Jak pobierać filmy na tablet Amazon Fire – sierpień 2021 r.

W systemie Fire OS dostępnych jest wiele opcji, które umożliwiają pobieranie ulubionych filmów na tablet i oglądanie ich w trybie offline. Niezależnie od tego, czy chcesz zapisać film zakupiony za pośrednictwem Amazon lub iTunes, czy też chcesz pobrać swoje ulubione filmy przesyłane strumieniowo z serwisu Netflix, na urządzeniu Fire masz wiele opcji.

Przyjrzyjmy się zapisywaniu ulubionych filmów na tablecie.

Tablety Amazon

Linia tabletów Fire firmy Amazon to obecnie jedne z najlepszych w technologii. Od Amazon Fire 7 za 50 USD, który jest jednym z najtańszych tabletów użytkowych, jakie można dziś kupić, przez Amazon Fire HD 8 za 80 USD, który zawiera większy, ostrzejszy wyświetlacz i lepsze głośniki, aż po zupełnie nowy Fire HD 10, który zapewnia wyświetlacz Full HD i doskonałą wydajność za jedyne 150 USD, jest tablet odpowiedni dla Ciebie i Twojego budżetu. A jeśli poczekasz na jedną z ekskluzywnych wyprzedaży Amazon, zyskasz dostęp do jeszcze lepszych ofert, często obniżając cenę Fire 7 do zaledwie 30 USD, a nawet oferując większy Fire HD 10 w rekordowo niskim poziomie zaledwie 100 USD z Amazonem promowane oferty na ekranie blokady.

Zasadniczo, jeśli chcesz taniego tabletu, Amazon jest Twoją marką. Dzięki niestandardowej wersji Androida zaprojektowanej z myślą o korzystaniu z multimediów i możliwości dodania Sklepu Google Play możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych aplikacji w jednym miejscu.

Podczas gdy inne tablety, takie jak iPad firmy Apple i seria Tab S firmy Samsung, starają się spełniać podwójną rolę jako urządzenia zarówno do konsumpcji, jak i tworzenia multimediów, tablety Amazon dają jasno do zrozumienia, że ​​chcą, abyś oglądał, czytał i słuchał jak najwięcej multimediów. Jeśli możesz. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do czytania e-booków, oglądania Netflix lub YouTube, strumieniowego przesyłania muzyki z Spotify lub Amazon Music, czy po prostu przeglądania sieci i sprawdzania wiadomości, linia tabletów Fire jest dla Ciebie idealna. Chociaż tablety Fire nie mają żadnej wbudowanej technologii komórkowej, nie oznacza to, że nie możesz zabrać swoich filmów w podróż.

Pobieranie filmów zakupionych przez Amazon

Amazon jest jednym z wiodących rynków zarówno wypożyczania filmów, jak i kupowania filmów, a biorąc pod uwagę, że Amazon często prowadzi sprzedaż zakupów cyfrowych, sensowne jest pobieranie ulubionych filmów do oglądania offline, gdy jesteś w ruchu lub nie możesz przesyłać strumieniowo internet. Dzięki własnemu interfejsowi Amazon, który umożliwia przeglądanie zarówno biblioteki, jak i polecanych filmów bezpośrednio z ekranu głównego, możesz łatwo zapisać ulubione treści na tablecie Fire, aby oglądać filmy w podróży.

Oto jak to działa.

Po pierwsze, tak jak w przypadku wszystkiego w ogniu, upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Amazon. Zapewni to łatwe kupowanie filmów za pośrednictwem Amazon bez konieczności ciągłego ponownego wprowadzania informacji o koncie na tablecie.

