Jak pobierać muzykę z YouTube

YouTube to druga najpopularniejsza przeglądarka na świecie po Google. Podczas gdy miliony ludzi lubią oglądać filmy i słuchać muzyki na platformie, inni wolą przenieść ją na wyższy poziom i pobrać muzykę do zabawy w trybie offline. Jeśli należysz do drugiej kategorii i zastanawiasz się, jak możesz to zrobić, dobrze trafiłeś.

Poniżej omówimy kilka bezpłatnych stron internetowych do konwersji filmów z YouTube na MP3. Omówimy też jedną opcję premium, czyli oficjalną aplikację YouTube Music. Bezpłatne opcje mogą działać lepiej dla tych, którzy chcą pobrać tylko jedną piosenkę lub planują to robić od czasu do czasu. Z drugiej strony każdy, kto szuka sposobów na regularne pobieranie muzyki z YouTube, powinien rozważyć opcję premium.

Wskoczmy od razu.

Pobieracz wideo 4k

4k Video Downloader to popularna aplikacja, która pozwala zapisywać całe listy odtwarzania i kanały bezpośrednio z YouTube. Przy ponad dwóch milionach pobrań jest to jedna z najczęściej używanych opcji pobierania muzyki z platformy wideo. Możesz pobrać ulubione filmy, obejrzeć później i inne listy odtwarzania za jednym razem.

Ten darmowy downloader MP3 umożliwia pobieranie filmów do formatu MP3 z innych stron internetowych, w tym Facebooka i Vimeo. Możesz zapisywać pliki w formacie MP3, M4A lub OGG bez nudnych reklam. Ta usługa jest doskonała do okazjonalnego pobierania muzyki. Jest wyposażony w prosty interfejs i jest bardzo łatwy w obsłudze.

Oto jak możesz pobierać muzykę z 4K Video Downloader:

 1. Pobierz 4K YouTube Downloader z tego linku. Oprogramowanie działa na wszystkich systemach operacyjnych – Windows, Mac lub Linux.

 2. Zainstaluj aplikację na swoim komputerze.

 3. Uruchom YouTube w swojej przeglądarce.

 4. Znajdź teledysk lub listę odtwarzania, którą chcesz pobrać.

 5. Skopiuj jego adres URL z paska adresu.

 6. Otwórz aplikację 4K YouTube to MP3 Downloader, którą właśnie zainstalowałeś na swoim komputerze.

 7. Wybierz opcję „Wklej link” w lewym górnym rogu ekranu.

 8. Aplikacja pobierze następnie informacje z tego adresu URL.

 9. Podczas pobierania listy odtwarzania program zapyta, czy chcesz pobrać całą listę, czy tylko jeden film. Wybierz "Pobierz wszystko", jeśli chcesz to zrobić.
 10. Poczekaj na pobranie dźwięku.
 11. Pliki są teraz zapisywane na Twoim komputerze. Możesz przenieść je na swój telefon lub pendrive i cieszyć się nimi gdziekolwiek jesteś.

MP3Czaszka

MP3Skull to darmowy konwerter i downloader wideo YouTube. Witryna ma szybkie konwersje bez kolejek i umożliwia pobieranie filmów trwających do dwóch godzin. Nie musisz się rejestrować ani pobierać ich oprogramowania, a także nie zobaczysz żadnych reklam ani wyskakujących okienek podczas przeglądania. Fajną funkcją jest to, że możesz konwertować filmy, które są niedostępne lub zablokowane w Twoim kraju.

Poza limitem dwóch godzin witryna wymaga, aby filmy nie były objęte ograniczeniami wiekowymi, były dostępne w YouTube, nie były usuwane i nie były transmisją na żywo. Jeśli konwersja utknie, zalecają usunięcie pamięci podręcznej przeglądarki i rozpoczęcie od nowa.

Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać muzykę z YouTube za pomocą MP3Skull.

