Czy możesz wyłączyć opcję Czy nadal oglądasz w Netflix? Nie bezpośrednio

Monit Netflix „Czy nadal oglądasz” sprawdza Cię podczas przesyłania strumieniowego ulubionych treści. Opcja istnieje, aby zapewnić, że nie stracisz pozycji oglądania i zapisać swoje dane. Pomaga także zaoszczędzić przepustowość Netflix.

Czy możesz wyłączyć opcję Czy nadal oglądasz w Netflix? Nie bezpośrednio

Ta funkcja może być pomocna, ale irytująca, zwłaszcza jeśli oglądasz namiętnie, a pilot znajduje się po drugiej stronie pokoju. Na szczęście istnieje sposób na wyłączenie opcji „Wciąż oglądasz” i cieszenie się ulubionymi treściami bez przerw.

W tym artykule omówimy, jak wyłączyć funkcję autoodtwarzania Netflix na różnych platformach, a także kilka sztuczek wyłączających osławiony monit.

Jak wyłączyć Czy nadal oglądasz na komputerze?

Jeśli wolisz oglądać Netflix na swoim komputerze i nie chcesz widzieć monitu „Nadal oglądasz”, powinieneś wiedzieć, że Netflix nie pozwala na bezpośrednie wyłączenie. Istnieje jednak kilka metod, dzięki którym możesz zapobiec jego wyświetlaniu, w tym użycie kilku wybranych rozszerzeń Chrome, aby całkowicie zniknąć.

Pierwszą metodą jest wyłączenie automatycznego odtwarzania, które wymagałoby ręcznego odtworzenia każdego odcinka, ale spowoduje wyłączenie monitu „Czy nadal oglądasz”.

 1. Otwórz przeglądarkę i odwiedź Netflix.

 2. Zaloguj się.

 3. Znajdź „Profil i kontrola rodzicielska” i wybierz profil.

 4. Wybierz „Ustawienia odtwarzania”.

 5. Usuń zaznaczenie pola „Automatycznie odtwarzaj następny odcinek serii na wszystkich urządzeniach”.

 6. Naciśnij „Zapisz”.

Ale jeśli jesteś daleko od komputera, prawdopodobnie nie będziesz miał ochoty poruszać się tylko po to, aby użyć losowych elementów sterujących lub ręcznie odtworzyć każdy odcinek. Na szczęście istnieje rozwiązanie. Kilka rozszerzeń przeglądarki umożliwia oglądanie serwisu Netflix bez przerw i zapewnia inne przydatne funkcje. Jeśli używasz Google Chrome lub przeglądarek obsługujących rozszerzenia Chrome, możesz dodać rozszerzenia „Never Ending Netflix” lub „Netflix Pause Removal”. Ten ostatni jest również dostępny dla Mozilla Firefox.

„Usuwanie pauzy Netflix” służy tylko do usunięcia monitu „Wciąż oglądasz” i umożliwia oglądanie ulubionych treści bez przerw. Oto jak uzyskać to w Google Chrome:

 1. Otwórz Google Chrome i wpisz „Netflix Pause Removal” w pasku wyszukiwania lub odwiedź tę witrynę.

 2. Naciśnij „Dodaj do Chrome”.

 3. Naciśnij „Dodaj rozszerzenie”.

 4. Przejdź do serwisu Netflix, upewnij się, że rozszerzenie jest skonfigurowane i przesyłaj strumieniowo swoje treści bez przerw.

Jeśli wolisz używać Mozilla Firefox, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i wpisz „Usuwanie przerw w usłudze Netflix” w pasku wyszukiwania lub przejdź do witryny.

 2. Naciśnij „Dodaj do Firefoksa”.

 3. Naciśnij „Dodaj”.

 4. Odwiedź serwis Netflix i oglądaj ulubione programy telewizyjne i filmy bez przerw.

Oprócz wyłączenia komunikatu „Wciąż oglądasz”, „Nigdy się nie kończy” Netflix oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak pomijanie wstępów, napisów końcowych, sekwencji tytułów, wyszukiwania gatunków itp.

Wykonaj poniższe czynności, aby to skonfigurować:

 1. Otwórz Google Chrome i wpisz „Never Ending Netflix” w pasku wyszukiwania lub przejdź do tej witryny.

 2. Naciśnij „Dodaj do Chrome”.

 3. Naciśnij „Dodaj rozszerzenie”.

 4. Odwiedź Netflix i ciesz się ulubionymi treściami.

Czy mogę wyłączyć opcję Czy nadal oglądasz na Firestick?

Netflix nie pozwala wyłączyć komunikatu „Wciąż oglądasz” na Firestick. Ale jeśli naprawdę cię to denerwuje, możesz podjąć kilka działań. Monit pojawia się po obejrzeniu trzech kolejnych odcinków bez używania elementów sterujących, takich jak wstrzymywanie, zmiana głośności, pomijanie wstępów itp., lub po 90 minutach oglądania.

Możesz użyć dwóch metod, aby to zatrzymać. Pierwszym z nich jest trzymanie pilota obok siebie i losowe używanie elementów sterujących, aby zapobiec wyświetlaniu monitu.

Drugim jest całkowite wyłączenie autoodtwarzania. Mianowicie, kiedy oglądasz programy telewizyjne, możesz wybrać, czy chcesz, aby odtwarzały się automatycznie. W tym celu musisz uzyskać dostęp do Netflix przez przeglądarkę:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Netflix.