Po zalogowaniu wróć do ekranu głównego i przesuwaj palcem po głównym interfejsie, aż dojdziesz do karty Wideo na ekranie głównym. Jeśli jesteś najlepszym subskrybentem, prawdopodobnie zobaczysz tę listę wypełnioną treściami gotowymi do użycia, w tym oryginalnymi programami i filmami Amazon oraz niektórymi z ich ekskluzywnych treści HBO. Jeśli masz już zakupy w swojej bibliotece, możesz dotknąć ikony biblioteki w prawym górnym rogu wyświetlacza, aby załadować pełną listę filmów i programów telewizyjnych. W przeciwnym razie dotknij Sklep ikonę, aby otworzyć odpowiedni sklep Amazon Instant Video. Tutaj możesz przeglądać zarówno filmy przesyłane strumieniowo, jak i nie przesyłane strumieniowo, a także wybierać treści do kupienia na swoim urządzeniu.

Jeśli jesteś subskrybentem Amazon Prime, zechcesz przejść do zakładki Wypożycz lub Kup, aby przeglądać wymienione tutaj filmy i programy telewizyjne. Znajdziesz listę polecanych kategorii wraz z filmami w sprzedaży i nowościami. Jeśli szukasz odpowiedniego filmu, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby wyszukać go automatycznie. Po znalezieniu filmu zobaczysz opcje zakupu lub wypożyczenia zawartości na swoim urządzeniu. Zostanie on automatycznie dodany do Twojego urządzenia i będziesz mógł oglądać film w swojej bibliotece.

Na karcie biblioteki na urządzeniu zobaczysz pełną listę zakupionych i wypożyczonych filmów wraz z listą programów telewizyjnych na osobnej karcie. Wybierz film, który chcesz pobrać, a otworzy się strona informacyjna o Twoim filmie. Jeśli jesteś właścicielem filmu, zobaczysz ekran informujący o zakupie filmu wraz z Patrz teraz opcja i Ściągnij opcja. Jak sugerowano, stukając w Patrz teraz opcja prześle film na Twoje urządzenie; opukiwanie Ściągnij pobierze film na urządzenie Fire do oglądania w trybie offline.

Jeśli wypożyczyłeś film, zobaczysz te same dwa przyciski, aby pobrać lub przesłać strumieniowo swój film, ale zamiast wyświetlać powiadomienie o zakupie filmu, zobaczysz komunikat informujący o liczbie dni pozostałych do zacznij oglądać wideo. Każde wypożyczenie z Amazon musi być oglądane w ciągu 30 dni; po rozpoczęciu filmu będziesz mieć możliwość dokończenia go przez 48 godzin. Nawet jeśli film zostanie pobrany na tablet, wygaśnie po wyznaczonym czasie.

Na koniec powinniśmy zauważyć, że zakupione programy telewizyjne można również pobrać na swoje urządzenie, chociaż będziesz musiał załadować serial i przewinąć do listy odcinków sezonu, aby pobrać każdy program. W przeciwieństwie do filmów przycisk pobierania programów telewizyjnych znajduje się obok tytułu każdego odcinka jako mała ikona pobierania po prawej stronie ekranu. Każdy odcinek należy pobrać osobno, chociaż dość łatwo jest dodać wiele pobrań do kolejki w ciągu zaledwie kilku sekund.

Pobieranie filmów i programów przesyłanych strumieniowo na Amazon Prime

Jeśli jesteś subskrybentem Amazon Prime, prawdopodobnie już wiesz, że Amazon oferuje szeroką gamę treści dostępnych strumieniowo w ramach Twojej subskrypcji. Oryginalne programy telewizyjne, takie jak Kleszczlub filmy takie jak Manchester nad morzem są dostępne do oglądania i finansowane lub należące do Amazon, ale istnieje również szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych, które nie zostały pierwotnie wyprodukowane przez Amazon, które można przesyłać strumieniowo w ramach subskrypcji.

HBO ma szeroką kolekcję swoich starych treści dostępnych na przykład na Amazon i możesz nadrobić zaległości w starszych sezonach programów, takich jak Doktor Kto za darmo, o ile jesteś płatnym członkiem Prime. Większość, jeśli nie całość, tych treści można pobrać na tablet Fire, co ułatwia oglądanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych w ruchu i bez połączenia z Internetem.

