Jak znaleźć numer grupy GroupMe?

GroupMe to aplikacja, która zrewolucjonizowała czaty grupowe. Opracowali system, w którym użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich grup tylko za pośrednictwem SMS-ów. Problem: nie każdy wie, jak uzyskać dostęp do numeru swojej grupy.

Jak znaleźć numer grupy GroupMe?

W tym artykule pokażemy, gdzie szukać numeru grupy, aby móc spersonalizować swoją grupę, a nawet tworzyć nowe.

Numer grupy GroupMe

Każda grupa na platformie GroupMe ma unikalny, wyznaczony numer telefonu. A jeśli nie masz pewności, jaki masz, wystarczy spojrzeć na swój telefon i numer, z którego otrzymujesz wiadomości — to jest Twój numer GroupMe.

Jeśli jesteś członkiem kilku grup, otrzymasz wiadomości SMS z każdego numeru z osobna.

Numer grupy GroupMe

Zmiana numeru telefonu

Jeśli coś stanie się z Twoim telefonem lub jeśli zmienisz numer telefonu, musisz dodać te zmiany do swojego konta GroupMe. Oto jak to się robi:

  1. Zaloguj się na swoje konto GroupMe i kliknij swoje awatara.
  2. Po kliknięciu zobaczysz swój stary numer telefonu, obok niego zobaczysz opcję Edytować.
  3. Wpisz swój nowy numer telefonu i kliknij Składać.
  4. Uważnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz na swoim nowym telefonie.

Zatrzymywanie usługi SMS

Jeśli chcesz całkowicie wyłączyć usługę SMS, musisz Zaloguj sie na swoje konto GroupMe. Po przejściu do swojego profilu kliknij swój awatara.

Znajdziesz tam opcję „Zatrzymaj usługę SMS”. Kliknij OK, aby przestać otrzymywać wiadomości ze wszystkich numerów GroupMe.

Jeśli nadal otrzymujesz wiadomości SMS, napisz #STOP na dowolny tekst z GroupMe. Ten kod zakończy całą Twoją komunikację z grupami i uniemożliwi innym grupom dodanie Twojego numeru.

Korzyści z numeru grupy GroupMe

GroupMe została zbudowana na założeniu, że wiadomości grupowe i połączenia konferencyjne są dla każdego. I dlatego każda grupa w GroupMe otrzymuje swój unikalny numer telefonu.

Gdy ktokolwiek w grupie wyśle ​​SMS-a, wiadomość lub połączenie trafi do wszystkich członków, a jeśli zadzwoni pod numer, stanie się to połączeniem konferencyjnym, niezależnie od typu telefonu.

Zarejestruj się w usłudze SMS GroupMe

Po pobraniu GroupMe ze sklepu z aplikacjami, załóż konto za pomocą loginu Facebook lub użyj adresu e-mail i hasła.

Aby zakończyć konfigurację, musisz podać swój numer telefonu i zweryfikować go. Aplikacja automatycznie wyśle ​​Ci SMS-a z kodem, który musisz wpisać w aplikacji.

Jeśli chcesz korzystać z GroupMe tylko za pośrednictwem wiadomości SMS, możesz włączyć tę funkcję w menu Ustawienia aplikacji. Następnie zaczniesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich działaniach grupowych.

Po otrzymaniu pierwszych grupowych wiadomości SMS możesz odpowiadać i kontaktować się z innymi członkami grupy, korzystając z numeru grupy.

Jak korzystać z tej funkcji?

Praca drużynowa

GroupMe ma ogromne znaczenie biznesowe, ponieważ usprawnia komunikację. Informacje wewnątrz grupy są natychmiast dostępne dla wszystkich, co czyni ją doskonałym narzędziem do współpracy. Dzięki unikalnemu numerowi grupy możesz szybko rozpocząć połączenie konferencyjne lub wysłać ważne wiadomości do członków zespołu.

Znajdź numer grupy GroupMe

Małe sieci społecznościowe

Grupy GroupMe często budują własną bezpieczną przestrzeń z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami, w której mogą wyrażać siebie. Jeśli chcą łączyć się z innymi bez tworzenia profilu publicznego na Facebooku lub Instagramie, GroupMe pozwala, aby stało się to naturalnie.

Komunikacja dla osób starszych

Wydarzenia w małych społecznościach, głównie starszych, mogą skorzystać na tego rodzaju komunikacji. Dla osób, które jeszcze nie zaadoptowały smartfonów, SMS-y to idealny sposób na utrzymywanie kontaktu z członkami społeczności i rodziną.

Edukacja online

W krajach rozwijających się, w których dzieci w wieku szkolnym nie mają dostępu do Internetu, GroupMe może poprawić ich środowisko pracy, jeśli zaczną komunikować się za pośrednictwem usługi SMS, takiej jak GroupMe. Podobnie jak wiele innych aplikacji, GroupMe może poprawić życie małych dzieci i łączyć je na nowe sposoby.

Gra liczb

Teraz, gdy już wiesz, jak znaleźć numer grupy GroupMe i znasz wszystkie korzyści, możesz nadal prowadzić ekscytujące rozmowy z najlepszymi kumplami i wysyłać śmieszne gify członkom rodziny.

Czy korzystałeś z GroupMe? Jakie są twoje wrażenia? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!