 2. Zaloguj się.

 3. Uzyskaj dostęp do „Profil i kontrola rodzicielska” dla preferowanego profilu.

 4. Otwórz „Ustawienia odtwarzania”.

 5. Usuń zaznaczenie pola „Automatycznie odtwarzaj następny odcinek serii na wszystkich urządzeniach”.

 6. Naciśnij „Zapisz”. Może być konieczne odświeżenie aplikacji, aby zapisać nowe ustawienia. Wyloguj się, a następnie zaloguj ponownie.

Teraz komunikat „Wciąż oglądasz” nie pojawi się już na ekranie, ale musisz odtworzyć każdy odcinek ręcznie. Oprócz tego, że monit nie zostanie przerwany, jest to świetny sposób na ograniczenie czasu spędzanego na przesyłaniu strumieniowym treści.

Pamiętaj, że nie można wyłączyć autoodtwarzania w aplikacji; musisz to zrobić przez przeglądarkę.

Czy mogę wyłączyć Czy nadal oglądasz na urządzeniu Roku?

Możesz także przesyłać strumieniowo Netflix na Roku. Jeśli chcesz oglądać swój program telewizyjny bez przerw, złą wiadomością jest to, że Netflix nie pozwala na zatrzymanie wyświetlania monitu „Czy nadal oglądasz”. Wiadomość pojawi się automatycznie po obejrzeniu trzech odcinków z rzędu bez użycia elementów sterujących lub po 90 minutach ciągłego oglądania.

Jeśli nie chcesz widzieć tego komunikatu, możesz wybrać jedną z dwóch metod. Pierwsza jest prosta: używaj elementów sterujących podczas oglądania. Może to być tak proste, jak zwiększanie i zmniejszanie głośności. Netflix będzie wiedział, że nadal oglądasz, jeśli wejdziesz w interakcję z aplikacją, a monit się nie pojawi.

Drugą metodą jest wyłączenie autoodtwarzania, co będzie wymagało ręcznego odtworzenia każdego odcinka. Aby to zrobić, musisz użyć przeglądarki. Ponieważ Roku nie ma wbudowanej opcji, musisz ją zainstalować lub uzyskać dostęp do niej z komputera.

Oto kroki, które należy wykonać:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Netflix.

 2. Zaloguj się.

 3. Przejdź do „Profil i kontrola rodzicielska” i wybierz profil, w którym chcesz zmienić ustawienia.

 4. Naciśnij „Ustawienia odtwarzania”.

 5. Odznacz „Automatycznie odtwarzaj następny odcinek serii na wszystkich urządzeniach”.

 6. Naciśnij „Zapisz”.

Jeśli odcinki będą odtwarzane automatycznie, może być konieczne wylogowanie się i ponowne zalogowanie w celu odświeżenia aplikacji. Ustawienia zostaną zastosowane do wszystkich urządzeń, których używasz do streamowania Netflix.

Czy mogę wyłączyć opcję Czy nadal oglądasz na urządzeniu mobilnym?

Niestety nie ma magicznego przycisku, aby go wyłączyć. Monit pojawi się po obejrzeniu trzech kolejnych odcinków bez interakcji lub po transmisji przez 90 minut. Najprostszym sposobem, aby temu zapobiec, jest użycie niektórych elementów sterujących. Jest to łatwe, gdy przesyłasz strumieniowo na telefonie, ponieważ urządzenie jest zawsze blisko Ciebie. Wystarczy dotknąć niektórych elementów sterujących, aby Netflix wiedział, że tam jesteś.

Inną metodą, z której możesz skorzystać, jest wyłączenie autoodtwarzania. Po wyłączeniu automatycznego wyświetlania będziesz musiał odtwarzać każdy odcinek ręcznie, co oznacza brak denerwujących podpowiedzi. Ta opcja jest również przydatna, jeśli poważnie myślisz o obejrzeniu tylko jednego odcinka dziś wieczorem.

Możesz wyłączyć autoodtwarzanie tylko przez przeglądarkę. Ponieważ ustawienia dotyczą wszystkich Twoich urządzeń, możesz to zrobić na komputerze lub telefonie. Kroki są identyczne dla obu:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Netflix.

 2. Zaloguj się.

 3. Przejdź do „Profil i kontrola rodzicielska” i wybierz profil, dla którego chcesz wyłączyć autoodtwarzanie.

 4. Przewiń w dół do „Ustawienia odtwarzania”.

 5. Usuń zaznaczenie pola „Automatycznie odtwarzaj następny odcinek serii na wszystkich urządzeniach”.

 6. Wybierz „Zapisz”.

Może być konieczne odświeżenie aplikacji przez wylogowanie się i ponowne zalogowanie w celu zapisania nowych ustawień.

Korzystaj z Netflixa bez przerw

Mimo że monit „Czy nadal oglądasz” może zapisać Twoją pozycję oglądania i dane, wielu użytkowników nie lubi tego, ponieważ przerywa przesyłanie strumieniowe. Netflix nie pozwala wyłączyć tej funkcji, ale możesz użyć elementów sterujących, aby zapobiec wyświetlaniu monitu lub całkowicie wyłączyć autoodtwarzanie. Jeśli oglądasz Netflix na swoim komputerze, użyj rozszerzeń zaprojektowanych do tego celu i streamuj godzinami bez rozpraszania się.

Czy uważasz, że monit „Nadal oglądasz” jest przydatny lub rozpraszający? Co robisz, aby zapobiec jego pojawieniu się? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.