 1. Jak opisano powyżej, przejdź do karty wideo na ekranie głównym urządzenia i dotknij Sklep Ikona. Spowoduje to załadowanie pełnego interfejsu sklepu, zarówno strumieniowego, jak i filmów, a także wypożyczeń i nowych wydań.
 2. Aby wyświetlić pełną kolekcję treści Prime, kliknij zakładkę W zestawie z Prime na środku wyświetlacza. Będziesz mógł wyświetlić pełną listę filmów i programów telewizyjnych dostępnych do przesyłania strumieniowego Prime. Istnieją dziesiątki kategorii wymienionych w Amazon Prime, a wszystko jest dostępne, od polecanych filmów po oryginalne seriale przeznaczone wyłącznie dla członków Prime, ale prawie wszystko można pobrać bezpośrednio na urządzenie. Znajdź wybrany film i dotknij ikony, aby wyświetlić stronę informacyjną o filmie.
 3. Z tego miejsca zobaczysz ten sam wyświetlacz, który opisano powyżej w przypadku wypożyczeń i zakupionych filmów, ale zamiast wyświetlać wypożyczoną lub kupioną wiadomość, zobaczysz logo Prime wraz z W zestawie z Prime. Poniżej znajdują się standardowe przyciski do Patrz teraz, który przesyła zawartość na Twoje urządzenie, oraz Ściągnij, który przechowuje film w trybie offline na Twoim urządzeniu. Podobnie jak w przypadku zakupionych programów telewizyjnych, możesz pobierać odcinki wybranych programów Prime, dotykając ikony pobierania obok nazwy każdego odcinka.

Oczywiście istnieją pewne ograniczenia dotyczące pobierania odcinków Prime na tablet. Po pierwsze, nie każdy tytuł Prime można pobrać. Tylko niektóre tytuły Prime są dostępne do automatycznego pobrania, co oznacza, że ​​niektóre filmy lub programy mogą nie wyświetlać ikony pobierania.

Nie ma ostatecznej listy tego, jakie treści są i nie można ich pobrać; będziesz musiał pobierać zawartość indywidualnie. Należy również pamiętać, że tylko płatni członkowie Prime mogą pobierać zawartość Prime; Członkowie Amazon Household mogą przesyłać strumieniowo programy lub filmy Prime, ale nie będą mogli pobierać tych tytułów na swoje urządzenia. Wreszcie, istnieją pewne ograniczenia dotyczące pobierania zawartości Prime na swoje konto:

  • Dostępne tytuły można pobrać tylko na dwa kompatybilne urządzenia jednocześnie. Oznacza to, że jeśli masz smartfon i dwa oddzielne tablety, tylko dwa z tych urządzeń mogą jednocześnie przechowywać pobrane treści.
  • W zależności od Twojej lokalizacji, pobrana zawartość Prime jest ograniczona do 15 lub 25 tytułów jednocześnie.
  • Amazon twierdzi na swojej stronie wsparcia, że ​​pobrane filmy pozostają na twoim urządzeniu przez trzydzieści dni i muszą zostać zakończone po 48 godzinach od uruchomienia filmu, podobnie jak w przypadku wypożyczenia. Nie jest jasne, czy witryna Amazon mówi o rzeczywistych wypożyczeniach, czy faktycznie omawia zawartość Prime pobraną na twoje urządzenie. Dlatego podczas pobierania zawartości Prime mogą obowiązywać pewne ograniczenia czasowe, podobnie jak w przypadku wypożyczenia.

Ogólnie rzecz biorąc, przekonasz się, że opcje pobierania treści Prime są wystarczająco elastyczne, aby działać dobrze w przypadku większości treści przesyłanych strumieniowo online, chociaż nie są one tak powszechnie dostępne, jakbyś wypożyczał lub kupował film za pośrednictwem własnego rynku Amazon. Na koniec powinniśmy wspomnieć, że możesz dostosować ustawienia przechowywania pobierania (między pamięcią wewnętrzną a zewnętrzną kartą micro SD) w menu ustawień w sekcji „Pamięć”.

Pobieranie filmów zakupionych za pośrednictwem iTunes

Kilka lat temu pomysł oglądania filmów zakupionych za pośrednictwem iTunes lub innych platform cyfrowych (takich jak Google Play) na tablecie Amazon Fire był absurdalny. W końcu nie ma czegoś takiego jak aplikacja iTunes na tablet Fire, a większość firm technologicznych lubi trzymać rozrywkę na jednej platformie, aby utrzymać Cię w swoim ekosystemie. Jednak w październiku 2017 r. Disney nawiązał współpracę z prawie każdym studiem medialnym i wypożyczalniami filmów, takimi jak Amazon, Google, Apple i Vudu, aby udostępnianie filmów między platformami było łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dubbed Movies Anywhere i oparta na oryginalnej platformie Disney Movies Anywhere, z której gigant mediów korzysta od lat, usługa pozwala zsynchronizować bibliotekę między Amazon, Google, Apple i Vudu, aby przechowywać wszystkie filmy razem w cyfrowej szafce, która jest dzielony między platformami. Dopóki Twoja kolekcja filmów składa się z filmów z partnerskich studiów (w tym wszystkich znanych nazwisk spoza Paramount, które rozważają dołączenie do platformy), założenie konta Movies Anywhere umożliwi synchronizację filmów między urządzeniami.

 1. Przejdź do witryny Movies Anywhere i utwórz konto. Po aktywacji konta zostaniesz poproszony o zsynchronizowanie jak największej liczby kont multimedialnych.
 2. Aby zsynchronizować swoją bibliotekę iTunes z kontem Amazon, po prostu zaloguj się na obie platformy za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła, a zobaczysz swoją bibliotekę zsynchronizowaną między obydwoma kontami. Oznacza to na przykład, że jeśli wcześniej kupiłeś filmy zarówno w iTunes, jak i Amazon, zobaczysz te filmy zapełnione zarówno na Twoim koncie iTunes, jak i na koncie Amazon. Możesz zsynchronizować wszystkie cztery konta, aby upewnić się, że Twoja wieloplatformowa biblioteka pojawia się między urządzeniami, więc jeśli kupiłeś filmy z każdego zakątka Internetu, możesz wreszcie oglądać je w jednym miejscu.
 3. Po zsynchronizowaniu biblioteki możesz pobrać aplikację Movies Anywhere na tablet lub po prostu skorzystać z opcji biblioteki na karcie Filmy, aby pobrać filmy do oglądania w trybie offline. Ponieważ zsynchronizowana biblioteka będzie wyświetlana jako zawartość Amazon, wykonaj te same czynności, które podano powyżej, aby pobrać filmy do oglądania w trybie offline. Pojawią się w Biblioteka część karty wideo na ekranie głównym i można ją zapisywać na urządzeniu w nieskończoność.

Pobieranie filmów przesyłanych strumieniowo w serwisie Netflix

Wreszcie, każdy użytkownik Netflix może również korzystać z aplikacji Netflix, aby pobierać wybrane filmy i programy telewizyjne z aplikacji Netflix na tablet Fire w celu oglądania w trybie offline. Nie każdy film lub program w serwisie Netflix działa poprawnie lub można go pobrać do oglądania w trybie offline w serwisie Netflix, a istnieją pewne ograniczenia, ale w większości przypadków każdy, kto chce oglądać treści przesyłane strumieniowo w serwisie Netflix, gdziekolwiek się znajduje, bez zużywania swoich danych plan, może to zrobić za pomocą tabletu Fire.

