnąć, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć wszystkie komentarze z Reddit, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem poniżej.

Jak usunąć wszystkie komentarze z Reddit

Jak wspomniano, Reddit nie oferuje możliwości jednoczesnego usunięcia wszystkich komentarzy, więc będziesz musiał skorzystać z innych metod, aby wykonać zadanie.

Znaleźliśmy dwie opcje, które działają całkiem dobrze. Korzystając z rozszerzenia internetowego Chrome lub niestandardowego skryptu, możesz wyczyścić historię komentarzy i błyskawicznie ruszyć w drogę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z tych metod dla siebie.

Korzystanie z historii Nuke Reddit

Nuke Reddit History to rozszerzenie Chrome, które robi dokładnie to, co sugeruje nazwa. W kilku krokach wszystko, co kiedykolwiek powiedziałeś na Reddit, można usunąć na zawsze.

W przeciwieństwie do wielu innych rozszerzeń Chrome, to samo nie robi wiele. Zanim go zainstalujesz, musisz również zainstalować rozszerzenie Reddit Enhancement Suite (RES). W przeciwieństwie do historii Nuke Reddit, RES nie jest specyficzny dla Chrome, więc możesz go zainstalować w prawie każdej komercyjnej przeglądarce.

Po zainstalowaniu RES przejdź do Chrome Web Store i wyszukaj historię Nuke Reddit.

Jeśli poprawnie zainstalowałeś RES, wystarczy zainstalować to rozszerzenie. Kiedy skończysz, zrezygnuj z przeprojektowania Reddit, aby rozszerzenie mogło działać poprawnie.

Aby uzyskać dostęp do swoich komentarzy, przejdź do //www.reddit.com/user/me/comments. Pod swoją karmą pojawi się teraz nowy przycisk „Usuń wszystkie moje komentarze”. Kliknij go, aby rozpocząć proces usuwania.

Historia Nuke Reddit zamieni wszystkie twoje komentarze w zaszyfrowane ciągi losowych znaków, a następnie usunie je jeden po drugim. Wymaga to otwarcia karty do czasu jej zakończenia, więc nie zamykaj jej w żadnym momencie procesu. W tym czasie możesz nadal korzystać z Chrome.

W zależności od liczby posiadanych komentarzy oraz szybkości komputera i sieci usunięcie historii komentarzy może zająć od kilku minut do kilku godzin.

Jeśli myślisz o usunięciu konta, przed zamknięciem konta będziesz musiał usunąć komentarze. To jedyny sposób, aby usunąć wszelkie ślady po sobie na Reddicie. W przeciwnym razie Twoje komentarze będą nadal dostępne dla każdego, aczkolwiek bez dołączenia do nich Twojej nazwy użytkownika.

Użyj skryptu

Jeśli znasz się na technologii i lubisz bawić się skryptami, jest dla Ciebie świetna opcja. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować menedżera skryptów użytkownika, takiego jak Tampermonkey lub Violentmonkey, w zależności od używanej przeglądarki.

Po zainstalowaniu menedżera skryptów użytkownika możesz przeglądać różne skrypty i instalować je w przeglądarce. Strony internetowe, takie jak Greasy Fork, mają szeroką gamę skryptów, w tym te, które pomagają usunąć wszystkie komentarze Reddit.

Obraz służy wyłącznie do celów przykładowych.

Po zlokalizowaniu odpowiedniego skryptu wystarczy go zainstalować i przejść do Reddit. Skrypt powinien automatycznie usunąć całą historię.

Pamiętaj, że historia nie zostanie usunięta z bazy danych Reddit, ponieważ nie możesz zrobić tego samodzielnie. Mimo to zostanie usunięty z platformy, tak że użytkownicy nie będą już mogli ich zobaczyć.

Ostatnie słowo

Wszyscy powiedzieliśmy i napisaliśmy kilka rzeczy, których żałujemy, a platformy takie jak Reddit mają sposób, aby wydobyć z nas tę stronę. Jeśli tak jest w twoim przypadku, teraz wiesz, co z tym zrobić. Powyższe opcje nie są wszystkim i kończą wszystko.

Istnieje więcej metod, ale wiele zaawansowanych opcji w dużym stopniu opiera się na kodowaniu, co może być większym problemem niż jest to warte. Podsumowując, znacznie łatwiej jest używać rozszerzeń i skryptów, aby usunąć wszystkie dowody swojego istnienia na Reddit. Jeśli zdecydujesz się je wypróbować, podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy.