Jak uzyskać weryfikację w Discord

Darmowy tekst, VoIP, wideo i platforma czatowa Discorda oferuje o wiele więcej niż na pierwszy rzut oka. Jego unikalne funkcje obejmują integrację z Twitch i wiele innych niezbędnych dla streamerów, twórców treści i zwykłych użytkowników. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy kimś, kto po prostu chce porozmawiać na czacie, aby czerpać pełne korzyści z Discord, musisz przejść proces weryfikacji.

Jak uzyskać weryfikację w Discord

W tym artykule pokażemy, jak zweryfikować swoje konto, serwer lub bota. W przypadku właścicieli firm nasze Najczęściej zadawane pytania zawierają informacje, których należy unikać, jeśli chcesz zachować status weryfikacji serwera. A dla zwykłych posiadaczy kont szczegółowo opisaliśmy, co należy wypróbować, jeśli nie otrzymałeś e-maila weryfikacyjnego.

Jak uzyskać weryfikację na serwerze Discord

Przed rozpoczęciem procesu weryfikacji serwera upewnij się, że spełniasz następujące minimalne wymagania:

 • Oprócz bycia właścicielem serwera, jesteś oficjalnym przedstawicielem marki, firmy lub osoby interesu publicznego.
 • Twoje inne odpowiednie konta w mediach społecznościowych zostały uwierzytelnione, aby pomóc Discordowi zweryfikować, czy Twoja aplikacja jest legalna.
 • Masz formalny adres e-mail powiązany z Twoją firmą lub marką, aby zademonstrować swoje oficjalne stanowisko.

Discord przy podejmowaniu decyzji, czy serwer leży w interesie publicznym i spełnia kryteria weryfikacji, kieruje się następującymi kryteriami:

 • Autentyczność. Twój serwer reprezentuje markę, zarejestrowaną firmę lub interesującą osobę publiczną.
 • Oryginalność. Twój serwer to unikalna obecność tego, co reprezentuje. Tylko jeden oficjalny serwer zostanie zweryfikowany na markę/firmę, chociaż mogą istnieć pewne wyjątki dla serwerów specyficznych dla regionu lub języka.
 • Znajomość. Ty, Twoja firma lub Twoja marka ma silną obecność w mediach społecznościowych i oficjalną stronę internetową. Treści płatne lub promocyjne nie są uważane za źródło do sprawdzenia.
 • Twój serwer będzie musiał spełniać wytyczne społeczności Discord.

Weryfikacja odbywa się według wyłącznego uznania Discord. Po zweryfikowaniu otrzymasz niestandardowy, unikalny adres URL, „Zaproś Splash” i plakietkę weryfikacyjną jako dowód, że Twój serwer jest legalny.

Jeśli jednak w tym momencie Twój serwer nie spełnia kryteriów weryfikacji, zawsze możesz wykazać jego autentyczność, udostępniając zaproszenie do serwera z konta na Twitterze lub swojej oficjalnej stronie internetowej.

Alternatywnie, jeśli jesteś streamerem lub twórcą treści, możesz ubiegać się o to, aby Twój serwer został Partnerem Discord. Odwiedź oficjalną stronę partnerów Discord, aby uzyskać więcej informacji.

Aplikacja do weryfikacji serwera

Aby uruchomić aplikację serwerową:

 1. Przejdź do strony discordapp.com/verification.

 2. Kliknij „Zastosuj teraz”.

 3. Zaloguj się na swoje konto, aby wypełnić wniosek.

Jak zdobyć zweryfikowanego bota Discord

Discord wymaga weryfikacji botów dodanych do 100 serwerów. Po osiągnięciu znaku 100 serwerów nie będziesz mógł dodać swojego bota do większej liczby serwerów bez weryfikacji.

Po osiągnięciu poziomu 75 serwerów otrzymasz wiadomość e-mail od Discord z łączem do „Portalu programistów”, gdzie możesz wcześniej złożyć wniosek o weryfikację bota.

Aby rozpocząć proces:

 1. Kliknij link z wiadomości e-mail otrzymanej od Discorda lub przejdź do witryny portalu dewelopera.

 2. U góry strony zostanie wyświetlony baner „Wymagana weryfikacja” z łączem do aplikacji.

 3. Po zatwierdzeniu zeskanowanej kopii Twojego oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem musisz uzupełnić informacje wymagane w polach poniżej. W każdym polu musi znajdować się co najmniej 100 znaków lub po kliknięciu „Prześlij” wniosek nie zostanie przesłany.

 4. Po kliknięciu „Prześlij” na ekranie pojawi się baner „Przetwarzanie żądania weryfikacji” potwierdzający pomyślne przesłanie.

Gdy Twój bot zostanie zweryfikowany, otrzyma znacznik wyboru „Zweryfikowany”, wskazujący, że jest legalny.

Jak zweryfikować swoje konto osobiste w Discord

Możesz zweryfikować swoje konto przez e-mail lub telefon. Weryfikacja adresu e-mail jest niezbędna, natomiast weryfikacja telefoniczna jest opcjonalna.

Gdy po raz pierwszy utworzysz konto, na Twoją skrzynkę pocztową zostanie automatycznie wysłany weryfikacyjny e-mail. Jeśli chcesz ponownie wysłać wiadomość e-mail, wykonaj następujące czynności z telefonu komórkowego lub komputera:

 1. Zaloguj się na swoje konto Discord.

 2. Wybierz „Ustawienia”.

 3. Wybierz zakładkę „Konto”.

 4. U góry ekranu zostanie wyświetlony baner „Zweryfikuj swój adres e-mail”. Wybierz przycisk „Zweryfikuj”.
  • Na stronie „Zweryfikuj swój adres e-mail” możesz „Wyślij ponownie e-mail” lub „Zmień adres e-mail”.

 5. Aby ponownie wysłać e-mail weryfikacyjny na ten sam adres, wybierz „Wyślij ponownie e-mail”. Możesz też wybrać „Zmień e-mail”.

 6. Teraz sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Temat wiadomości będzie brzmieć „Zweryfikuj adres e-mail dla Discord”. Jeśli e-maila tam nie ma, wypróbuj folder śmieci lub spamu.
 7. Jeśli wiadomość nie pojawiła się po około 10 minutach, spróbuj ponownie wysłać ją na Discord.
 8. Otwórz wiadomość e-mail, a następnie wybierz „Zweryfikuj e-mail”.

Twoje konto Discord zostało pomyślnie zweryfikowane za pomocą poczty e-mail.

Dodatkowe często zadawane pytania

Dlaczego straciłem status weryfikacji serwera?

Zgodnie z Warunkami korzystania z usługi Discord, status weryfikacji serwera można unieważnić w dowolnym momencie. Powody usunięcia mogą odzwierciedlać zachowanie na platformie Discord i poza nią, w tym:

· Serwer wspierający osoby lub organizacje promujące przemoc/lub nienawiść. Warunkiem odwołania są bezpośrednie groźby lub ataki na ludzi ze względu na ich rasę, narodowość, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, wyznanie, płeć, tożsamość płciową, chorobę lub wiek.

· Próby sprzedaży lub potwierdzonej sprzedaży zweryfikowanych serwerów.

· Serwer, który motywuje lub angażuje się w nękanie innych.

· Niebezpieczne lub gwałtowne zachowanie.

· Bezpośrednia lub pośrednia zachęta lub groźby użycia przemocy fizycznej wobec kogoś lub grupy ludzi, w tym promowanie lub groźby terroryzmu.

· Niepokojące, brutalne, makabryczne lub szokujące obrazy.

· Serwer, który został przeniesiony na użytkownika, który nie jest formalnie związany z marką, biznesem lub osobą publiczną.

· Serwer, który jest nieaktywny lub nie jest już obsługiwany.

· Uczestnictwo w jakiejkolwiek aktywności, która narusza Wytyczne dla społeczności Discorda.

Zweryfikowano Discord

Platforma Discord zawiera mnóstwo funkcji niezbędnych do zwiększenia komfortu użytkownika i pomocy twórcom treści i właścicielom firm w budowaniu ich społeczności.

Aby upewnić się, że platforma jest używana zgodnie z prawem, właściciele kont, właściciele botów i serwerów muszą przejść rygorystyczny proces weryfikacji. Po zakończeniu weryfikacji botów i serwerów są one oznaczane znacznikiem „Zweryfikowano”, aby wszyscy wiedzieli, że to prawdziwa okazja.

Do czego używasz Discorda? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach z Discord i co myślisz o usłudze w sekcji komentarzy.