 1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz zagłębić się w Amazon Appstore, aby pobrać Netflix i zalogować się na swoje konto.
 2. Po zalogowaniu wybierz odpowiednie konto lub profil powiązany z własną listą i ustawieniami Netflix.
 3. Aby pobrać zawartość z serwisu Netflix na tablet Fire, po prostu wyszukaj zawartość, którą chcesz pobrać, i załaduj stronę programu lub filmu na swoje urządzenie. Podobnie jak w przypadku Amazon Prime, nie wszystko można pobrać na urządzenie i możesz znaleźć filmy lub programy, których po prostu nie można pobrać. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​prawie każdy oryginalny Netflix można pobrać i przechowywać, podobnie jak wiele różnych treści stron trzecich, takich jak Szefowe dziecko lub Grinch: Świąt nie będzie. programy telewizyjne, takie jak Riverdale można również pobrać, ale niektóre programy takie jak Dziewczyny Gilmore lub Bezwstydny nie można pobrać na urządzenie. Podobnie filmy Disneya, takie jak Iniemamocni 2 lub Lilo i Stich nie można go również pobrać, nawet jeśli pozwala na to ich konkurs Dreamworks.

Ogólnie rzecz biorąc, podczas przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix będziesz musiał brać wszystko indywidualnie. Jeśli opcja jest dostępna, zobaczysz ikonę Pobierz obok opcji dodania filmu do listy i oceny treści lub zobaczysz ikonę obok tytułu każdego odcinka serialu telewizyjnego. Pobraną serię możesz znaleźć, dotykając przycisku menu w lewym górnym rogu i dotykając Moje pliki do pobrania opcja z tej listy. Lista pobranych multimediów wyświetli rozmiar pobranych plików i możesz wybrać elementy do usunięcia za pomocą ikony u góry strony. Na koniec możesz dostosować ustawienia pobierania, przewijając do końca tej listy i dotykając Ustawienia aplikacji opcja. Stamtąd możesz zmienić jakość pobieranego wideo, lokalizację pobierania (z możliwością wyboru między pamięcią wewnętrzną lub kartą micro SD) i oczywiście możesz usunąć wszystkie pobrane pliki z urządzenia.

Podobnie jak w przypadku Amazon Prime, istnieją pewne ograniczenia dotyczące tego, co możesz zrobić z pobieraniem treści na swoje urządzenia. Niektóre filmy wygasają po pewnym czasie pobierania na urządzenie i podobnie jak w przypadku Amazon Prime, niektóre filmy lub odcinki telewizji wygasają po 48 godzinach od rozpoczęcia ich oglądania. Możesz odnawiać i ponownie pobierać te tytuły, ale niektóre tytuły można pobierać lub odnawiać tylko określoną ilość razy, zanim nie będziesz mieć możliwości pobierania tych treści. Limity pobierania zależą od studia i dystrybutora stojącego za filmem lub pokazem, a każdy limit jest ustalany indywidualnie. Otrzymasz ostrzeżenie od Netflix, zanim osiągniesz ostateczną liczbę pobrań, wraz z datą dla tego konkretnego tytułu.

Tablety przeciwpożarowe i filmy do pobrania

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup Fire 7 w okazyjnej cenie zaledwie 50 USD, czy zdecydujesz się na uaktualnienie do Fire HD 8 lub Fire HD 10, czeka Cię wspaniałe wrażenia podczas oglądania ulubionych filmów i programów telewizyjnych, zarówno strumieniowych, jak i offline. Podczas gdy niektóre usługi filmowe – w szczególności Hulu – muszą jeszcze dodać oglądanie offline do swoich aplikacji, wszelkie wypożyczone lub zakupione treści w Amazon można zapisać bezpośrednio w pamięci urządzenia. Podobnie wiele programów i filmów przesyłanych strumieniowo zarówno w Amazon Prime, jak i Netflix można zapisać na urządzeniu do przeglądania w trybie offline, chociaż każdy z nich ma swoje własne ograniczenia.

I wreszcie, dzięki usłudze Movies Anywhere możesz oglądać zakupione treści iTunes, Google Play, Vudu i Ultraviolet pobrane bezpośrednio na tablet Fire. Jeśli planujesz zakup nowego tabletu Fire na święta, z przyjemnością dowiesz się, że Twoje ulubione treści mogą towarzyszyć Ci w każdym miejscu.

Aby dowiedzieć się więcej i uzyskać pomoc, zapoznaj się z instalacją Sklepu Google Play na tablecie.