Jak usunąć wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama [luty 2021]

Jeśli masz kilka zdjęć, które chcesz usunąć, Instagram nie udostępnia żadnych narzędzi do wykonania zadania. Niestety, w miarę upływu czasu zauważysz, że Twoje konto na Instagramie jest przepełnione zdjęciami i postami z przeszłości. Niektóre z nich możesz już nie chcieć pokazywać tak dumnie, jak kiedyś.

Być może uważasz, że nadszedł czas, aby usunąć stare zdjęcia, ale chcesz, aby konto było otwarte. W końcu utworzenie nowego konta, zebranie wszystkich znajomych i obserwujących i rozpoczęcie od nowa może być sporym bólem głowy. Najprostszym sposobem na usunięcie wszystkiego jest całkowite usunięcie konta, ale potem napotykasz inny problem związany z konfiguracją nowego konta.

Na szczęście mamy kilka alternatywnych metod, które pozwalają zachować otwarte konto, ale pozwalają usunąć zdjęcia z Instagrama. Istnieją również aplikacje innych firm, które załatwiają sprawę. Na szczęście niektórzy programiści aplikacji podeszli do płyty, co daje dobre możliwości usunięcia wszystkich zdjęć z Instagrama.

Opcja nr 1: Obejście problemu usuwania obrazu na Instagramie

To obejście jest nieco żmudne, ale wykonuje zadanie.

Notatka: Można to zrobić tylko za pomocą aplikacji na Androida lub iOS. Niestety nie będzie działać z przeglądarki internetowej. Jeśli uważasz, że łatwiej jest korzystać z komputera, możesz pobrać emulator, taki jak Bluestacks, pobrać wersję Instagrama na Androida i tam wykonać to obejście.

W połączeniu z opcją nr 3 w tym samouczku może to być najłatwiejszy sposób na usunięcie wszystkich postów na Instagramie.

Oto jak to zrobić.

 1. Kliknij opcję „Edytuj” swój post

  Znajdź jeden ze swoich postów na Instagramie i kliknij trzy poziome kropki w prawym górnym rogu, a następnie dotknij Edytować.

 2. Wstaw hashtag

  Utwórz hashtag, o którym wiesz, że nikt nie będzie używał, jak widać na poniższym obrazku. Następnie kliknij znacznik wyboru po dodaniu go do swojego posta. Zrób to dla każdego opublikowanego zdjęcia.

 3. Wyszukaj swój hashtag

Spowoduje to odfiltrowanie wszystkich Twoich postów i zdjęć, dzięki czemu możesz je łatwo usunąć z jednego miejsca.

Opcja nr 2: Użyj aplikacji innych firm zaprojektowanych na Instagram

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem usunięcia wszystkich obrazów z konta na Instagramie jest użycie aplikacji innych firm.

Narzędzie do usuwania obrazów iOS dla IG

InstaClean – Cleaner dla IG na iOS

InstaClean – Cleaner for IG jest dostępny na iPhone'a i zapewnia następujące funkcje:

 • Usuń wszystkie swoje posty ze zdjęciami
 • Zarządzaj listą obserwujących i linków
 • Masowo przestań obserwować wybranych użytkowników na Twoim koncie
 • Masa w przeciwieństwie do
 • Masowa akceptacja nowych obserwujących
 • I wiele więcej!

Ceny:

 • 0,00 USD za maksymalnie 50 akcji
 • 4,99 USD za 1 miesiąc
 • 17,99 USD za 6 miesięcy
 • 23,99 USD za 1 rok

InstaClean – środek czyszczący do IG można wypróbować z ograniczeniami i działa na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch (wymaga systemu iOS 10.0 lub nowszego). Była aplikacja na Androida, ale nie jest już dostępna. Darmowa wersja daje do 50 akcji zanim będziesz musiał przejść na subskrypcję.

Istnieje kilka innych aplikacji do usuwania obrazów IG na iOS, ale mają one słabe recenzje i mają problemy z ich funkcjonalnością.

Masowe usuwanie obrazów Instagram dla Androida

Niestety, nie ma już żadnych zbiorczych programów do usuwania obrazów IG dla systemu operacyjnego Android. Zachowaj ostrożność i czytaj w dowolnych aplikacjach na Androida, które twierdzą, że zbiorczo usuwają zdjęcia i posty z Instagrama. Istnieją naśladowców, które zmieniają nazwy i wygląd, ale niosą ten sam kod z drobnymi poprawkami. W każdym razie aplikacje do zarządzania Instagramem, które SĄ dostępne w Google Play, obejmują tylko opcje IG niepodobne do masowych i przestają je obserwować.

Opcja 3: Użyj aplikacji innych firm, które nie zostały zaprojektowane specjalnie dla Instagrama

Auto Clicker na Androida

Auto-Clicker to bezpłatna aplikacja na Androida, która pozwala zautomatyzować wielokrotne stuknięcia i przeciągnięcia w dowolnej aplikacji lub ekranie na Androidzie. Ta bezpłatna funkcja działa dobrze w przypadku usuwania wszystkich zdjęć z Instagrama. Gdy zaczniesz bawić się aplikacją, będziesz bardzo podekscytowany jej możliwościami.

Jak usunąć wszystkie zdjęcia z Instagrama

 1. Uruchom aplikację Instagram i aplikację Auto Clicker.

 2. Wybierz „Włącz” w trybie wielu celów.

  Ta metoda pozwoli ci mieć wiele punktów stukania, z opóźnieniem między stuknięciami.