 1. Poszukaj filmu z YouTube, który chcesz pobrać.

 2. Skopiuj jego adres URL z paska adresu.

 3. Wklej go do konwertera MP3Skull na tej stronie.

 4. Kliknij przycisk „Konwertuj”, aby rozpocząć konwersję.

 5. Poczekaj na konwersję pliku.
 6. Kliknij przycisk „Pobierz”, aby zakończyć.

 7. Otwórz plik w swoim ulubionym odtwarzaczu muzyki. Możesz teraz cieszyć się utworami na swoim komputerze lub przenieść je na inne urządzenia.

Youtube na mp3

YouTube to MP3 to jedno z najwygodniejszych rozwiązań do pobierania pojedynczych linków z YouTube. Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji ani instalacji. W przeciwieństwie do oprogramowania 4K Video Downloader zapewnia również nieograniczoną liczbę pobrań.

Wykonaj poniższe czynności, aby przekonwertować i pobrać wideo z YouTube z tej witryny:

 1. Otwórz ten link za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego.

 2. Wklej adres URL filmu z YouTube, który chcesz pobrać, w polu wyświetlanym na stronie głównej.

 3. Kliknij przycisk „Idź”.

 4. Wybierz opcję MP3 dla typu pliku i wybierz jakość. Możesz wybrać od 64 kb/s do 320 kb/s. Im mniejszy poziom kompresji, tym mniejszy będzie plik, kosztem jakości. Oczywiście chcesz wybrać wyższą jakość (a zatem liczbę), chyba że oszczędzasz miejsce.

 5. Kliknij „Konwertuj”.

 6. Poczekaj na zakończenie procesu konwersji.

 7. Pobierz plik, klikając przycisk „Pobierz”.

 8. Plik znajduje się teraz na Twoim komputerze i możesz go odtworzyć na swoim ulubionym odtwarzaczu muzycznym lub przenieść na inne urządzenia.

Wskazówka: Użytkownicy, którzy mają mało miejsca na swoich komputerach, mogą docenić opcję „Zapisz w Dropbox”, która pozwala im zapisać utwór przy użyciu konta Dropbox i pamięci online.

Pobieranie aplikacji YouTube Music w trybie offline

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy spędzają dużą część dnia na słuchaniu muzyki w YouTube. Specjalna aplikacja o nazwie YouTube Music umożliwia pobieranie plików MP3 z ulubionymi filmami.

Możesz korzystać z aplikacji na swoim komputerze PC (Windows 10, Mac, Linux) lub smartfonie z systemem Android i iOS. Oprogramowanie umożliwia wyszukiwanie wykonawców, albumów i gatunków. Po wybraniu ulubionego utworu lub wykonawcy aplikacja uruchomi listę polecanych kanałów. Śledzi również Twoją muzykę i umożliwia szybki dostęp do niej po powrocie do aplikacji.

Rejestrując się w subskrypcji YouTube Music Premium, możesz słuchać tych utworów offline. Jeśli jesteś studentem, pokochasz ich 50% stawkę studencką, co oznacza, że ​​za usługę będziesz musiał zapłacić tylko 4,99 USD miesięcznie.

Istnieje wiele korzyści płynących z korzystania z wersji premium, w tym:

 • Brak reklam podczas odtwarzania piosenek lub filmów
 • Odtwarzanie muzyki w tle urządzenia
 • Pobierz muzykę do słuchania offline

Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać muzykę z YouTube za pomocą tej aplikacji:

 1. Pobierz aplikację YouTube Music z Google Play lub App Store. Aby pobrać wersję Desktop Player, kliknij tutaj.

 2. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, załóż konto premium. Możesz to zrobić za pomocą przeglądarki, logując się na swoje konto YouTube i przechodząc na stronę Premium.

 3. Otwórz aplikację YouTube Music na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

 4. Wyszukaj utwory lub listy odtwarzania wideo, które chcesz pobrać w trybie offline.
 5. Odtwórz utwór lub listę odtwarzania.