 3. Dotknij zielonego plusa.

  Na Instagramie przejdź do opublikowanych treści. Dotknij zielonego „+”, aby utworzyć punkt zaczepienia, okrąg z cyfrą „1” w środku.

 4. Ustaw swoje parametry.

  Przeciągnij ten krąg do pierwszego wpisu na stronie głównej po lewej stronie i dotknij koła zębatego Ustawienia.

 5. Stuknij przycisk Odtwórz i Pauza.

  Stuknij przycisk „Odtwórz”, a następnie wstrzymaj go, gdy pojawi się następna opcja. Stąd możesz ponownie dotknąć zielonej ikony plusa i wykonać te same czynności, co powyżej.

 6. Wykonaj akcję dla każdego „dotknięcia”.

  Twój ekran powinien wyglądać mniej więcej tak:

 7. Dostosuj, jeśli to konieczne

  Po skonfigurowaniu Auto-Clicker po prostu naciśnij niebieski przycisk odtwarzania, a zacznie on wykonywać za Ciebie akcję. Jeśli jest nieco wyłączony, możesz nacisnąć tryb ustawień i edytować każdą akcję lub to, co nazywamy „dotknięciem”, ponieważ stuka się za Ciebie.

W polu opóźnienia czasowego możesz pozostawić to na 100 milisekund lub, jeśli Twój telefon jest trochę powolny, zmienić go na 200 lub 300 milisekund. To wydłużone opóźnienie daje aplikacji czas na uruchomienie i załadowanie informacji, dzięki czemu automatyczne stuknięcie ich nie zastąpi.

Uruchom to zapisane polecenie wielokrotnie dla setek lub tysięcy iteracji, automatycznie i bez ludzkiego nadzoru.

Możesz wyłączyć interfejs aplikacji Auto Click, wyłączając go na ekranie głównym aplikacji. Po prostu otwórz aplikację i przejdź do zakładki „Wyłącz” w „Trybie docelowym”, tak jak przy pierwszym włączeniu.

Auto-Clicker to potężna aplikacja, której możesz używać w wielu aplikacjach, nie służy tylko do przyspieszenia procesu Instagram!

Często Zadawane Pytania

Czy nie mogę po prostu usunąć mojego konta na Instagramie?

Jak najbardziej możesz. Jeśli chcesz usunąć całe konto, zamiast wykonywać powyższe czynności, sprawdź ten u003ca href=u0022//social.techjunkie.com/permanently-delete-instagram-account/u0022u003earticleu003c/au003e.

Czy mogę mieć problemy z Instagramem za korzystanie z aplikacji innych firm?

Technicznie tak. Mówimy tak tylko dlatego, że Tu0026amp;Cs na Instagramie stwierdza, że ​​może to stanowić naruszenie. Używanie czegoś takiego jak Auto-Clicker nie jest dokładnie hakowaniem lub modyfikowaniem oprogramowania Instagrama, więc powinieneś być bezpieczny podczas wykonywania tych działań bez konsekwencji ze strony Instagrama.

Co się stanie, jeśli mój Instagram jest powiązany z moim kontem na Facebooku?

Ostatecznie powyższe metody nie wpłyną na Twoje konto na Facebooku, chyba że udostępniłeś swoje treści z Instagrama na Facebooku. Na przykład, jeśli jeden z powyższych postów został udostępniony na obu platformach, może zniknąć z drugiej wraz z poprzednim.u003cbru003eu003cbru003eJeśli obawiasz się utraty treści na Facebooku, zawsze możesz ponownie opublikować go na tej platformie.

Czy aplikacje innych firm są bezpieczne?

Bezpieczeństwo i prywatność zależą od samej aplikacji. Istnieje wiele aplikacji innych firm, które składają obietnice, takie jak usunięcie całej historii Instagrama.u003cbru003eu003cbru003eNajpierw przeczytaj recenzje i przeanalizuj uprawnienia. Jeśli zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych lub danych logowania, prawdopodobnie najlepiej będzie unikać tej aplikacji.

Jak archiwizujesz wszystkie swoje zdjęcia na Instagramie?

Może nie chcesz usuwać wszystkich swoich zdjęć, ale zamiast tego chcesz je zarchiwizować.

 1. Na iPhonie funkcja Archiwum znajduje się w opcji „…” w lewym górnym rogu obok zdjęcia.
 2. W przypadku Androida znajdź przycisk u góry zdjęcia, ale „ArchiwumOpcja ” znajduje się pod „Skopiuj link" opcja.

Następnie wystarczy kliknąć opcję „Archiwum”. Zdjęcie zostanie natychmiast zarchiwizowane i możesz je cofnąć z archiwum, odwracając kroki. W przypadku cofnięcia „Archiwum” zostanie zastąpione przez „Pokaż w profilu”.

Możesz zobaczyć wszystkie zarchiwizowane zdjęcia na stronie archiwum swojego profilu. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu iPhone'a lub dotknij trzech linii lub "listy" na Androidzie. Kliknij stronę archiwum, aby zobaczyć każde zdjęcie, które tam umieściłeś.

Nie ma możliwości masowej archiwizacji więcej niż jednego zdjęcia (w tym samym czasie), a obecnie nie ma aplikacji, która by to umożliwiała. Być może w przyszłości Instagram wyda funkcję archiwum zbiorczego.

Dla tych, którzy chcą pobrać konkretny post w mediach, możesz zapoznać się z artykułem TechJunkie o tym, jak zapisać zdjęcie na Instagramie.