 6. Stuknij w Menu (trzy pionowe kropki w górnej części ekranu) i stuknij w "Pobierz".

 7. Możesz teraz znaleźć piosenkę, przechodząc do „Biblioteki”, a następnie „Pobrane”.

Uwaga dotycząca legalności

Ważne jest, aby powiedzieć kilka słów o legalności pobierania muzyki. Zasadniczo zależy to od zasad dotyczących własności wideo.

Z pewnością możesz pobierać filmy, które są Twoją własnością lub Twoje osobiste filmy z YouTube. Dozwolone jest również pobieranie niezaszyfrowanych filmów z domeny publicznej. Zawsze możesz wyszukiwać tego rodzaju filmy, wpisując „domena publiczna” lub „niezaszyfrowane” filmy.

Nie należy jednak pobierać filmów objętych prawami autorskimi bez zgody właściciela. Większość wspomnianych witryn internetowych stwierdza w swoich warunkach i usługach, że nie należy pobierać ani udostępniać materiałów chronionych prawem autorskim, materiałów chronionych prawem do znaków towarowych lub podlegających prawom własności stron trzecich bez zgody prawowitego właściciela.

Google może podjąć działania przeciwko każdemu, kto pobiera film z YouTube przy użyciu narzędzi lub usług naruszających prawa bez zgody właściciela.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy mogę pobrać Youtube na mój iPhone lub Android?

Tak, możesz pobierać utwory z YouTube na swoje urządzenie mobilne. Są na to również różne sposoby. Większość programów wymienionych w przewodniku jest dostępna z urządzeń mobilnych. Jednak YouTube na MP3 mówi, że tylko użytkownicy Androida mogą konwertować filmy za pomocą swoich smartfonów.

Ogólnie rzecz biorąc, najwygodniejszym (i najbezpieczniejszym) pobieraniem utworów z YouTube na urządzenia mobilne jest aplikacja YouTube Music. Jest to aplikacja premium, ale jest tego warta dla każdego, kto codziennie lubi muzykę i nie ma nic przeciwko wydawaniu 9,99 USD miesięcznie.

Czy za pomocą witryn pobierania YouTube innych firm dostanę złośliwe oprogramowanie?

Znaczna liczba infekcji złośliwym oprogramowaniem jest wynikiem pobierania z niewiarygodnych źródeł. Wiele witryn jest tworzonych głównie w celu infekowania komputerów poprzez oferowanie „legalnych” usług do pobrania. W skrócie: tak, złośliwe oprogramowanie można pobrać za pomocą witryn pobierania stron trzecich. Nie każda strona internetowa jest zaraźliwa, ale powinieneś zachować ostrożność podczas ich odwiedzania i upewnić się, że klikasz właściwe przyciski.

Zalecamy zaktualizowanie programu antywirusowego (lub zainstalowanie go, jeśli jeszcze go nie używasz) przed przejściem do tego rodzaju witryn. Aby uniknąć oszustwa, korzystaj ze stron internetowych, które zalecamy w tym przewodniku.

Zabierz ze sobą muzykę, gdziekolwiek jesteś

Pobieranie muzyki z YouTube może być wygodne, gdy wyruszasz w drogę, biegasz lub po prostu zapisujesz dane połączenia. Nie ma powodu, dla którego miałbyś pozostać bez ulubionych bitów w dowolnym momencie. Kilka stron internetowych może pomóc w dotarciu muzyki do kieszeni każdego, niezależnie od połączenia internetowego.

Powinno być teraz możliwe pobieranie utworów i playlist z YouTube za darmo lub zarejestrowanie się w YouTube Music Premium w celu nieograniczonego pobierania muzyki. Wreszcie, decydując się na bezpłatne usługi konwertera strony internetowej, uważaj na legalność i nie pobieraj treści chronionych prawem autorskim, chyba że masz zgodę właściciela.

Która witryna do konwersji wideo najbardziej Ci się podobała? Czy rozważasz zasubskrybowanie YouTube Premium? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.